Не съм отмъстителна, но в случая го искам, помогнете ми как да го направя

  • 19 447
  • 270
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 219
Аз бих влязла в я-то някой ден и бих и казала коя съм в действителност. После те съветвам да прекртиш всякакви отношения с нея и се постарай мъжа ти вече да не я вижда. Разкарай я!!!!

# 211
  • София
  • Мнения: 219
от останалото което прочетох мисля че и мъжа ти трябва да види този разговор, нека да разбере че не е чак такъв донжуан, и че най-добрата му приятелка от детинство всъщност го лъже и хич не го бива в леглото, повчрвай ми това ще му подейства като студен душ от опит го знам. И още запази чата, след време може да се наложи да показваш и на нейния мъж, въпреки че сам и изневерява непрекъснато едва ли ще е много щастлив от факта че тя се е чукала с най-добрия му приятел!!!!

# 212
Не съм се покрила, просто той си дойде днес и ... Утре ще ви кажа какво стана, просто сега нямам възможност, извинете ме.
Благодаря на всички , мисля, че от всеки взех по нещичко Simple Smile

# 213
  • Мнения: 5 468
Не съм се покрила, просто той си дойде днес и ...
ЕЕЕееее... не е честно. Завършила си изречението като в сериала "Дързост и красота" - все ни държат в напрежение, кво ще да стане в другата серия.

# 214
  • София
  • Мнения: 15 269

Приела съм, че мъжете не могат да бъдат моногамни, и че ако има мъже, които не са изневерили на жените си, то те са изключение. Не съм толкова наивна, за да смятам, че моят мъж е между изключенията. Не бих му натрилава носа с тази случка. Все пак-било е само веднъж, каквото и да е означавала въпросната случка за него тогава.


И какво? Моногамни... та като са та дай да им прощаваме всяко изплъзване. Ми от къде знаеш, че е било само веднъж? Че няма да се повтори още веднъж? Или защото ще е с някоя друга, различна от първата, пак няма да му натриеш носа и пак ще дискутирате за 
Цитат
това кой как се чувства в семейството ни и ако има проблеми между нас, да се опитваме да ги решаваме някак си
???
Сори, ама мъжете са хитри. Някой си знаят, че на жена им си е ОК във връзката им. Каквото и да правят или казват, жена им никога няма да ги зареже защото си й е уютно и всичко си й е осигурено. И си кръшкат на воля... а женичката си седи мирно и кротко и пуска през пръстите си де що нередно мъж й направи.
Ми тъпо и лицимерно (и от мъжката и от женската страна) е такова нещо.

МОФ-и,
Ако един мъж кръшка на воля и без мярка, това се усеща. Това е друг случай. За него не говоря. Но ако кръшне веднъж, аре-два пъти (от мен да мине) за 100 години семеен живот и всичко друго в семейството е наред-бих го приела някак си. Не казвам, че няма да ми е неприятно, че няма да съм разбита и няма да се скъсам от рев.
В крайна сметка, бракът е много сериозно и отговорно нещо, но пък с ъпрузите не са заковани един за друг. И мъжът, и жената се срещат с други хора, попадат в различни ситуации. Няма гаранция, че на единия или на другия няма да му падне пердето и да изневери. И на жената може да се случи. Всъщност-наслушала съм се на истории за женски изневери.

# 215
  • Мнения: 255
  Ако бях на твое място, ще ги поканя най вежливо на вечеря и по някое време на всички ще покажа въпросния разговор, така бих отмъстила.
Извинете ако е много грубо, но това ще направя аз #2gunfire

Защо да е грубо и аз бих сторила точно това ,да видим тогава кой как ще се почувства и кой тогава ще трябва да  се извинява.

# 216
  • Мнения: 3 268
поставих се на твое място и ме заболя сърцето,много е гадно,просто не може да се опише задушаващото чувство.случвало ми се е да изпитам такова чувство и сега сякаш пак го преживях.поговори първо с нея,кажи и как си разбрала,притисни я на тясно,тя сигурно ще признае и ще започне да се извинява.така и мъжът ти няма къде да ходи и ще си признае.ти трябва да запазиш достойнство и да простиш,да ,мила,ще простиш,но оттук нататък нещата коренно ще се променят в твоя полза.ти вече ще можеш да поставиш своите условия,каквито са те,добре помисли.дане се вижда с нея не може щом са стари приятели,но тези виждания не е нужно да са чести и ти ще му го кажеш.той ще е готов на всичко,ще видиш!успех и никакви отмъщения! Peace

# 217
  • Мнения: 196
Отврат!!!!!!!!!!!!Уреди си среща с нея чрез чата и иди достатъчно е само да те види за да й се стъжни живота.Нищо не прави просто й покажи,че знаеш и не ти пука защото мъжа си е ТВОЙ.  bouquet

# 218
Не съм се покрила, просто той си дойде днес и ...
ЕЕЕееее... не е честно. Завършила си изречението като в сериала "Дързост и красота" - все ни държат в напрежение, кво ще да стане в другата серия.

Съжалявам, че сте го изтълкували така. Имах предид, че не мога да седна на компютъра и да пиша, а още повече, че тези неща не се изясвяват за секунди.
Както знаете много мислих, прочето по няколко пъти това, което ми написахте всички. И нищо не реших. Нищо конкретно, защото когато си решавах да направя нещо в следващия момент си казвах, а защо пък не това. И накрая си казах, че ще действам спонтанно и каквото стане. Та ето какво стана.
Върна се моя, не го започнах още от вратата. Въпреки, че той усети, че има нещо, пита ме защо съм тъжна и дали се сърдя, аз си премълчавах. И накрая просто го попитах "кога се чукахте със В...". Той ме погледна и каза "Скъпа, моля те, пак ли започваш?". При което аз му казах, че си имам основание и не го казвам току така, казах му че ще му покажа какво точно имам предвид. Не направих разпечатка, просто бях събрала основното от разговорите ни в един документ и му го отворих. И той седна да чете, аз естетсвено седнах до него да му виждам реакцията. Като видя, че пише, че имал чулства към нея започна да се смее на глас. Аз му казах, че изобщо не е смешно и се разплаках и той ми каза, че всичко това е абсолютна глупост. Нямало такова нещо, тя си го била измислила. Нито за миг не се усъмни, че става въпрос за нея и него, това го разбра веднага. После каза "Отивам да се разправям с нея, утре ще почне да разправя на хората и че е бременна от мен". Аз го помолих да не ходи и той каза "Да, правилно, всъщност повече няма да и проговоря, дори и няма да и кажа причината за това, обещавам ти! Моля те скъпа, знеш, че те обичам и не съм направил подобно нещо, та аз не я  харесвам дори и Р... ми е приятел. " Попитах го от къде тя знае всичките тези интимни подробности за него и той ми каза, че и е споделял и ги е казвал. Всъщност аз се уверих, че споделя много неща и от разговора с нея - тя дори знаеше какво правим двамата в леглото, за което също бях много разстроена и бясна. Той каза "Ядосан съм и затова, че говори глупости и още повече , че те разплака, наистина не искам повече да чувам за нея." После ми пусна песента на Михаил Белчев
От много, много отдалеч
ще идвам винаги докато мога,
Но някой ден, краката ми, щом не издържат.
Ще допълзя на лакти и колене,
за да ти кажа, че на този свят
обичам само, само теб.

Ще допълзя на лакти и колене,
за да ти кажа, че на този свят
обичам само, само теб.

и ме прегърна.

Това е за сега. Но всъщност не му повярвах, поне не съвсем. Може и да е така, но аз се съмнявам и ще разбера. А и нея може би ще я поканя на среща чрез кю-то ... Още си мисля какво точно да направя. Но това наистина не е края.

# 219
  • Мнения: 819
Дай Боже да е истина това,което казва.Но дори и да е имало нещо м/у тях, той надали ще ти каже, а и ако наистина е осъзнал,че държи на теб, не би си признал. А съм сигурна,че наистина се е ядосал/направо се е вбесил!  Twisted Evil / на "дружката си"  Съфорумките правилно предвидиха, че това  ще бъде голям шамар по самочувствието   му ! / независимо дали е спал с нея или не! /
Мисля,че си постъпила много правилно, другото времето ще покаже!
А отмъщението може би ще си го свърши той, достатъчно причини има!
Успех нататък и дано не е било само театър!  Peace

# 220
  • Мнения: 8 917
Аз не бих повярвала да ни една негова дума...поискай срещата да е с трима ви - все пак ТИ си заинтересованата страна. Peace

# 221
  • Мнения: 2 556
Еееее, нормално е - вие какво искате - да си признае ли човека?  #Crazy Аз да съм, никога няма да призная, ако ще на снимка да ме има, не на чат  Joy

Иначе не че е смешно, аз също не бих повярвала, но съм убедена, че в случая мъжът няма да си признае при никакви обстоятелства (достатъчно е че е карал преди това жена си да им се извинява, че има подозрения, значи е доволно нахален тип).

# 222
  • Мнения: 3 715
Добре де, като не я харесва защо споделя с нея интимни подробности. Според мен мъжът ти се е ядосал, защото тя се е изказала зле за представянето му в кревата и бъди сигурна, че той повече няма да я потърси. Затова не си губи времето вече да се занимаваш да изясняваш кой прав и кой крив. Според мен важното е, че мъжът ти няма да контактува повече с нея и историята им е приключена.

# 223
  • Мнения: 8 917
Добре де, като не я харесва защо споделя с нея интимни подробности.
И аз за това се чудех - затова и предложих да поискаш да си поговорите тримата. Няма да еза пръв път явно - след като и преди те е карал /що за израз и нахалство от негова страна:twisted:/ да се извиняваш - е, сега е време ти да искаш да ти се извинят Peace

# 224
Добре де, като не я харесва защо споделя с нея интимни подробности. Според мен мъжът ти се е ядосал, защото тя се е изказала зле за представянето му в кревата и бъди сигурна, че той повече няма да я потърси. Затова не си губи времето вече да се занимаваш да изясняваш кой прав и кой крив. Според мен важното е, че мъжът ти няма да контактува повече с нея и историята им е приключена.

Не я харесва като външност и жена, това имам предвид. Иначе като приятел - имал си я като мъж приятел, с когото може всичко да сподели, затова и казвал всичко, което казвал и на мъжа и например.
Той че се ядоса, ядоса се - но за кое точно - за изказването и за него, или за това, че тя го е казала на някой, ако са имали споразумение да си мълчат за това(а е естесвено да го имат, ако са го правили) и аз съм го разбрала, или за това, че е говорила за него на непознати хора от нета идея си нямам. Но съм сигурна и аз като вас, че дори и да правили секс никога не би си го признал. И все пак държа да ви кажа, че няма да я изпускам от очи, за сега тя не знае, че съм аз и ако той не и каже няма как да разбера, така че тя може да се оплаче нещо, нали вече съм и "добро приятелче"

Общи условия

Активация на акаунт