Слънчо пак изпече време е за бебе вече 19.06-25.06

  • 16 362
  • 493
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 9 990
Ами да-понякога е нужен секс по график-особено при тези от нас, които имат причини за това.А един мъж ще психяса повече, ако всеки месем ревем,че пак сме пропуснали овулацията....Мъжете в повечето случаи незная за деня Х, така че-не ги жалете толкоз...
И тук има малко изключения, но повечето от нас не се вглеждат в симптомите....до полуда...

# 451
  • UK
  • Мнения: 1 351
 А може ли да попитам след като цикъла ми е 27 дена означава ли, че дните до ову ми е по малко???

# 452
  • Мнения: 2 120
Ако бях родила на 20, докато следвах, нямаше да имам проблеми сега, но пък щях да съм разведена с дете. Всяко зло-за добро.
Аз си мисля за бебе и /мразя като кажат да пробвам с немислене/. Годините се проточиха, ако не броя кратките връзки са си точно 7 години и 6 месеца и нищо на лице. Но  от как съм без зъби хич не ми пука, леко се прокрадва мисъл за секс, но съвсем леко.
И май достигнах равновесие знам, че ми предстои инсеминация, в която хич не вярвам, но ще се пробвам и аз. А ако не става бебе, живи и здрави да сме.
Понякога може и да нямаш проблем и пак да не става, в смисъл проблемът да са годините, но пък всеки решава дали първо ще учи и после бебе или обратно. Не съжалявам, че така съм си изживяла живота до този момент. Нито за миг. Просто живях интересно и пълноценно, срещнах интересни хора и когато, както казва мъжът ми си седнах на Д-то, Господ ще каже какво трябва. Е и аз ще му помогна мъничко заедно с лекарите разбира се. Wink

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 12:55 от Дара

# 453
# 454
И аз мисля като Дара- всяко зло за добро. Нали знаете - човек като губи не знае какво  печели, и обратното. Та затова Господ си знае работата!
Но мисля, че ако човек е решил нещо и го иска няма защо да слуша другите и затова, Stra4iatela, щом си решила - давай смело.  Нерешителните хора и без амбиции и без бебе все нещо им пречи в живота. А който има желание за нещо си намира начин да го постигне!

Браво на bopsi!!! Ето го живото доказателство на моята теория!!!

# 455
  • Мнения: 1 701
Пуснах тема ама и тук ще кажа - Положителен е! Simple Smile
Благодаря ви от сърце!  Heart Eyes Hug  bouquet

# 456
  • Мнения: 9 990
Ами-честито, лека и безпроблемна... Hug

# 457
  • Мнения: 4 546
честито wish   bouquet

# 458
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
wish, видя ли - нямаше нужда от толкова шашкане Simple Smile

# 459
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Купих си тест.Този път е шуър чек.Ама понеже пишках 4-5 пъти днес май ще го оставя за уте сутрин. Thinking
Гладнес чакаме и от теб новини!

# 460
На другите момичета гледам, че от емоции и вълнение им закъснява.
Пък аз нали съм все наопаки и ми подрани с една седмица! Sick

# 461
  • Мнения: 9 990
Аз пък си мисля,че на повечето от нас им закъснява заради закъсняла овулация, заради шантавото време и защото понякога се случва.Меги-давай със сегашна урина, няма значение, вече си минала границата Praynig HugА и както пророкувах-всички тези, които най-много се тръшкаха сега се оказва,че са бременни все пак...та...слушайте кака си като ви говори Blush

# 462
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
ttt06 не си единствена, и моята подрани  Twisted Evil Ама по-добре де, че иначе ми разваляше плановете.

Меги стискам палци!  Hug

# 463
  • Мнения: 4 806
момичета, какво да кажа... чакаме още един отчет за днес = гладнесс.. дано и тя да се похвали Simple Smile

МЕГИ и тук ЧЕСТИТО, мила ... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 464
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мерси,Мерси тъпкано да ви се връща.само се моля вичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт