Защо?

  • 4 634
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Изчетох прословутите теми във форума за продажби и получих странно deja vu относно едни обувки с подметка от гьон, покрай които се разгоряха страстите преди време  Laughing

Отивам и аз в Продажби - разправят, че било интересно, по-интересно и от Клюкарника. Бягам!  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 822
Изчетох прословутите теми във форума за продажби и получих странно deja vu относно едни обувки с подметка от гьон, покрай които се разгоряха страстите преди време  Laughing

Отивам и аз в Продажби - разправят, че било интересно, по-интересно и от Клюкарника. Бягам!  Mr. Green
Там не бях влизала...Нямам толкова време,бе хора!Разказвайте в кратко резюме,моля! Peace

# 47
  • Мнения: 7 837
Ми, какво да ти кажа  newsm78 1+1=3  Laughing

# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Биберон втора употреба за 34 стотинки - тази тема не съм я чела, но съм осведомена от знаещи хора.  Laughing

# 49
  • Мнения: 5 370
Биберон втора употреба за 34 стотинки - тази тема не съм я чела, но съм осведомена от знаещи хора.  Laughing
Ама то наистина там било змиярник беееее-тука репички да ядеме. hahaha Joy
Вижте темата за некоректните купувачи/продавачи на какво е обърната.

# 50
  • Мнения: 639
Биберон втора употреба за 34 стотинки - тази тема не съм я чела, но съм осведомена от знаещи хора.  Laughing
А да знаеш дали е продаден?
Ако не го вземам.
Сори за офф-а Peace

# 51
  • Мнения: 822
Биберон втора употреба за 34 стотинки - тази тема не съм я чела, но съм осведомена от знаещи хора.  Laughing
Това,как да го разбирам... newsm78Аз ще съм втората или третата,дето ще го употребява и ако искам да го продам за четвърта употреба,за колко стотинки трябва да го направя...Сори,с математиката съм зле...Още една причина,да не влизам там...

winter,извинявай че ти оспамихме темата.Не е от лошо чувство... HugОпитай се и ти,да гледаш понякога отстрани и да не приемаш всичко,сякаш се отнася до теб!И дано скоро да си възвърнеш първоначалните впечатления за форума! Peace

# 52
  • Мнения: 532
Хоратя си нямат проблеми off-line, та си търсят такива on-line... ooooh!
Joy
хич не се връзвай на никого и нищо  Peace

# 53
  • Мнения: 346
Тц, тц, може ли така  Crossing Arms С право се въСмущаваш  Mr. Green
Мама-та, мама-та, ЗАЩО така мама-та. Питам се и отговор не ми е необходим. Явно не съм от впечатлителните  Grinning
Кейси, кейси...неумесна забележа с въСмущението - winter не е българка и мисля че се справя с писането и говоренето доста по-добре от много БГ мами  Mr. Green

# 54
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ох, искам да съм модератор и да разбера кой се крие зад този ник и да заспа спокойна, а сега ще трябва да тръпна в любопитство и терзания. Тоз емотикон вместо оня с пуканките   chef  chef

# 55
  • Мнения: 5 370
Ох, искам да съм модератор и да разбера кой се крие зад този ник и да заспа спокойна, а сега ще трябва да тръпна в любопитство и терзания. Тоз емотикон вместо оня с пуканките   chef  chef
Франзела, аз мога само да ти кажа, че има-няма 5 мин. се новопояви върлата фенка маленина.......и има късмет, понеже повечето модератори вс еоще разпиват. Crazy Party

# 56
  • Мнения: 7 837
gallia_baby, gallia_baby...защо пък смяташ че е забележка. Не мога ли аз от време на време да си позволя да списвам грешно и да парадирам с това, както правят други  Grinning


А, когато някой се крие зад нов ник, с цел да избегне разпознаване, термина е ЗАДник. Защото го е срам да застане ПРЕД ника си  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 346
Сигурно погрешно съм те разбрала Crazy...или просто съвпадение с грешното списване на winter  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 7 837
Кон, магаре, задник, предник... все тая  Grinning
Страхът и притеснението от разваляне на някакъв имидж, вече са сериозно нещо  Grinning А после казват, че нямало фалш във форума...

Оооох  ooooh!

# 59
  • Мнения: 8 769
Ох, искам да съм модератор и да разбера кой се крие зад този ник и да заспа спокойна, а сега ще трябва да тръпна в любопитство и терзания. Тоз емотикон вместо оня с пуканките   chef  chef
Франзела, аз мога само да ти кажа, че има-няма 5 мин. се новопояви върлата фенка маленина.......и има късмет, понеже повечето модератори вс еоще разпиват. Crazy Party
Има и такива, които не разпиват.
Не ми е в задълженията да обяснявам кой къде се крие, затова само ще тупна един катанец, защото много са темите за злобата, глупостта, толерантността, фалша и пр. неща във форума. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт