ЧААТАЙ УЛУСОЙ [Çağatay Ulusoy] | "The Protector" | Netflix 2018 - темата на ЧАЧО #11 [256]

  • 38 659
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Аниии, Heart а така, я Heart Eyes стаааа, харесва ми... няма да придирям, че е с пилотската зализана визия Simple Smile

# 721
# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро утро!
Успешна, приятна и усмихната сряда!

# 723
# 724
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Добър ден! Hug

Дали някой ден ще гледаме Чачо като мифиот Joy или лошият в историята ...

# 725
  • Мнения: 25 350
Добър ден! Hug

Дали някой ден ще гледаме Чачо като мифиот Joy или лошият в историята ...

Ми може и да го гледаме, ако продължи да снима с Нетфликс или някои други чужди продуценти. С местните не мисля, че ще се случи. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 726
  • Мнения: 2 532
Започнаха!
Би ли са и предложили главна роля в сезон 3&4!




Рени 🤗 крайно време е😉

# 727
  • Мнения: 25 350
Фотографът Тамер Йълмаз е споделил тази снимка в инстаграма си. Явно е фотосесия, може и интервю да има, но за къде е и кога ще излезе не се знае Joy

Последна редакция: ср, 16 яну 2019, 15:08 от Ани (AHИ)

# 728
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Фотографът Тамер Йълмаз е споделил тази снимка в инстаграма си. Явно е фотосесия, може и интервю да има, но за къде е и кога ще излезе не се знае Joy

не пуска тази жена, ейййй Grin

# 729
  • Мнения: 25 350
вярно е Joy а разправят, че нямало да я има във втори сезон Joy макар че както свърши сезона, тя се превърна в нещо дето не се знае какво е. Безсмъртна ли е, смъртна ли е? Joy





# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро утро!
Спокоен, лежерен и позитивен четвъртък!

# 731
  • Мнения: 25 350
Привет Stuck Out Tongue Winking Eye




# 732
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Добър ден! Hug

Дали някой ден ще гледаме Чачо като мифиот Joy или лошият в историята ...

Ми може и да го гледаме, ако продължи да снима с Нетфликс или някои други чужди продуценти. С местните не мисля, че ще се случи. Stuck Out Tongue Winking Eye


+1 Ако се снима в американска продукция, голям е шанса да е лошият. Добрите винаги са американци Wink

Фотографът Тамер Йълмаз е споделил тази снимка в инстаграма си. Явно е фотосесия, може и интервю да има, но за къде е и кога ще излезе не се знае Joy

Ето, това е фотограф ...

# 733
  • Мнения: 25 350
Taре Heart Eyes да, този фотограф е много по-добър от онази шантавата Joy






# 734
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Ани Heart Eyes, сега се сетих, че вероятно сесията може да е за Elle, защото Тамер често работи с тях Thinking

пп Чакаш ли 14.04? Wink

Общи условия

Активация на акаунт