Не съм отмъстителна, но в случая го искам, помогнете ми как да го направя

  • 19 444
  • 270
  •   2
Отговори
# 195
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
 Как така е свикнал та нали за това е жената дома всичко да си и кажеш да си излееш мъката, това е като да ходи мъжа при майка си и да се казва всичко, такива мъже са за бой няма майка няма най-добри приятелки има само единна и цялостна единица и това е семейството над всичко. Naughty

# 196
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Здравей, лунатиче! Ужасна изненада ти е поднесла съдбата, или по-скоро БЛАГОВЕРНИЯТ. Не бих му го простила! Не е единственият мъж на света, я! Багажчето и при мама!Аз лично бих му казала, че всичко знам, че ме е наранил и т.н.Ще му покажа ОНАЗИ какво е писала за него и ще му кажа, че не ЖЕЛАЯ да ги виждам повече(нея и съпругът и). Това е! Край! Финито! Конець! Той да реши дали иска да запазим семейството, но няма да му е лесно smile3516. Всеки ден бих го накарала да ми доказва привързаността си към домашното огнище. И това ще продължи до тогава, докато не съм съвсем сигурна!!!!

# 197
  • Мнения: 175
Ще му покажа ОНАЗИ какво е писала за него и ще му кажа, че не ЖЕЛАЯ да ги виждам повече(нея и съпругът и). Това е! Край! Финито! Конець! Той да реши дали иска да запазим семейството, но няма да му е лесно smile3516. Всеки ден бих го накарала да ми доказва привързаността си към домашното огнище. И това ще продължи до тогава, докато не съм съвсем сигурна!!!!
newsm10

# 198
  • Мнения: 3 394
Що не им предложите групов секс Mr. Green Няма ти и мъжо и на оная да стоите на сухо я Laughing

ти пък сега-остава след това да седнат да гледят някое мачле и да цакат белотче

# 199
  • София
  • Мнения: 15 269
От_луната, от всичко прочетено разбирам, че обичаш мъжа си и искаш да запази семейството си.
Дано да не ми се налага да попадам в твоята ситуация (никой не е зстрахован, аз също). Сигурно тогава бих мислила много и може би биха ми дошли други неща наум, но като че ли бих постъпила така:
Има неща в живота, за които човек просто трябва да се пребори. Като например това да запазиш семейството си. Очевидно тази жена-ПРИЯТЕЛКАТА-волно или неволно, те дразни. Аз бих се постарала да я разкарам от живота си. Затова ще се обадя на НЕЯ. Ще й дам разпечатката. Ще й кажа, че знам, че ТЯ е писала всичко. Ще й кажа да стои далече от мъжа ми и да направи така, че да сложи край на така нареченото тяхно "приятелство". Да престане да се вижда с него с повод и без повод. И да не си помисля да каже на съпруга ми за този наш разговор и за тази разпечатка. Защото ако съпругът ми дори само ми намекне, че знае, следващият, който ще прочете разпечатката и ще получи най-пълни разяснения по нея ще бъде НЕЙНИЯТ съпруг. Ще й кажа да стои далече от семейството ми, защото ако тя се бърка в МОЕТО семейство, аз няма да пощадя НЕЙНОТО. Ако иска да запази своето семейство, да стои далече от моето. Точка. Няма да й искам обяснения, нито извинения. 
Точно сега-когато е бременна-надали ще й се рискува да подлага семейния си живот на изпитания. Не ти, а тя е дробила тази каша-да се оправя.
След това бих се заела с мъжа си. Може би няма да му кажа, че знам. Не бих поставила тази изневяра като проблем между нас. Приела съм, че мъжете не могат да бъдат моногамни, и че ако има мъже, които не са изневерили на жените си, то те са изключение. Не съм толкова наивна, за да смятам, че моят мъж е между изключенията. Не бих му натрилава носа с тази случка. Все пак-било е само веднъж, каквото и да е означавала въпросната случка за него тогава. Бих се постарала да му създам повече положителни емоции в къщи, за да го накарам да се чувства добре с мен и в нашето семейство. И бих разговаряла с него за НАС. За това кой как се чувства в семейството ни и ако има проблеми между нас, да се опитваме да ги решаваме някак си. Понякога така се омотаваме в ежедневие и в битовизми, че преставаме да обръщаме внимание на важните неща. За съжаление, налага се подобни ситуации да ни разтърсят, за да се вгледаме по-добре в себе си и в хората около нас и да видим, че има проблем, който по една или друга причина пренебрегваме.

Съжалявам за това, което се налага да преживяваш. Представям си колко нещастна се чувстваш. Наистина-добре е, че мъжът ти не е при теб сега. Дано времето да ти стигне, за да премислиш добре и да вземеш най-доброто решение.   Hug

# 200
  • Мнения: 1 001
От_луната, от всичко прочетено разбирам, че обичаш мъжа си и искаш да запази семейството си.
Дано да не ми се налага да попадам в твоята ситуация (никой не е зстрахован, аз също). Сигурно тогава бих мислила много и може би биха ми дошли други неща наум, но като че ли бих постъпила така:
Има неща в живота, за които човек просто трябва да се пребори. Като например това да запазиш семейството си. Очевидно тази жена-ПРИЯТЕЛКАТА-волно или неволно, те дразни. Аз бих се постарала да я разкарам от живота си. Затова ще се обадя на НЕЯ. Ще й дам разпечатката. Ще й кажа, че знам, че ТЯ е писала всичко. Ще й кажа да стои далече от мъжа ми и да направи така, че да сложи край на така нареченото тяхно "приятелство". Да престане да се вижда с него с повод и без повод. И да не си помисля да каже на съпруга ми за този наш разговор и за тази разпечатка. Защото ако съпругът ми дори само ми намекне, че знае, следващият, който ще прочете разпечатката и ще получи най-пълни разяснения по нея ще бъде НЕЙНИЯТ съпруг. Ще й кажа да стои далече от семейството ми, защото ако тя се бърка в МОЕТО семейство, аз няма да пощадя НЕЙНОТО. Ако иска да запази своето семейство, да стои далече от моето. Точка. Няма да й искам обяснения, нито извинения. 
Точно сега-когато е бременна-надали ще й се рискува да подлага семейния си живот на изпитания. Не ти, а тя е дробила тази каша-да се оправя.
След това бих се заела с мъжа си. Може би няма да му кажа, че знам. Не бих поставила тази изневяра като проблем между нас. Приела съм, че мъжете не могат да бъдат моногамни, и че ако има мъже, които не са изневерили на жените си, то те са изключение. Не съм толкова наивна, за да смятам, че моят мъж е между изключенията. Не бих му натрилава носа с тази случка. Все пак-било е само веднъж, каквото и да е означавала въпросната случка за него тогава. Бих се постарала да му създам повече положителни емоции в къщи, за да го накарам да се чувства добре с мен и в нашето семейство. И бих разговаряла с него за НАС. За това кой как се чувства в семейството ни и ако има проблеми между нас, да се опитваме да ги решаваме някак си. Понякога така се омотаваме в ежедневие и в битовизми, че преставаме да обръщаме внимание на важните неща. За съжаление, налага се подобни ситуации да ни разтърсят, за да се вгледаме по-добре в себе си и в хората около нас и да видим, че има проблем, който по една или друга причина пренебрегваме.

Съжалявам за това, което се налага да преживяваш. Представям си колко нещастна се чувстваш. Наистина-добре е, че мъжът ти не е при теб сега. Дано времето да ти стигне, за да премислиш добре и да вземеш най-доброто решение.   Hug


 newsm10

# 201
  • Мнения: 3 634

Приела съм, че мъжете не могат да бъдат моногамни, и че ако има мъже, които не са изневерили на жените си, то те са изключение. Не съм толкова наивна, за да смятам, че моят мъж е между изключенията. Не бих му натрилава носа с тази случка. Все пак-било е само веднъж, каквото и да е означавала въпросната случка за него тогава.


И какво? Моногамни... та като са та дай да им прощаваме всяко изплъзване. Ми от къде знаеш, че е било само веднъж? Че няма да се повтори още веднъж? Или защото ще е с някоя друга, различна от първата, пак няма да му натриеш носа и пак ще дискутирате за 
Цитат
това кой как се чувства в семейството ни и ако има проблеми между нас, да се опитваме да ги решаваме някак си
???
Сори, ама мъжете са хитри. Някой си знаят, че на жена им си е ОК във връзката им. Каквото и да правят или казват, жена им никога няма да ги зареже защото си й е уютно и всичко си й е осигурено. И си кръшкат на воля... а женичката си седи мирно и кротко и пуска през пръстите си де що нередно мъж й направи.
Ми тъпо и лицимерно (и от мъжката и от женската страна) е такова нещо.


# 202
  • Мнения: 263
 Според мен не бива да се впускаш в отмъщения, но да оставиш нещата така е меко казано безотговорно! Просто изясни пред всички каква е ситуацията и би трябвало контактите ви с тези хора да се ограничат до минимум. Вярно е, че са добри приятели, но от постъпките не личи да мислят достатъчно за семействата си. Аз също имам проятели мъже още от времето, когато нито те нито аз сме били семейни. Старая се да имам прекрасни отношения със съпругите им, защото щастието и комфорта на приятел за мен е важно нещо и не искам да съм причина за неразбирателство и дразги. Щом тази жена не го е осъзнала, явно не е толкова ценен приятел за мъжа ти.
Просто я изолирай! Не допускай пасивно поведение! Naughty

# 203
  • Мнения: 1 425
...Сори, ама мъжете са хитри. Някой си знаят, че на жена им си е ОК във връзката им. Каквото и да правят или казват, жена им никога няма да ги зареже защото си й е уютно и всичко си й е осигурено. И си кръшкат на воля... а женичката си седи мирно и кротко и пуска през пръстите си де що нередно мъж й направи.
Ми тъпо и лицимерно (и от мъжката и от женската страна) е такова нещо.
Съжалявам че ще съм ти напреко МОФ, ама не си права (за всички хора). Иначе за себе си може да си права. Въпрос на лични приоритети е това какво иска един човек от една връзка. На една жена ако всичко и е "ОК във връзката", ако се чувства уютно и всичко й е осигурено - ами на нея може това да й стига. На теб може да не ти стига, ама на някои може да им стига.  Пък това че мъжът ходил по други - еми няма да му се изтърка оная работа я Simple Smile. Е разбира се съществува възможността да реши да остане при някоя от другите, ама идеални ситуации няма. Всеки си поема риска. Така че това което за теб е тъпо и лицемерно - за други може да е нормално. На някои им стига само секса и си мислят, че имат връзка. На други им стига само да ходат на дискотека с някой (без секс) и си мислят, че това е връзка (30 годишни хора, не 12 годишни).
Идеални хора няма, а и особено когато става дума за чувства и секс хората много често постъпват странно за околните. "Любовта е сляпа и лудостта я води за ръка - този израз винаги ми е харесвал много.
Ако мога да си позволя един личен въпрос - ти винаги ли постъпваш както трябва, умно и не-лицемерно?


По темата - за мен мъжът на От_луната е човека с който трябва да си говори. Той има задължения към семейството. Той е казал че ще я обича "в здраве и в болест" ... Другите хора в историята не са и задължени с нищо. Тук някои хора препоръчват да се говори с другата жена или с мъжа й. От_луната най-добре познава хората, ама аз пак да кажа че хора има разни. Напълно е възможно другото семейство да са се разбрали двамата (гласно или негласно) всеки да си прави каквото си иска стига да е доскретен (знам такива случаи). Така че ако ходи да говори с мъжа или да заплашва жената не само няма да има ефект, ами и ще стане за смях. Отделно че хората обикновено не обичат някои външен човек да им се бърка в семейните работи.
Това е от мен. Мъжът има задължение към жената и детето си. Другото семейство - аз бих се постарал да ги държа далеч от мен (такива хора просто ги избягвам), ама да ходя да се разправям ... както ги описа От_луната, не виждам смисъл.

# 204
  • Мнения: 215
Здравей, лунатиче! Ужасна изненада ти е поднесла съдбата, или по-скоро БЛАГОВЕРНИЯТ. Не бих му го простила! Не е единственият мъж на света, я! Багажчето и при мама!Аз лично бих му казала, че всичко знам, че ме е наранил и т.н.Ще му покажа ОНАЗИ какво е писала за него и ще му кажа, че не ЖЕЛАЯ да ги виждам повече(нея и съпругът и). Това е! Край! Финито! Конець! Той да реши дали иска да запазим семейството, но няма да му е лесно smile3516. Всеки ден бих го накарала да ми доказва привързаността си към домашното огнище. И това ще продължи до тогава, докато не съм съвсем сигурна!!!!

И той ще каже, че тя си измисля, после и луда може да я изкара, а на отІлуната ще каже, че всеки може да напише такъв диалог и да го разпечата. Когато човек не иска да признае нещо, никой не може насила да го накара ... за съжаление.

# 205
  • Мнения: 809
Така... Вече трети ден ни вест, ни кост от от_Луната. Що ли? newsm78
В началото много се дразнех от коментари от рода "Пързалка", "Айдееее! и т.н., на напоследък все повече се убеждавам, че е така. А мамите ветерани от раз разпознават пързалките. Бравос! smile3501 smile3501 smile3501 Дано и ние ентусиастите достигнем техните възможности!

# 206
  • Мнения: 2 978
Еее стига де....мацката каза, че в четвъртък си пристига мъжа и..ако не се лъжа де newsm78

Пък и в крайна сметка, доста идеи се дадаха, така, че може пък да е измислила нещо...а и не мисля, че е длъжна да дава отчет какво става.
Тя ще си прецени...

Но и лъжа да е..поне има доста материал за някоя истинска история Thinking

# 207
  • Мнения: 959
Така... Вече трети ден ни вест, ни кост от от_Луната. Що ли? newsm78
В началото много се дразнех от коментари от рода "Пързалка", "Айдееее! и т.н., на напоследък все повече се убеждавам, че е така. А мамите ветерани от раз разпознават пързалките. Бравос! smile3501 smile3501 smile3501 Дано и ние ентусиастите достигнем техните възможности!
newsm10 newsm10 newsm10

# 208
  • Мнения: 819
И аз мисля,че ако днес се е прибрал мъжът и - надали изобщо ще и е до писане ! Не бързайте да правите генерални изводи!Достатъчно грижи има,че да седи нон-стоп пред компа и да дава отчети! Времето ще покаже.

# 209
  • София
  • Мнения: 15 269
Момичета, само защото някои от нас си мислят, че такива неща се случват само по филмите и си вярват, че никога не биха могли да се случат на тях (дано да не им се случват, де), не означава, че този, който е споделил проблема си, ни пуска по пързалката.
От_луната не е длъжна да ни дава отчет. Вие на нейно място какво бихте правили-щяхте да се опитате да си съберете акъла и да решите как да постъпите със семейството си или да висите по форуми и да задоволявате любопитството на вечно съмняващите се ?

Общи условия

Активация на акаунт