Слънчо пак изпече време е за бебе вече 19.06-25.06

  • 16 364
  • 493
  •   1
Отговори
# 435
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Толкова дълга седмична тема не си спомням да е имало откакто Херка се премести в отчетни  Mr. Green
Аз ли съм бърбораната тука Mr. Green Щото не сте ме виждали на живо ква хала съм Crazy
Сънчи мерсаж за почерпката.....ще взема да опъна две-три от първите коктейлчета...мммм Blush

# 436
  • Мнения: 1 925
Даре, ами пожелавам ти по-скоро да правиш разпродажба  Wink Та и ние да намажем  Mr. Green
Честито за виделите втората чертичка   bouquet
Аз в момента съм в размисли и страсти поради това, че разни хора само ме объркват и  ядосват. ПРедложиха ми нова работа, за повече палички и разбира се  bowuu , доста по-натоварена, което е свързано и с плановете за бебе. Аз твърдо съм решила да имам бебе сега - имам предвид в близко бъдеще - но половината хора ми казват, че трябва да си гледам развитието и за бебе винаги има време, а другата половина ми казват да си имам бебе. Аз съм взела решение за себе си, но много се нервирам понякога като ми кажат - аууу ама ти си на 21 имаш много време, ще си съсипеш живота и т.н. - въпросът ми е за по-младите  Blush  Wink на вас случва ли ви се да ви ги говорят тези неща ?  #Cussing out Пък и аз определено се развивам - ходя на английски, уча фотошоп и т.н. едно бебе, няма да ме накара да зарежа останалите си мечти. ПРи вас как е ?
Херка, Добър ден !  Mr. Green Ти как си, почиваш ли или яхаш метлата  Joy
Сънчи, Добър ден и на теб !  Whistling и честита диплома !
Аз пък вчера си взех дипломата от английския  Mr. Green и завърших нивото с 89%, което си е супер
 Blush

# 437
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариетке, точно така - всяко зло за добро! бравос за кексването... а не беше ли така 'пламтящо' и докато бебеправихте?

Ами,тогава май си беше по задължение,все гледах да не изпуснем момента и ето го резултата Cry...Така,че съвет от мен-недейте да правите бебе,а любов txtloves!То бебето ще дойде,когато си му е време Peace.

# 438
  • Мнения: 9 990
Пу за мен червеничкото коктейлче!!!!!!
Даре-знам че е болезнено..."стискай зъби" и това е
Елчееее-ами това е голям късмет-четирилистна детелина си е направо на бебееееее!

# 439
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Здравейте момичета, надявам се да сте ми простили за вчера  baby_neutral очивидно не сам се осетила какво предизвиквам Rolling Eyes Днес сутринта ми дойде лелката и разбрах защо сам била толкова заядлива Confused Може ли да попитам във връзка със зъбите- на мен ми излиза последния мъдрец ама май ми излиза върху съседния и незнам какво да правя... какво правят зъболекарите при такива ситуации  newsm78

# 440
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Ех, Мегита, съжалявам за лелката... За мъдреца - ами обикновено го вадят. Не е страшно, на мен ми извадиха 2 броя вече.

Сънчи благодарско за почерпката, добре ще ми дойде в тази жега. И честитки за дипломата!

Мариетка туй последното ти изречение ще се направя че не съм го прочела  Crossing Arms Новичките обаче да не правят като мен  Mr. Green

# 441
  • София
  • Мнения: 639
здравейте и от мен  newsm51
Stra4iatela и аз имам същия проблем само че при мен беше че когато бях на 21 /сега съм почти на 24/ всички ми казваха учи, първо му осигури бъдеще на това дете преди да го правите , и аз си казах ако стане стане ако не няма да се нервирам когато стане, а сега няма и 2-3 г. всички изведнаж почнаха "е хайде де бебе нама ли да има"  #2gunfire или неща от сорта без да се замислят че нас това ни наранява   smile3518 и винаги когато се приберем от софия в кюстендил /идвамата сме от там/ виждаш как всички те гледат с един любопитен поглед да им кажеш ако им бебе, а пък аз мълча защото ако си отворя устата  става  smile3527
това ми е мног болна тема затова ще спра до тук, а на теб ще ти кажа че не мисля че едно бебе може да ти спре развитието, а напротив може само да те стимулира
успех на всички чакащи резултати и стискам палци  lovekiss

# 442
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
b]Мариетка[/b] туй последното ти изречение ще се направя че не съм го прочела  Crossing Arms Новичките обаче да не правят като мен  Mr. Green
Жабче,така си е,колко и да не ни се иска да си го признаем Thinking...От мойте пусти сметки ей на какво излезе Rolling Eyes...Колкото по го мислиш,толкова по се обърква работата.Я да се наслаждаваме на лятото, на моренцето, на любимия човек и...то само ще си дойде,няма начин Peace...

# 443
  • Мнения: 456
Май ми е последен постинг за днес защото става лудница тук...

Megita, за мъдреците - аз имах доста проблеми като ми разтяха и реших да ги извадя. Това определено е най-добрия избор,  защото много често няма достатачно място за всичките зъби и те се изкривяват. Аз съм много доволна че мойте ги няма а и бях на много добър зъболекар та и не ме боля (въпреки че единия ръстеше към чел"иу"ста)... (съжалявам ама нямам "иу" на клавиатурата...някой да каже къде е, аз използвам KREDOR и слагам BP)

# 444
  • UK
  • Мнения: 1 351
elph  на мен са ми излязли 3 мъдреца и нямах никакъв проблем с тях но този ме плаши и май ще се наложи да ви послушам #Crazy Моето ю е до Ентера ми пробвай там може и твоето да е там... Hug

# 445
  • Мнения: 1 117
Stra4iatela когато родих сина си бях на 22 години .Чувах същите приказки,които ти бръщолевят. Тогава работех и учех задочно. Но и бебчо си гледах , и в работата се реализирах, и завърших и магистратура после. Вярно на мен самата ми беше по-трудно и време за мен не оставяше , но не съжалявам за това как се развиха събитията при мен . Ако върна времето назад пак така ще постъпя Mr. Green

# 446
  • Мнения: 9 990
Момичета, моля ви спрете да агитирате за "немислене"Всяка от нас си има причини да го мисли, иначе даже нямаше да пишем тук , сигурна съм....Пак ви казвам-от мислене да се проваляха нещата-да сме забременели по 100 пъти до сега.Сметки без кръчмар е едно, мисленето е друго.Моля вииииииии Praynig Praynig Praynig

# 447
  • UK
  • Мнения: 1 351
neli_vl    Аз съм съгласна с теб, в моя курс сме само момичета и преподавателите ни говорят непрекъснато, че учението не е всичко, трябва всичко да си дойде както си му е реда, дори ни казват, че е по добре да пропуснем една година заради бебче отколкото да не го правим заради учението...

# 448
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Мариетка аз лично адски се дразня като я видя тази реплика  Crossing Arms Ми хубаво де, минах през ентусиазма на начинаещия - тогава го мислих, после известно време не ми пукаше толкова, не го мислих... резултат няма. Пък и не виждам как да не го мисля честно казано, ако някой е намерил рецептата - да я дава насам моля! И не вярвам като някой каже, че ама видиш ли хич и не го мисли... Жени сме, в природата ни е да мислим и обмисляме и най-малкото нещо, камо ли пък това...

Освен това изрично подчертах новичките да прочетат хубаво изречението  Mr. Green Аз ще се въздържа... в момента за мен даже е по-полезно да мисля, отколкото да не мисля. След 10 месеца опити явно нещо куца и трябва да намеря кое е то! И не мисля че заравянето на главата в пясъка и отвличането на мисълта по други хоризонти ще ми помогнат особено  Naughty Съжалявам за тона, просто днес за пореден път споря на тази тема  Tired

# 449
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Момичета, моля ви спрете да агитирате за "немислене"
Явно не съм се изразила както трябва, за което моля да ме извините Embarassed!Исках да кажа,че ако постоянно се взираме в себе си за разни,често въображаеми симптоми,ако правим секс по задължение,само защото ей на днес трябва,по-скоро ще психясаме,отколкото да стане нещо...и мъжете си ще побъркаме покрай нас...Май пак не го обясних както трябва...но днес ми е крив ден...от сутринта ме боли глава и не ми се мисли.Някой ако е схванал мисълта ми да я обясни на разбираем за всички език Praynig./И естествено,че щом сме тук всички мислим за бебе/
Жабче,аз на новичките го казах,щото цяла седмица ги е страх я тест да направят,я друго...та затова,рано им е още да психясват на тая тема...

Общи условия

Активация на акаунт