Искам да кажа ... (153) през аурата на декември 2018

  • 202 991
  • 5 636
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Canada
  • Мнения: 3 461
Честито на празнуващите тези дни, здрави и щастливи да бъдат!

Хърчо, тъкмо те мислех  Hug

Титина, дано с това приключат тревогите при вас!

Нито Мари видях, нито украсата на Сбъдваща, нищо ново под слънцето  Crossing Arms

Много натоварена беше и моята работна седмица, така ще е до Коледа, че и след това. Двете седмици ваканция ще ми излязат през носа  ooooh!

При нас ще са другата седмица индивидуалните срещи за годишната оценка, преди това искат да се самооценим. Нито се вълнувам, нито се притеснявам. Миналата година ми се "караха", че много им угаждам на моя екип (работя с колеги в друг град). И кво от това!? Не ми вдигнаха заплатата с повече от на другите... Sick

Да кажа на Контес да не ме мисли, сдобихме се с хамон и ние  Crazy

Стиснати палци на всички, които пожелаха!

Отивам да си търся една пратка в пощата, вчера не можаха да ми я намерят  Tired

# 1 576
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Маре , чак на 11 януари съм на клуб . Дотогава сама трябва да се оправям . Мисля , че се оправям добре засега . Смятам и по празниците са съм в режим , не ми пречи . 😘

Фонс , и аз купих Хамон , чакам го да дойде .

# 1 577
  • Мнения: 11 686
Хе-хе, видяхте ли, че пуснаха Игра с късмети Simple Smile Току-що си изтеглих и се смея сама в офиса:
Влюбено ще гледаш ти света - голямата любов ще те хване за ръка!

Току-що влезнах и я видях. Пак стартирах с почивка за двама на Малдивите, както и миналата година, ама дано този път ме огрее Joy

Последна редакция: сб, 08 дек 2018, 11:13 от rummi_pl

# 1 578
  • Canada
  • Мнения: 3 461
Фонс , и аз купих Хамон , чакам го да дойде .

ММ ме обяви за луда, но после дружно одобриха покупката у дома  Mr. Green

Режимна ще съм и аз по празниците, най-много един извънреден чийт да направя. Особено ако ме споходи музата и забъркам руска салата, умирам за нея  Crazy

Чака ме ходене на фризьор и се колебая какво да й причиня на моята коса - кичури или матиране само. Сякаш не съм в настроение за рязане и само с цвета ще се заиграем  Crazy

Къде е тази игра, искам и аз на Малдивите  Party

# 1 579
  • Варна
  • Мнения: 36 619
Не знам какво беше това чудо днес, моите клиенти откачиха, пукнаха ме от бач. Много необичайно като за петък. Освен това имах най-шантавата поръчка, която някога съм виждала за  20 години работа. Клиентът обаче не му мигна окото да тръшне кажи-речи една минимална заплата за нея, така че на мен пък не ми мигна окото да я направя и да му ги взема.

И аз си изтеглих късметче, нова кола ми се падна. Ми няма да я върна я. Да идва, чакам!

# 1 580
  • Мнения: 17 987
Страхотни са, Руми! Точно мой вкус. От кой сайт до го прегледам да нещо подобно

# 1 581
  • Canada
  • Мнения: 3 461
И аз си изтеглих късметче, нова кола ми се падна. Ми няма да я върна я. Да идва, чакам!

И на мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Дори вече съм я избрала  Party

# 1 582
  • Варна
  • Мнения: 36 619
Аууу, Фонс, бързо да кажеш на ушенце какво ще бъде! Ти до моя вкус за коли се доближаваш, та ми е интересно.

# 1 583
  • Мнения: 3 867
Хай, теб те виждам с джип, не знам защо.

# 1 584
  • Мнения: 2 254
Титина, Hug, да са прекрасни резултатите!

Да оздравяват децата и Хърче!

Попреминава лудницата при нас, започва прокрадването на парти настроение сред колегите, ще видим как ще се представят Bowtie

# 1 585
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 790
Много хора имам алергия, към веществото/та, който са в състава. Не се изследват за алергии ( естественно). А пък ако в семейството имаш медицински лица и знашт последиците, става страшно.

Последиците от алергиите или като цяло от контраста?
Комбинацията и от двете.

# 1 586
  • Варна
  • Мнения: 36 619
Бих карала, ако ми позволява джоба, защото по отношение на колите съм грандоман, колкото по-голяма, толкова по-кеф Simple Smile Ама не ми позволява, а и с годините станах доста практична. Сега не си избирам колите на око, а мисля какво точно ми трябва и това ще купувам. Така че следващата ще е малка, градска, бензинова кола.

Абе, правилно ме виждаш. Ма в някой друг живот Simple Smile Иначе всичко карам, квот ми падне, подкарала съм го .

# 1 587
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 790
Не съм грандоман, но в малка кола няма как да побера всичко, което мъкна ( като охлюв, половината къща е там). И в моя защота да спомена, че моите неща са минимално количество.

За новата кола има едно изискване, по-широка седалка до шофьорската, че там слагам всичко, да ми е на ръка разстояние  Twisted Evil

# 1 588
  • Мнения: 3 867
Бих карала, ако ми позволява джоба, защото по отношение на колите съм грандоман, колкото по-голяма, толкова по-кеф Simple Smile Ама не ми позволява, а и с годините станах доста практична. Сега не си избирам колите на око, а мисля какво точно ми трябва и това ще купувам. Така че следващата ще е малка, градска, бензинова кола.

Абе, правилно ме виждаш. Ма в някой друг живот Simple Smile Иначе всичко карам, квот ми падне, подкарала съм го .
Никога нищо не се знае Blush

# 1 589
  • Варна
  • Мнения: 36 619
За другия живот ли?!? Пепел ти на езика Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт