Искам да кажа ... (153) през аурата на декември 2018

  • 203 072
  • 5 636
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
Когато откриха бактерията, откриха, че има и някакво разширение на пилора на стомаха ( мисля, че е генетично, майка ми има, а предполагаме че и мъжът ми има). При контролният преглед са настояли да видят и това.
Винаги имам едно наум, все пак детето ми е рожба на ин-витро и хора са се намесили в божиите работи ( скрито притеснение, но го имам).
Контраст му слагаха, и продължи около час. И аз съм имала, но беше около 10 мин....а и скенерът тук е огромен и невероятно шумен. Оставиха ме с него в залата и въпреки тампоните ( а той с тампони и слушалки) шумът е невероятен. Дишай, не дишай. Абе хора, това е дете, не може да си задържи дъха до 50 ( и аз не мога, пробвах да го правя с него заедно)

Само аз съм виновно, трябваше като видя, че ще му слагат контраст, да си грабна детето и да си тръгна.

# 1 561
  • Мнения: 14 353
Титина, не се съди прекалено строго. Ако, пък, не го беше направила все щеше да се чудиш не пропускате ли нещо. 🤗

Вани, да се оправя Алина🤗

# 1 562
  • Мнения: 18 014
Титина, не те ли предупредиха, аз подписвах съгласие, не че разбрах какво пише в този дълъг ферман с медицинска терминология, представям си колко е вреден, 3 пъти са ми правили, но без него изследването е нула. Но ме предупредиха. И при мен беше около час, не се притеснявай, важното е резултатите да са хубави

# 1 563
  • София
  • Мнения: 17 338
Ох, много се изморих тая седмица, май последните часове в офиса няма да работя, не мога да си събера главата.
Трябваше да си направя на хората оценяването за края на годината, пък при нас това включва да им напиша ревюта за представянето, да ги оценя, да направя срещи и да си говоря с тях. Много е изтощително, най-вече последната част. Гледах да правя по едно, най-много две ревюта на ден и пак се изтощих. Много им се говореше на всички - което не е лошо де, по-добре отколкото да ми мълчат и после да избягат обучени при конкуренцията Simple Smile Simple Smile

Снощи си имахме сьомгата ние, тъкмо гледах колко са малки парчетата, които съм взела и как ще ни стигнат, синчо ми пише неговото парче да го резна на две, че ще идват с девойката. Та го пратих да вземе още малко, ама вече готова риба на прибиране. Хапнахме де, котака и той даже хапна Simple Smile Опитаха се младежите после да се затворят в на синчо стаята, ама направиха грешката да си пуснат да гледат анимации, съответно Мая се мушна при тях и им свети повечето време Sunglasses

Титина, прочетох те, браво на юнака ти, а ти не се обвинявай толкова много!

# 1 564
  • Бургас
  • Мнения: 6 574
Финиширах и аз с подаръците, днес дойде последната партида. Остана само за РД на Вики да вземем подарък, но той е ясен, така че ще го отметнем бързо.
 
С прием в градина не сме имали зор, надявам се и с Марто да е така.

Радвам се, че имам възможност да си/ни спестя занималнята. Колкото и да са готини госпожата и класът, това си е един работен ден, прекарен в седене на чин, за деца на 7 години. И защо е нужно след като си е написала домашното за час-два, да седи там до 16.30-17. Имам познати, които недоумяват защо не си гледам спокойствието, а Вики да си седи на занималня.

Титина,  Hug Дано поне резултатите му са отлични!

Ех, Ванини, сега и Алина ли. Да оздравява бързо, че майка ѝ ни трябва в настроение след броени дни.

# 1 565
  • София
  • Мнения: 17 338
Хе-хе, видяхте ли, че пуснаха Игра с късмети Simple Smile Току-що си изтеглих и се смея сама в офиса:
Влюбено ще гледаш ти света - голямата любов ще те хване за ръка!

# 1 566
  • Бургас
  • Мнения: 16 414
Титина,стискам палци всичко да е наред с Калин! И ще бъде!

Алина и тя да оздравява!

МОите и двамата са сополиви нещо,да видим...

# 1 567
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Втори ден съм у дома с гадния вирус , вчера не можех да дишам от хрема , днес не спирам да кашлям . Дано утре вече се чувствам по-човек . Дъжалявсм , че ви пропускам , но наистина съм без грам сила в момента .
Видях на Марето прическата , да и е честита , хареса ми , но и аз очаквах по-късо . Нищо , другия път . 😂💕

Сбъдваща , видях прекрасна украса , но и малко се разочаровах да си призная . Никъде не видях от твоите прекрасни творения , веднага да поправиш тази грешка 💗😘

Сам играе Фортнайт , смешно ми става , че винаги има някое дете с включен микрофон и чуваш и майка му и баща му и леля му ...... 😂😂😝😂 понякога слушаме испански , индийски и се смеем . Деца !

На филми рева всякакви -и тъжни и радостни . Явно съм психически неуравновесен човек 😂😢😜🤪 или голяма актриса .


Бях си поръчала шампоан , хапчета и лосион за косата . Само лосиона още не беше дошъл . Донесе го пощальона днес познайте от къде ?!? Люлин -София . 😂

# 1 568
  • Мнения: 1 207
Аз явно никога не съм била от върлите фенове на Queen. Харесвам ги, много, за мен това е изключително качествена музика, но като се замисля никога не съм ги слушала – да си купя албум и да си го пусна. Бях на 12 Фреди като почина, прекалено малка, за да оценя творчеството му и в спомените ми смъртта му е свързана не толкова с музиката, колкото с това, че изведнъж се заговори за СПИН. Явно и затова приех филма като празненство на музиката, не като нещо тъжно.

Много е лично наистина това с артистите. Не един път съм се изненадвала от собствената си реакция някой известен музикант като си отиде. За определени музиканти ми е ставало супер тъжно, въпреки че никога не са ми били от фаворитите, за други – не толкова, колкото би се очаквало. Сякаш най-тъжно ми е било Amy Winehouse, Джордж Майкъл и Сезария Евора като починаха. 

Да оздравяват болните!

Титина, не се обвинявай. Като всеки родител, си направила за детето си това, което си сметнала за нужно. Перфектни резултати ви пожелавам и Калин бързо да забрави.   

# 1 569
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 068
Титина, дано са добри резултатите!
Ако ставаше дума за мое дете, дали му има нещо, също бих постъпила така! ММ тази година почти насила ме заведе на скенер с контраст, защото не можеше да изчака 4 дни, а аз всъщност можех. Този контраст ни коства друго, но без него не можеше!

Искам да Ви кажа, че ми писнА, ама толкова много, че даже не се Идосвам! Това не съм аз!
Нищо не съм украсввала, децата също се подмотват! Нямам желание, но много ви се радвам на вашите. Подаръците ще бъдат в плик 😉.
Аз не съм от феновете на Куин🤔

# 1 570
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
Те ми дадоха СДС на лекарството, прочетох и страничните ефекти ( гадене, болки в главата и диария), но при Калин (с неговият проблемен стомах) съчетано с неядене от 12 часа, се оказа с повръщане, той белед като мъртвец... и с проблемите на работа ( дето всичко е за вчера, всеки си прави каквото си иска и после аз трябва да оправям кашите). Определено имам нужда от почивка.

А пред Калин се опитвам да обърна нещата на майтап, че го тренират за водолаз и др такива. До там успявам, че тази сутрин е казал на баща си, че част от ЯМР бил много кул.

Изкушавам се да поразредя малко графика и на Калин, та той нищо не разбира от детството си. Добре, че лятото е далеч от нас, та да си почине детето.

# 1 571
  • Мнения: 18 014
Кажете за този контраст, защо толкова ви притеснява? Да се ошашкам след 2 години и аз. Бях си наложила да не чета, защото толкова много се наплашвам, устисках, и сега....ме панирахте яко

# 1 572
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
Много хора имам алергия, към веществото/та, който са в състава. Не се изследват за алергии ( естественно). А пък ако в семейството имаш медицински лица и знашт последиците, става страшно.

# 1 573
  • Мнения: 39 555
Титина, важното е, че е минало. Не се обвинявай! Направила си най- доброто.
Бърди, по повод баткото, каката и щерката да ти кажа, че щом идват у вас младите, значи им е хубаво, дори и със светулка. Радвай се.
Хер, чакам да се отчетеш с минусите днес!

# 1 574
  • Мнения: 18 014
Много хора имам алергия, към веществото/та, който са в състава. Не се изследват за алергии ( естественно). А пък ако в семейството имаш медицински лица и знашт последиците, става страшно.

Последиците от алергиите или като цяло от контраста?

Общи условия

Активация на акаунт