Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки ІІІ

  • 45 884
  • 740
  •   1
Отговори
# 330
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Didora, Банана, Ани, благодаря, но не мисля, че съм направила нещо кой знае какво, наистина. Поне до колкото ми е известно масово отвъд океана стават в 5ч.  имам 2-ма първи братовчеда в Бостън.  Освен това да станеш в 5 според мен е масово явление и при нас за всички трениращи майки. Аз съм доволна от живота си към този момент, имам две здрави, уникааааални деца, страхотно семейство, работа на която ме ценят...
Само си споделих историята, защото Банана попита, не се оплакам Simple Smile Спестих това, че ударих 64 преди 2 години, първата от които опитах всички възможни режими Grinning Луда работа Grinning Още съм си толкова... честно казано споделям защото ми е кеф да пиша във форума, скоро и блога ще подновя, изобщо не съм пренавита както едно време и пак ще спомена др тема, ама Агента примерно знае от там, че аз тренирам за собствено психично здраве Grinning иначе не ми е ОК Grinning далееч съм от идеята за перфектното тяло, знам какво коства и не съм сигурна, че си заслужава. Иначе е срамота при налична ферма ( на мнооого близък приятел на свекъра - гледа ми конче - за езда, теле, крава за мляко, козичка за агънца, прасенце, пуйки, зайчета и тн) и  да ям боклуци.... надявам се с  отчетите тук да се държа "на положение"

Междудругото Агент мацката с фермата беше много на място! А днес хапнах овесена каша и беше...ммммм

Банана,
Скрит текст:
едно време на Марина Диневи имаше един фризьорски салон, който като затваряше есента и раздаваха за без пари продуктите, които ползват. Така се зарибих по Керастас, а по-късно понеже косата ми е доста къдрава намерих Афоджи за къдрава коса и сега си ползвам тях. Иначе съм пробвала почти всичко в аптеките и в Златна Рибка.

Сиска, радвам се, че се включи и всичко при теб е ОК, поздравления и за минуса! Наминавай насам Simple Smile 

Днес: закуска:1/2 купичка овесени ядки... не знам защо се надявах да се надуят нещо.. Grinning ама Ц
Обяд: 400гр паста болонезе
Вечеря: на тайландско: салата краставица с черна и бяла гъба (по принцип поръчвам с водорасли- много обичам, но нямаха) + 100гр ориз, готвен, с морски дарове  + 100гр калмар със зеленчуци + чаша вино и вече съм пробвала всички експерименти на баща ми Grinning
Значи.. за виното на баща ми
Скрит текст:
- поръчала съм не безизвестната Риоха от Каталуня, на рождения ми ден и съм сложила една бутилка от на баща ми виното, ама защото съм му свикнала и не ме впечатлява и предлагам на гостите Риоха, все пак от Барселона, резерва а-у, обаче гостите си сипали вече от на бащата, пробваха Риохата и имаше само "абе мани го тва, остави на баща ти" Grinning а имам една приятелка, която идва с чаша термос за кафе вкъщи, пълни си от домашното и ходи на един бааааяяяя гъзарски р-т и си пийва от термоса, а да ви кажа не е като да няма възможност, просто техните префърцунени вина явно не я кефят. ...

Ох, пак много се раздрънках, ето финала:

Totals   1,070   129    14   59     В/М/П

# 331
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Дези, само внимателно, че да не се контузиш още повече. Да знаеш, че липсваш Simple Smile
TDI, изобщо не съм мислила,че се оплакваш. Напротив имаш страхотна история, която си заслужава да бъде разказана и поне на мен би ми действала много мотивиращо Simple Smile Много ми хареса това изречение " аз тренирам за собствено психично здраве " Надявам се някой ден да си спретнем една "спортна" среща на местно ниво Grinning Чакам с нетърпение блога ти. Ще ми е интересно да те чета.

# 332
  • Мнения: X
Чета ви Simple Smile
Дези, бързо да се оправиш.

Чувствам се уморена - постоянно ми се спи, нямам енергия и желание за нищо. Вчера тае бо-то едва го изкарах.
Купих си магнезий, купих си дийп релийф и така. Едно по едно, ще възстановявам първо съня. Което май автоматично изкарва крав мага от играта. Много ми допада, но до 22 да тренирам, после теперъва да ям и да си лягам... нещо не ми се вижда оптимално. ТДИ супер много хвали канго джъмпса, та май ще го пробвам в понеделеник Simple Smile)))
Започвам от понеделник фаза 3 на 80 ДО. До тогава нз дали ще почивам или ще правя по-кратки тренировки, за тонус и енергия.

# 333
  • Мнения: 1 176
Днес доста хаотично ми върви деня. Не остава време за обяд, но вечерта ще си наваксам .😃

З: кафе с мляко и протеин
Средобедно още едно кафе с мляко
В: печено пиле със зеленчуци - 180гр пиле + 250гр ( грах, моркови, домати, лук)

Тренировка по календар : Кардио + ден 17 от 30 day squat challenge на Йоана.

За морска среща и аз съм съгласна. Само да се затопли Simple Smile. Може и с децата, че без тях малко по-трудна е организацията.

# 334
  • Мнения: 864
Днес:
З: не
О: 3 филийки (на големината на 4) пз ръжен био хляб с масло, общо 200 гр пушена сьомга, чушки

Сл: 300 гр био кисело мл 3.8 %

В: свинска пържола и малка салата със зехтин

Трен: не, но така ме избива на агресия, защото си я пропуснах. При което мозъкът ми веднага започна да зачева суперлативни идеи като: "как може, сега няма да си стигнеш целта за 200 тренировки годишно, отивай да бягаш в студа", "уф ама ако се разболея ще видиш 200 трен през крив макарон",  "за наказание утре сутринта никакво гушкане и тем подобни, ще тичаш"
"осъзнай се, жено"

При което взех, че се осъзнах и изядох един шоколадов бонбон, легнах си на дивана и си пуснах The big bang theory. И пиша този пост. :Д

# 335
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Банана, посмях се с твоите размисли относно тренировките Simple Smile Аз също съм забелязала, че понякога като имам план да тренирам, но по независещи от мен обстоятелства, пропусна, ме избива на нервност. Чак агресия не, но доста се изнервям и само храната ме спасява. И става ужас -хем пропуснала тренировка, хем изяла целия свят  Twisted Evil

Днес почивам. Дори 10 000 хиляди крачки не успях да си направя. Но пък направих белтъчни сладки с орехи, бадеми и фурми Simple Smile и се насладих максимално на следобедното кафе. Смятам поне 12 часа да не ям нищо, това беше фаст нали? През това време може да се пие вода нали?

# 336
  • София
  • Мнения: 1 047
Може и вода, и чай без захар и чисто кафе  Hug

# 337
  • Мнения: 1 545
TDI, само който не е опитвал да се организира като теб, би подценил успеха ти. Със сигурност имаш какво да кажеш и да покажеш, затова се нареждам сред тези, които ще четат твоя блог.
Дези, стискам палци да се оправиш бързо. Случвало ми се е и хем ме болеше, хем ме беше яд на себе си. Поне второто си го спести, моля те!
ani_d, същата съм, когато стане дума за почивка. Точно както "блъскам" здраво през седмицата и летя между залата, служебните задачи и личните ангажименти, точно така успявам да го ударя на пълноценен и зареждащ мързел през някой благословен ден от уикенда, когато мога да си го позволя. Днес ще съм съм около 5000 крачки и никак не ми е некомфортно Grinning
Днес готвя, чета, бавно и спокойно оправям разни неща из къщи. Сутринта се претеглих и установих, че въпреки забавянето тази седмица, в крайна сметка топенето на планираните два кг върви добре.
Закусих малка филийка пълнозърнест фитнес хляб с пастет от извара и няколко чери доматки.
За обяд имахме телешки кюфтета - 100 г за мен плюс задушен зелен боб с чесън и масло - 200 г.
След обяд с кафето хапнах един размазващо вкусен и нежен бутиков бонбон от черен шоколад.
За вечеря ще имаме печено пиле, а гарнитурата е печени картофи и гъби кладница на тиган. Мисля да хапна 100 г от бялото месо, 100 г гъбки, 150 г зелена салата. И 2-3 парченца картофи евентуално Blush

Утре още сутринта съм в залата за гръб и гърди.

# 338
  • Мнения: 1 176
Приключих по план. Към вечерята добавям и малко картофи + 30гр хляб грахам, който ме изкуши, че беше топъл, топъл.

Всичко: 1065кал ВМП - 51/23/83

# 339
  • Мнения: X
TDI и аз се включвам в администрациите към теб. Но не толкова, заради организацията, а защото много добре познавам мрака и бездната, в която човек попада... Аз имах два повратни момента в живота си: единият беше 2011, когато казах НЕ. Не на целия си досегашен живот и ДА на мечтата да бъда щастлива и здрава, а не търкалящо се топче. Другият беше преди 2 месеца, когато изпаднах в паник атака след като ядох крем супа от тиква и леща. И отново казах НЕ, но този път на други неща. Пътят не е лек, но стремежът към щастие и спокойствие, си струва. Дадох си сметка за множество неща около мен. 

# 340
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Здравейте!

Като пусна блога, ще ви пиша Simple Smile

Вчера първото ми хранене беше в 16:00ч. пилешки гърди от пиле на грил Grinning с мазен чеснов сос Grinning и 1 крилце
След това се  се събрах с приятелки на заведение и хапнах салата и 1 кана айран.
За десерт: мляко с какао.
Трябваше да ми е ден 1 от ротацията, предполагам, че съм надвишила мазнините най-малкото, не съм въвеждала.

Тренировката за първи път от 21 дни пропуснах, обаче направих над 10 000 крачки по магазините за мебели... Сега ще наваксам - ще си направя 2 поредни Simple Smile

Аз ако пропусна 1 тренировка бива, наваксвам я, обаче станат ли 2, 3, седмица - това ме смачква психически, защото това е моето време и честно да ви кажа аз съм малко егоист и си казвам "ОК, цял ден се грижа за дом, деца, работя и т.н. - не ми тежи, даже се кефя - аз обичам да прекарвам време със семейството - играя, Уно, Диксит, PS Grinning обаче в един момент си казвам, а за себе си време кога?" И като се натрупат дни, в които не съм си обърнала внимание и започвам наистина да изпадам в едни такива леко депресивни състояния, не знам, не мога да го обясня..

Днес имам лаврак, зелен боб с картофи и тиквеник Grinning Ще ви пиша после как съм ги нагласила Wink

# 341
  • Мнения: X
Аз да се похваля, два дни пия по 3 таблетки магнерот и на две хранения омега 3. Да чукна на дърво, нямам проблем с коленете и сънят ми леко се регулира. Днес ми е свежо и ще направя и тренировка. Утре ще пробвам канго джъмп Simple Smile

# 342
  • Мнения: 1 176
Днес по план нямам тренировка. Мисля по някое време да направя ден 18,19,20 от предизвикателството на Йоана.

З: кафе с мляко
О: две препечени филийки пълнозърнест хляб 60гр намазани с масло и авокадо (25гр) + 40гр моцарела
В: салата с оризови нудли и остатъците от печеното пиле от вчера.

Дух, браво! Пази се и дано занапред да се чувстваш толкова добре без неприятните болежки.
Баща ми 4 месец ходи с оток в коляното и след два магнитни резонанса още не знаят какво му е. Мина през инжекции, хапчета, рехабилитации ( които загряваха коляното, а уж не трябва да се правят топлинни компреси). Сега го гласят за операция, но и те не знаят какво точно ще оперират. Пълна пародия!

# 343
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
.... честно да ви кажа аз съм малко егоист и си казвам "ОК, цял ден се грижа за дом, деца, работя и т.н. - не ми тежи, даже се кефя - аз обичам да прекарвам време със семейството - играя, Уно, Диксит, PS Grinning обаче в един момент си казвам, а за себе си време кога?" И като се натрупат дни, в които не съм си обърнала внимание и започвам наистина да изпадам в едни такива леко депресивни състояния, не знам, не мога да го обясня..
Ама ако знаеш колко добре те разбирам... няма нужда какво повече да кажа. С три деца, без нито една баба в радиус от 200-300км ... точно в такива състояния изпадам и аз. Даже вече най-малкият ми син забелязва и казва " Мамо, иди да тренираш, аз ще слушам батко"  Mr. Green

Направих 16 часов фаст - вчера от 18ч днес до 10ч. Изобщо не го усетих. Изпила съм само около 500мл вода вечерта и 250мл сутринта като станах. Аз като се замисля, всеки ден правя 12часов,защото последното ми хранене е най-късно в 20ч, а първото най-рано в 8ч. Просто до сега не се бях замисляла.

Днес закусих в 10ч  с 3бр  бананово-овесени палачинки с шипков мармалад без захар. Купих го от Лидл - страхотен е,препоръчвам го  Peace

Хапвате ли Скир? Вчера купих 1 кофичка чист. Чета,че го смесват с плодове, ама ми не ми се иска да е сладко, та се чудя с какво?

# 344
  • Мнения: 864
Днес:

З: 1/2 ананас
О: 2  малки вратни св. пържоли, малко салата-няколко боцкания
Сл: 200 гр цедено кмл-гръцко 10% мазнини, 2 шепи орехи
Сл2: ще пийна едно соево капучино
В: ще бъде салата с малко алпийско сирене и зехтин

Трен: 60 мин кондиционна

За мое учудване, днес пак съм на минус 54,3 кг. Какво става тука.... трябва да броя кал май. :Д Талия 58.5 см, дупе 89, бюст също 89 или 88.8 не мога да го измеря с точност. Свалила съм по някой и др см или мм.

Като пиша "малко" сирене имам предвид около 200 кал. примерно, а зехтина не ми е под 2 сл на салата или пържола. Хм.!

Общи условия

Активация на акаунт