Я кажете, на мойта структура ще стои ли добре такъв бански?

  • 9 916
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Чуждата, не знам, днес го посетих, имаше един щанд само за бански, вдясно от стълбата, но чак пък разнообразие не бих казала - говоря за боксерки, имаше точно 2 модела, на едните чашката беше с подплънка от дунапрен, другите бяха без. Цена - 29 лв и на двата модела.

Иначе наистина другите модели бяха повечко, разцветките също, ама нали тръгнах за боксерки...

# 61
  • Мнения: 5 468
Ню, дирника предполагам си го е измила, пък ако не, морето ще го направи.  Joy
Дори да го е протрила от миене Joy, пак ще покафенее, ако цял ден й се търка оназ работа там.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ню, дирника предполагам си го е измила, пък ако не, морето ще го направи.  Joy
Дори да го е протрила от миене Joy, пак ще покафенее, ако цял ден й се търка оназ работа там.

Стига де, няма да виси цял ден на плажа, я!  #Silly

# 63
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Бързо! Казвай къде продават този модел! Трябва ми по спешност, много ще ми ходи, егати сладураната ще бъда hahaha.

Познайте, защо е черен цвета? Защото, когато извади онази лента отзад от дирника си, лентата ще бъде тъмножълта и няма да върви да е бяла Peace.
    НЮ, ша ма скъсаш от смЕх!  newsm62

# 64
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Купих си бански!!!  Grinning

Фирмата е www.prestigebg.com Който има от тази фирма бански да казва дали са добри...  Laughing

Порових се в сайта и сега ще ви покажа какво съм си взела.

Значи това е разцветката, като на тази снимка, бикините са същите като модел, а горнището е като на по-долната снимка.







В сайта им има много хубави моделчета, аз такива не видях на щанда им на изложението...

# 65
  • Мнения: 5 622
Ако проблема ти е само диспропорцията между ханша и гърдите вземи си долнище в едноцветен тъмен цвят, а горнище- шарено, с по- светли цветове /то и без това в момента е модерно двете части да са различни/, като ги съчетаеш цветово, разбира се. Тъмното долнище оптически ще смали ханша, а цветното горнище ще придаде обем в горната част.

 Лейдито точна както винаги  Peace


Купих си бански!!!  Grinning

Фирмата е www.prestigebg.com Който има от тази фирма бански да казва дали са добри...  Laughing

Порових се в сайта и сега ще ви покажа какво съм си взела.

Значи това е разцветката, като на тази снимка, бикините са същите като модел, а горнището е като на по-долната снимка.







В сайта им има много хубави моделчета, аз такива не видях на щанда им на изложението...

Честито! То както гледам си се отказала от боксерките  Thinking

# 66
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Отказах се, защото моделите, които гледах не ми харесаха... наподобяваха килоти бабешки.

А и както правилно са казали по-нагоре момичетата, на моя ханш плитките бикини стоят по-добре.  Peace

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Киса, честито Simple Smile. Моят сщо е на Престиж с връзки на долницата и триъгълници - горница с дунапрен, формован триъгълник го наричат, която слагам само за водата и снимките Wink.  Според мен триъгълници са много подходящи за малък бюст Peace

# 68
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Яна 2 в 1, и моето горнище има подплънки от дунапрен, които могат да се вадят и махат.

Аз едва ли ще ги слагам, защото това нещо, ми се струва, като се намокри и ще съхне с години...освен да го  изцедиш предварително, обаче това означава да започна да си стискам циците пред целия плажен народ... Laughing

# 69
  • Мнения: 1 629
Честито Grinning

# 70

Общи условия

Активация на акаунт