Трудни взаимоотношения

  • 13 279
  • 178
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17 414
Това нас не ни интересува. Той да си се оправя. Тя - също. Сега и партньори ли да им търсим? Вие искате тя да изисква от него да се промени. Това няма как да се случи Simple Smile Вероятно - същото и за нея.

# 76
  • Мнения: 388
Момичета,не искам да спамя или да  отклонявам вниманието от основната тема, но споменахте за някакви стари теми, които са били ''Начало..''. Ще съм благодарна, ако ми дадете линкове към тях, ако са Ви под ръка.

# 77
  • София
  • Мнения: 17 900
Не, просто се казва, че може да не е непременно ревнива, неуверена и мнителна.
И че той не бива да има партньорка. Агресорите, които унижават хората, не трябва да са във връзки.

# 78
  • Добрич
  • Мнения: 933
Глупости, нормалното лично пространство не е довело никого до скандали и изнервяне. Не се правете, че не разбирате кое какво значи.
Именно,за да отделим нормалното от ненормално лично пространство,авторката трябва да хвърли повече светлина за какво става въпрос.Не може(поне аз не мога) да давам класификации и да лепя етикети на някого,само по постно от към факти представена история.
Има и друг вариант:авторката да е супер задушаващ тип и на партньора да му кипи чайника.

# 79
  • Мнения: 4 628
Кои са супер задушаващите типове?

# 80
  • София
  • Мнения: 17 900
Няма такъв вариант. Да беше се разделил досега. А не да й прави бебе и да говори за лично пространство.
И най- вече: човек, на когото му кипи до там, че нарича другия нищожество с думи и действия , е просто болен човек.

# 81
  • Мнения: 18 918
За да се дзвериш на жена, на която наскоро си направил бебе, вариантите са два. Или си си винаги гадняр, или тотално си глупав и не си взел мерки тя да не забременява (тоест искал си само секс, пък то цяло семейство излязло). Тоя мъж за мен си е сам виновен, но защо обижда бременна жена?

# 82
  • Мнения: 17 414
Че то мъж и жена да не си крещят и обиждат е голяма рядкост. И на децата си крещят и ги обиждат. Що се правите на ударени? Simple Smile

# 83
  • Мнения: 18 918
Дренка, в твоята клиника може да е така, но в реалния свят не е. Вземи се успокой накрая.

# 84
  • Мнения: 3 547
Не знам дали ми е смешно или тъжно след тези думи на Дренка вече. Но определено не ги очаквах.

# 85
  • Добрич
  • Мнения: 933
Кои са супер задушаващите типове?
Имам такава роднина.Бившият и трябваше да е с нея постоянно,дори на фризьор,козметик и маникюр.Ако не вдигне макс до второто позвъняване значи има любовница и следва луд скандал.Тя го взимаше от работа,а през обедната почивка ходеше да обядват заедно,за да не се задява с колежки.Да излезе с приятели за по една бира абсурд.Всеки ден се проверяваше тел,компютър,мейли,дори и служебните,социални мрежи.Ако лайкне снимка на колежка,която е на гости на дъщеря си в Испания,една от двете му е любовница,нищо,че колежката е на 58,а дъщерята има 3 деца.Да продължавам ли?

# 86
  • Мнения: 19 248
Те насилниците, които искат да имат жертва, така правят. Докато щракне капанът и жертвата все още има и други опции, са благи и добри.

"Работата те уморява, шефът и колегите са гадняри, заплатата е малка... няма смисъл да ходиш да се мориш да работиш, по-добре си стой у дома да си почиваш, да се грижиш за дома, да си гледаш детето/децата..."
"Ученето те натоварва, изморяваш се да го съчетаваш заедно с гледането на детето, пък и са пари на вятъра. По-добре се откажи."

"А, забременяла си. Не се притеснявай/Хайде да си направим дете. Нищо, че работата ти е скапана и нископлатена, по-добре да го задържим/да забременееш и да те назнача при мен, за да взимаш майчинство. Ще излезеш в болничен, ще си почиваш, вместо да се мъчиш на работата бременна. Пък и аз нали печеля добре..."

И после, като станат зависими жените, той си показва рогата. Ако си стоят вкъщи без работа, за да гледат децата или нещо друго, той по никакъв начин не им помага, но само им натяква, че той ги издържа и за всичко зависят от него. А може и да ги побийва, да не се разминават само с натякване.

# 87
  • Мнения: 17 414
Досега бяха предположенията за личния ми живот, сега пък клиниката ми. Grinning
Огледай се малко, Бианке, но от проблясъците ти за мързела и родителството, е видно, че това ти е невъзможно.

# 88
  • София
  • Мнения: 17 900
А другите си бивши? И тях ли ги взимаше от работа и ги караше да ходят на фризьор заедно?

# 89
  • Добрич
  • Мнения: 933
А другите си бивши? И тях ли ги взимаше от работа и ги караше да ходят на фризьор заедно?
Този се задържа най-дълго-малко повече от година.Ярвно е бил безнадежден оптимист,защото мислеше,че като и обяснява всичко в детайли тя ще се кротне.Другите се задържаха за 1-2 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт