Искам да ви мотивирам - Преди и След

  • 6 035
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 86
моля да ми помогнете, и аз искам да ви покажа снимки от преди и сега но не знам как да ги публикувам във форума, някой ако желае да ми помогне ще съм много благодарна Praynig

# 106
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0 Ето тук е обяснено.

Ева, поздравления!

# 107
  • Мнения: 1 381
моля да ми помогнете, и аз искам да ви покажа снимки от преди и сега но не знам как да ги публикувам във форума, някой ако желае да ми помогне ще съм много благодарна Praynig

какво стана отказа ли се да ни покажеш снимки. Само аз ли съм "перде".

# 108
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ева, страхотна си!  Hug

# 109
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Поздрави и от мен! Разликата наистина е очебийна! Браво! Желая ти да достигнеш тези 63 кг.!
Пожелавам си и на мен късмет и леко слабеене! И на вас, мили дами - същото!

# 110
  • Мнения: 5 001
Браво Ева,
аз от 58-60 килограма преди да забременея, стигнах до 95 преди да родя.
сега съм 70, но не отслабвам много здравословно, с други думи казано глад.
правя упражнения е карам велоергометър.
като си стигна килограмите отпреди /надявам се да го направя/, ще ви пусна снимки.

# 111
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моите поздравления smile3501 smile3501 smile3501
страхотно изглеждаш; а и ме мотивираш наистина Simple Smile

# 112
  • Мнения: 1 753
Браво! Изглеждаш идеално!!!
И аз сега отслабвам и е много стимулиращо да видиш други как са го направили. Мисля, че ти си подходила по най-добрия начин, и това че имаш възможност да съчетаваш с упражнения е много добре!

Продължавай в същия дух!  Peace

# 113
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Поздравления и от мен,страхотни резултати.   bouquet Това си е изпитание не само за тялото,но и за духа най-вече.Браво на теб!

# 114
  • Мнения: 86
моля да ми помогнете, и аз искам да ви покажа снимки от преди и сега но не знам как да ги публикувам във форума, някой ако желае да ми помогне ще съм много благодарна Praynig

какво стана отказа ли се да ни покажеш снимки. Само аз ли съм "перде".
Не успявам да ги кача,по-големи са от разрешеното и на става, а не знам как да ги намаля newsm78

# 115
  • Мнения: 2 013
моля да ми помогнете, и аз искам да ви покажа снимки от преди и сега но не знам как да ги публикувам във форума, някой ако желае да ми помогне ще съм много благодарна Praynig

какво стана отказа ли се да ни покажеш снимки. Само аз ли съм "перде".
Не успявам да ги кача,по-големи са от разрешеното и на става, а не знам как да ги намаля newsm78

аз, като скоро научила се как да ги сложиш директно в постинга, да ти обясня

качи ги в някой сайт www.snimka.bg например
след това затвори албума, влез като гост в него, отвори снимката, копирай адреса в постинга и натисни бутона с иконка за снимка, който ти излиза когато пишеш отговор
отпред трябва да ти се появи
можеш да го направиш и ръчно, без бутона

# 116
# 117
  • Мнения: 86
моля да ми помогнете, и аз искам да ви покажа снимки от преди и сега но не знам как да ги публикувам във форума, някой ако желае да ми помогне ще съм много благодарна Praynig

какво стана отказа ли се да ни покажеш снимки. Само аз ли съм "перде".
Не успявам да ги кача,по-големи са от разрешеното и на става, а не знам как да ги намаля newsm78

аз, като скоро научила се как да ги сложиш директно в постинга, да ти обясня

качи ги в някой сайт www.snimka.bg например
след това затвори албума, влез като гост в него, отвори снимката, копирай адреса в постинга и натисни бутона с иконка за снимка, който ти излиза когато пишеш отговор
отпред трябва да ти се появи
можеш да го направиш и ръчно, без бутона
Дивана, благодаря ти, по твоя съвет успях да кача само една снимка, защото другата е по-голяма от допустимите 2 мб., но за яснота тази която успях да ви покажа е от сега т.е. 10 кг. повече от колкото бях преди да родя Embarassed

# 118
  • Мнения: 5 103
Браво на теб  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт