Въздържате ли се от коментар в такъв случай?

  • 7 205
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 654
то ние 500 г. си мълчахме, зер не думай, шът, наведена главица сабя я не сече..... #Cussing out
айде стига с това Мълчание. Все да се нравим. Не било наша работа...
Кво й е "виновно" детето че майка му е Дебил?
Еее не може така.
Винаги може да се намери начин да й кажеш каква глупост прави.
Освен ,ако и ти не говориш глупости Mr. Green

каква е тази злост , какви са тези аналогии между турското робство и пренавличането на децата . каква е тази майка - дебил , да не дава господ да разбереш какво означава дебил , че едва ли би обиждала така. а за това, че си вреш дългата чушка в хорските навици и начини на отглеждане на децата мога да кажа цитирам част от една песен на ъпсурт :

"бай х*й , немаш елементаро възпитание "

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Как пък всички умеете да мълчите, а тук в нета се вихрите?!  Whistling

Винаги казвам на майката, че според мен детето й е навлечено. Пък тя ако ще да слуша, аз да съм си рекла. Имам приятелка с такова поведение- до онзи ден детето беше с шушляково аке и терлици- моята по къс ръкав и боса. Без да преувеличавам. Ми казвам си й всеки път- току виж накрая й дошъл акъла и спре да го изнежва това момче  Praynig

# 62
  • на път
  • Мнения: 2 804
Всеки си знае неговия хал ... И аз от време навреме прекалявам /според майка ми/, ама детенце е със астма и само се ослушвам дали не му хъркат гърдичките случайно. Старая се много да не го претоплям, но най- трудно ми беше да го пращам на ясла когато сутрин е 8 градуса, като го взимам - 23  Thinking

# 63
  • Мнения: 3 394
Аз директно питам-що си го навлякла в жегите newsm78 Ако даде смислен отговор-ок, ако не-разсъбличам детето Twisted Evil

# 64
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз питам дали не му е топло на детето, ако се усети и вземе, че го поразсъблече - чудесно, ако не - ми нейн си проблем.

# 65
  • Мнения: 1 393
 И аз имам такава приятелка,но от опит казвам,че като си науми нещо не слуша никой,затова просто не и се бъркам,а детето макар и навлечено си е добре  Wink

# 66
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък много мразя някой да си вре носа и да ми обяснява колко лошо обличам детето си......
и според мен е лудост да навличаш детенцето си ,но пък и на мен ми е писнало разни бабки, лелки и други да ми обясняват колко леко е облечен синът ми......Имаше една майка, дето все ми се караше , да не съм му сваляла шапката от главата и стоеше до мен, докато не му я сложа обратно  #Crazy....на мен ми ставаше смешно и я слагах, но после пак му я махах...........Как мога да ги разгонвам тези с дългите носове....дайте идеи

# 67
  • Мнения: 877
Не давам съвети. И аз не мога да се справя с досадните баби, само моите нерви си късам. Мълча си и това е, нека си приказват.

# 68
  • Мнения: 14 654
Как мога да ги разгонвам тези с дългите носове....дайте идеи
от тях няма спасение Simple Smile винаги има по няколко на пейката пред блока, които са на щрек и само дебнат да излезе някой , за да си почешат езиците

# 69
  • Мнения: 184
Въздържам се.Не гледам чуждите деца. как са облечени или какво ядат.Кой както иска да си гледа детето,стига да не ми пречи на мен да си го гледам според моите представи. Wink

Така е. Но тук става дума за горкото дете. Все пак макар и в чуждата манджа то е детенце и ако може да му се помогне с нещо ( в случая майка му да не го тормози със свръхоблекло) то трябва да се направи (дори и само с коментар, или забележка на майката)

Какви хора има само.Ужас направо...Тая майка си я представям след години как синът и се е оженил и тя отива при младите вечер, влиза в стаята им и завива любимия син........да не настине......  Stop
А Бубе, това наистина се е случвало! Когато майка ми и баща ми били младоженци, и ходели на гости при майката на баща ми, тя вечер се промъквала в стаята им да ги завива, че "да не настинат"! Laughing

# 70
  • Мнения: 1 364
Бих направила забележка ако познавам майката. Наистина нека всеки си гляда детето както намери за добре, но понякога неможеш да замълчиш.

# 71
И на мен не ми се иска да давам съвети, но по-някога не се въздържам.
Някои майки го приемат нормално, но други не можеш да ги убедиш по никакъв начин.
Аз се учудвам и на това, че държат бебетата по 40 дена затворени в къщи   Shocked

# 72
  • Мнения: 793
Въздържам се, откакто направих коментар и ми казаха че детето ще се простуди Whistling Ами колкото и да обеснявам не разбират, пък и съм на мнението, че всяка майка знае кое е най- добре за нейното дете  Wink 

# 73
  • Мнения: 742
С голям зор се въздържам. Но не смятам, че имам право да наливам акъл. Иначе подобна случка е повод за чесане на езици с приятелки  Twisted Evil И тогава става ясно, че всяка претендира, че най-добре и най-правилно гледа/възпитава/облича/храни детето си  Laughing

# 74
  • Мнения: 1 925
Щом вече си и казвала и не реагира  ooooh! не виждам какво може да се направи.  newsm78 Наистина жалко за детето, така не му прави услуга, но хора всякакви!
Peace Не мисля, че трябва да се въздържаш, но не и да натякваш... Щом не те е послушала и не взима в предвид думите ти я остави... Горкото дете  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт