нощното кърмене "изсмуквало"калция на майката ??? - така ли е

  • 1 474
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 097
Цитат
нощното кърмене "изсмуквало"калция на майката ??? - така ли е
Така е, разбира се. През нощта ти изсмуква калция, а през деня мозъка  Wink  Mr. Green Joy
Тва е в кръга на мйтапа, да не се обидиш..  Hug

Калция си отива в млякото колкото трябва, но това не става през нощта, а постоянно  Rolling Eyes Но тава е един от рисковете, които крие майчинството. Аз съм съгласна да платя тази цена, даже е ниска....особено съм убедена в това, когато си гушна малкото детенце и то се извърти, за да ме погледне, а после ми се усмихне  Crazy  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
КАто спреш да кърмиш ще си възстановиш нивата, спокойно  Peace

# 16
  • Мнения: 1 503
мен ако питаш това е за НАй-абсурдни реплики сързани с кърменето Peace

# 17
  • Мнения: 2 614
А през деня витамините ли изсмуква? Mr. Green
hahaha hahaha hahaha
ами да, денем никакъв калций, за да има какво да папат през нощта!
Голяма веселба! Тези лекари са за златни медали в абсурдните реплики свързани с кърменето!

# 18
  • Мнения: 1 735
Двама лекари посъветвали /настоятелно/  моя приятелка и тя кърмачка с кърмаче на почти осем месеца, което както и моето яде по ...... много пъти нощем, че трябва да го спира от това нощно кърмене защото през ноща детето изсмуквало само калция от майката и тя след 20г щяла да има остеопороза.... цитирам ви почти дословно думите на  двама лекари единия невролог, другия гинеколог ....
има ли такъв "филм" да каже някой
чували ли сте подобно нещо
и само нощем ли се изсмуква калция или и денем
честно казано на мен ми звучи като за най абсурдни реплики но ......

   smile3555

 newsm65 newsm65                 Пълни малоумници!!!!!!!!!!!!!!  Rolling Eyes

# 19
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
А през деня витамините ли изсмуква? Mr. Green

Неее, през деня изсмуква мозъка! Grinning

Айде поредния бисер за кърменето!
Срамота, че пак са дофтури...

Остеоперозата има връзка с недостига на женски хормони през критическата възраст.
А другото е голяма глупост...

В тези  моменти се замислям, за обучението по биология и анатомия на човека... Колко неща се учат и си остават в училище, а после се слушат "мъдри" съвети, само защото са изтърсени от дофтур, който си е взел изпита неясно как...

И като мама, която е лежала няколко пъти в Медицинска академия, бих добавила - водят студентите в клиниката, те блеят през прозореца... ако един внимава, това е добре...
И после те ми стават лекари...

# 20
  • Мнения: 1 947
Laughing Joy hahaha Как са си взели дипломите тея.... Joy
Абе според мен ни взимат за канарчета и мислят, че трева пасем... За мен това е умишлена заблуда....  CloseПонякога ми иде да крещя от яд по такива... #2gunfire Ама полза ник'ва

Общи условия

Активация на акаунт