Избор на сушилня - Тема 11

  • 81 236
  • 770
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 069
Simple Smile)) и пак да питам-някой да е изсушил успешно 95% вискоза и 5 % еластан Simple Smile от 1-ви път?

# 166
  • София
  • Мнения: 381
Имам въпрос за дънките. Как ги сушите? И преди със старата сушилня и сега с новата, всички дънки правят ръб и на двата крачола в долната част, който след време избелява и седи като по-светла черта. Имам дори програма деним, пробвах на нея само дънки, резултата е същия. Степента на изсушаване слагам средна. Ако сложа ниска пък излизат всички дрехи много влажни.

# 167
  • Мнения: 11 674
Това с дънките е много сложна работа-хахах. Значи моите дънки, които имам в момента, всички излизат като изгладени, но на детето ми са с такива гънки, които описваш. Може би защото са по-еластични. Последните два пъти ги сгънах и ги сложих в чувалче за пране и не бяха с гънки, но излязоха малко влажни на колана.

# 168
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 804
Всички дрехи, без чорапи и бельо, изтръсквам и леко сгъвам преди да сложа в сушилнята. Сега дънките излизат като изгладени, преди бяха измачкани и ставаха на линии, като ги сушах проснати на сушилник. Суша на памук всички тениски, чорапи, бельо, дънки, анцузи. Но и 99 % от дрехите ни са памучни или съдържат висок процент памук. Аз мразя изкуственяк и купувам рядко. 100 % полиестерен термоклин /3 бр/ също суших на памук, заедно с дънки и чорапи. Супер са си и трите.

Последна редакция: ср, 09 яну 2019, 14:47 от blue.angel

# 169
  • Мнения: 3 556
И аз така. Изтръсквам и по- големите сгъвам на две. Дънки суша на микс, за гардероб. Излизат напълно сухи и нямат и нужда от гладене.

# 170
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Нито сгъвам, нито тръскам.Местя ги от пералнята както са.Задължително обаче слагам по 3-5 кърпички .Нямам никакви проблеми с гънките.

# 171
  • Мнения: 10
Здравейте,
Искам да попитам някой има ли тази сушилня https://www.emag.bg/sushilnja-samsung-8-kg-16-programi-klas-a-su … -le/pd/DLX4PNBBM/? Интересува ме дали е шумна, мачка ли дрехите и дали свива.
Благодаря предварително на отзовалите се.

# 172
  • Мнения: 161
Здравейте,
Искам да попитам някой има ли тази сушилня https://www.emag.bg/sushilnja-samsung-8-kg-16-programi-klas-a-su … -le/pd/DLX4PNBBM/? Интересува ме дали е шумна, мачка ли дрехите и дали свива.
Благодаря предварително на отзовалите се.

Заслужава си, но преди 3 седмици цената на модела за 9 кг беше 799лв. А тази е за 8 кг.

# 173
  • Мнения: 258
Здравейте.На мен също скоро ще ми се наложи да купувам пералня със сушилня,та въпросът ми е кое е по-добре да бъде комбирана или отделно да се вземат?

# 174
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте.На мен също скоро ще ми се наложи да купувам пералня със сушилня,та въпросът ми е кое е по-добре да бъде комбирана или отделно да се вземат?

Категорично отделни уреди.

# 175
  • Мнения: 41 120
Ама пък комбито е толкова практично и удобно Wink

# 176
  • София
  • Мнения: 12 006
Ама пък комбито е толкова практично и удобно Wink

според някои хора е така.
аз имах доскоро комбиниран уред, сега имам отделни. предпочитам втория вариант и не бих се върнала към комбиниран уред.

# 177
  • Мнения: 41 120
Според МЕН е много удобно. И всеки си решава за себе си.  Още не мога да кажа нищо за трайността и поправките, но иначе е супер удобно.

# 178
  • София
  • Мнения: 10 593
Ама пък комбито е толкова практично и удобно Wink
Не е практично от гледна точка на време. Пускаш пералня, после пускаш сушилня и пералнята ти е свободна.
Аз събота и неделя пера доста и ако ми беше един уред, със сигурност нямаше да ми е удобно.

# 179
  • Мнения: 41 120
За мен това не е проблем, не пера чак па толкова. А и едно сушене е по-дълготрайно от едно пране, та пак има чакане.

Общи условия

Активация на акаунт