Седмичката 19-25.06 - Скара, бири и оркестъра да свири!

  • 2 556
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Благодаря за съветите момичета  Hug
В Клиника Малинов ще я правим другата седмица. Ще кажа на мъжкото да си брои значи часове Wink

# 46
  • Мнения: 547
Хей,къде сте?Тази седмица всички май сте уморени от купона в понеделник и почти не пишете.Не че аз съм особено активна,но и интернета тази седмица е като в играта тука има тука нема.Докато се мерне и вече се е изключил.
Тази седмица има една страхотна новина,но не е моя и ще си трая,докато момичето само реши да се похвали.Ех,как се радвам за нея  newsm44.
За съжаление при мен е точно обратното.Три месеца след операцията на киста,след която останах с един яйчник и една тръба,отново имам неспукан фоликул 33 мм.С моята лекарка се надяваме кистата да се пукне с цикъла,но няма гаранция и много ме е страх  smile3518.Опитвах се да мисля позитивно,но след прегледа вчера рухнах и физически и психически.Не ми се прави нищо и ми е тъпо и много ме е страх от неизвестноста.

Така че спешно се нуждая от терапия-чакам вашите добри новини.

# 47
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Тук съм, но нямам какво да пиша особено.
На мен ми излезе гликирания хемоглобин, който се оказа доста страненен. При норма 4,4-6,7. моят е 3.4%, което ме навява леко на мисълта, че може да е неправилен. Уж е правен в София, в Цибалаб, но при моите предишни стойности на кр. захар направо  е нереално Rolling Eyes. Това изследване показва как се движи средно захарта през последните 3 месеца, като доколкото четох, при него стресът като ти взимат кръв не оказва влияние.
утре пак съм на профил и след това ще говоря с д-р Тодорова, да видим тя какво ще каже.
Иначе вече мисля за морето и почивката Grinning

# 48
  • Мнения: 7 716
Ва-ва, може да е отскоро това повишение и затова да не е дало отражение.

# 49
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Възможно и да е това, но последните ми високи стойности бяха преди месец. А това се смята по някаква формула и нали е средно аритметично, та предполагам трябваше да е по-високо.
А и аз не знам от кога е така захарта, но според мен е от повече от 3 месеца в лошо състояние, защото тогава започнах д акачвам килограми и да нямам овулация.

Общи условия

Активация на акаунт