Искам да ви мотивирам - Преди и След

  • 6 046
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 381
Ева, аз трябва да мина твоя път, положението при мен е даже по-тежко, отколкото е било при теб в началото. Заинтригува ме с тези процедури, но Люлин ми е далеч, кажи ми точните им имена, за да потърся по-близък салон, където мога да направя подобно нещо.

МНОГО ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА УСПЕХА ТИ!
Надявам се и аз някой ден да мога да пусна такива снимки Praynig Praynig Praynig

ами незнам дали имат точно име. Като цяло представялват следното - намазват те с продукти , които стимулират потенето и 1 час лежиш в термо одеало, после взимаш душ, после пак те мажат с подобни продукти, като си правят масаж 1 час ( при мен редуваха отпред - отзад) като при всеки е различно в зависимост от натрупванията. И също може да се сменят областите  в зависимост от това как реагира тялото и диета е задължителна. Тази диетолойка горе долу едно и също дава на хората като диета като само разтоварващите дни са с различен период, но ми направи впечатление ,че едно от момичета я остави на някакъ в режим ( май беше точковата диета) тъй като тя каза че с нея отслабва добре. Ти май си беше правила кръвния тест, така че може само за консултация да отидеш при нея и да си тръсиш такива процедури където ти е удобно.

Аз и сега трябва да ги правя на 10 дни, но често казано реших, че с последните кила ще се боря сама пък и исках да включа по интензивно спорт, за да се "оформя" и стегна., а и финансово съм затруднена сега.

# 76
  • София
  • Мнения: 7 125
Браво,много мотивиращо ми подейства твоя разказ!И аз вървя по твойте стъпки понеже от бременността ми останаха над 15 кг. в повече.Засега с диетка съм елиминирала ок.4.5кг. Трябва много воля ,а ти я имаш -поздравления smile3501

# 77
  • Мнения: 2 013
Да, направих кръвния тест, вече 20-ина дни съм на диета за намаляване нивата на кандидата. Мисля, че резултатът е около -3 кг до момента, но не съм се ограничавала особено. Хубавото е, че мога да правя НВД в рамките на разрешените храни - е, без млечни, но пак се ядва Laughing От днес минах на стриктно НВД, пък да видим. Така че засега няма да търся диетолози, проблемът е, че трябва стриктно да чета етикети. ЗНАЕТЕ ЛИ, ЧЕ ИМА ЛИМОНОВ СОК, УЖ НАТУРАЛЕН, НО СЪДЪРЖА ЗАХАР!!!! Щях да падна - бях посегнала в едно заведение към него да си овкуся салатата.

Сори за спама. 
 

# 78
  • Мнения: 2 085
Браво Eva!Снимките наистина са мотивиращи!

# 79
  • София
  • Мнения: 3 787
Браво,браво Grinning.Много се радвам на такива хора като теб,които не стоят само да си оплакват съдбата,а се вземат в ръце и всичко става много по-хубаво Laughing
Изглеждаш наистина много добре  Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 2 530
Eva, благодаря ти. Наистина действаш много стимулиращо. Възхищавам се на волята и смелостта ти. Защо не се обадиш като идваш към Люлин, да пием по кафе?

# 81
  • София
  • Мнения: 3 121
 newsm10 smile3501Поздравления и от мен! Чудесно е, че ни пишеш за успеха и резултатите си! Ти си поредното доказателство, че когато желанието да отслабнеш наистина е по-силно от всичко останало (постоянните извинения, които си намираме, отлагането, мързела, лакомийката и т.н.), с подходящата мотивация се постига желания резултат! Промяната ти е много голяма, сега изглеждаш чудесно!
Моята заветна цел е горе-долу колкото твоята- 60 кг. , но тази цифра ми изглежда страшно далееече...както, предполагам, и на теб цифрата на сегашните ти килограми е изглеждала в началото.

Аз също изкарах шестдневната диета на Търмънд и в момента продължавам разширения вариант. Много съм доволна и се опитвам да съм по-търпелива, защото трайните неща се постигат бавно.
Още веднъж, поздравления, и ти желая успешно преодоляване на последните останали килца!

# 82
  • Мнения: 7 430
И от мен имаш поздравления

Страхотно си се справила  Peace дано и аз имам волята и търпението, което си имала ти и наистина да си ми пример, че като знам колко кг имам да свалям ooooh!...дори и след като родя ще съм си малко прасенце Embarassed

Хайде късмет и за другите 4 килца Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 3 328
Поздравления и от мен, Ева - ти си силен и упорит човек  bouquet
Ако тук кажа, че знам каква е радостта ти от постижението, защото лично съм я изпитала, означава сама на себе си да правя комплименти, но това е факт. Уви, беше преди години и използваната тогава схема сега няма почти никакъв ефект.
За последния месец също свалих 5 кг, прилагайки /уви, не много стриктно/ една диета, която получих съвсем случайно и за която знам, че е правена от Ипократис Пападимитракис. Дали наистина е така, не мога да твърдя със 100 %-това сигурност, защото не съм ходила при него, но видях ефекта върху две жени, които се хранеха според този режим - едната - млада майка, а другата - жена на над средната възраст. Майката вече беше стройна фиданка, а по-възрастната жена твърдеше, че за 2 месеца е махнала 14 кг. Склонна съм да й вярвам, защото изглеждаше видимо слаба.
За съжаление, тези -5 кг са доста под желания от мен резултат, който също клони към -25 кг. Затова продължавам с диетуването, пък ако има още хубави новини, и аз ще се похваля Grinning

# 84
  • София
  • Мнения: 10 858
Браво Ева, Браво!!!
Искренни поздравления, възхищавам ти се!  bouquet

# 85
  • Мнения: 730
Направо космическа промяна smile3501
Успех на всички,който искат да отслабват newsm10,воля и търпение му е майката,не че знам какво е,защото никога не съм имала нужда да слабея Whistling

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Хайде и от мен едно голямо БРАВО  newsm10 smile3521!!! Това се казва пълна промяна! Трябва много да се гордееш със себе си!  smile3501 smile3501 smile3501

# 87
  • Мнения: 4 473
Браво, Ева!  bouquet С упоритост всичко се постига! Peace

# 88
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Браво и от мен Ева!  smile3501 smile3501 smile3501
Страхотни резултати! Продължавай така! newsm10

Такива теми като твоята и мен ме мотивираха след раждането на малката и от 85кг. миналата година есента, сега съм 66кг. и продължавам напред да се боря поне с още 8-9кг.!

Успех на всички диетуващи! И дано такива еми има все повече и повече!

# 89
  • Мнения: 1 381
Eva, благодаря ти. Наистина действаш много стимулиращо. Възхищавам се на волята и смелостта ти. Защо не се обадиш като идваш към Люлин, да пием по кафе?

Радвам се, че намирате това за стимулиращо, защото такави ми беше целта, за да се престраша да се покажа.

Ами ти в кой Люлин си. Аз понякога ходя при майка - тя е в 10-ти, близо до Принцесата...., пък сега в неделя като ходих на Акцията на Дамаянти много ми хареса как са направили с/у Кооперативния и ресторанта Бъфало..........

Общи условия

Активация на акаунт