Бременни чужбински мами -4

  • 16 555
  • 262
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 430
Извинявам се, че се включвам така, но искам и аз да пожелая на анна м. и Tandoori безпроблемно раждане и всичко да мине много бързо Peace

Ани, късмет мила Hug

# 136
  • Мнения: 7 091
Извинявам се, че се включвам така, но искам и аз да пожелая на анна м. и Tandoori безпроблемно раждане и всичко да мине много бързо Peace

Ани, късмет мила Hug

Мерси Дидка!!!    bouquet
Дидка как е се ударил Вико?! Надявам се не лошо... Hug

# 137
  • Мнения: 7 430
Извинявам се, че се включвам така, но искам и аз да пожелая на анна м. и Tandoori безпроблемно раждане и всичко да мине много бързо Peace

Ани, късмет мила Hug

Мерси Дидка!!!    bouquet
Дидка как е се ударил Вико?! Надявам се не лошо... Hug


Той ли? ...не, не е Вики...Той събори количката и Мишето падна на тревата  Sad слава Богу, съвсем малко му бе охлузена главичката Praynig

Ти готова ли си вече ...и добре ли се чувстваш Hug
Целувки от нас

# 138
  • Мнения: 7 091
Той ли? ...не, не е Вики...Той събори количката и Мишето падна на тревата  Sad слава Богу, съвсем малко му бе охлузена главичката Praynig

Ти готова ли си вече ...и добре ли се чувстваш Hug
Целувки от нас


Леле ама това на снимката Мишето ли е??? Мале как прилича на Вики!!! Направо не е истина Simple Smile като две капки вода са! 
Иначе аз съм добре, само от време на време ме друсат яко контракциите, ама още не излизаме за съжаление.
Аз съм повече от готова Simple Smile Багажа е строен от 2 месеца до вратата  Laughing

# 139
  • Мнения: 11 319

Аз да взема да се разпиша най-накрая и да поема щафетата....

Нямаш представа колко приятно ми стана да видя, че си се разписала тук!
Приятно бременеене докрай!  Hug

Тандури, стискам палци да мине всичко леко, предполагам след изчитане на толкова материали да имаш полза от тях  Peace!

Анна м., и на теб стиска палци да мине всичко леко! Hug

# 140
  • Мнения: 1 128
     Хайде,малко остана.Вси4ки сме с вас,леко раждане.
     Аз бях в болницата,в която ще раждам три дни заради контракций и ве4е се запознах с обстановката WinkКато обстановка не е нищо особено,но е най добрата за неонатални грижи в цялата страна.
     В4ера 4етох,4е тук в испания 8% от вси4ките раждания са на недоносени бебета Shocked.Накаде върви света с този стрес,а?

# 141
  • Мнения: 7 091
Friki, те недоносените бебета не са само плод на стрес за съжаление. Тук в САЩ процета е пъти по-висок.

Елфка, я кажи какво означава "El lucero del alba"? Мерси за пожеланията за раждането!

Аз вчера бях на консултация, май ще си откарам до термина Sad.  Та новините от вчера са, че няма новини- все така си седя с 1 см, поне главата на бебка е долу. Иначе докторите са доволни от нея Simple Smile била много "послушно" бебе  Laughing Mr. Green Ама мене не ме питат! Sunglasses
Ако имам новинки ще се похваля!  bouquet

# 142
  • Мнения: 3 271
Tandoori, пиша ти тук, защото не можем да се уцелим иначе. Много си мисля за теб и ти стискам палци!!! Бързо и леко да минава и за двете ви   bouquet

# 143
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Най-после се реших да се включа в тази темичка - да има и нови попълнения на мястото на тези които ще раждат скоро или са родили наскоро Simple Smile
Живея в Монреал-Канада чакаме първо бебче - в края на годината - термин 21 декември - момченце. Още не мога да повярвам, но с всеки изминал ден става все по-реалистично - особено като ме подритва малкото бебешоче.

# 144
Здрасти Тандори.... извинявай ,че толкова късно с отговора...но напоследък хвърлям по един поглед в интернета и толкоз.
Значи за сестра ми разпитах...и аз правилно не съм разбрала. Момичето е имала 3 см разкритие и за това са предизивкали раждането. Опасно е било при такова разкритие да си се разхождаш с бебето защото можело да се инфектира....и така. И аз имам 1 см разкритие и 1 см дебелина....в такъв случай ни остава да чакаме да се накани принцеската да излиза на мама от корема Rolling Eyes Ще видим как ще мине прегледа в Понеделник...като гледам и ти ще си изкараш до края на термина. И за мен има такива предвиждания. Почнаха ли леки контракцйи? Аз Бракстон Хикс си ги имам вечер от една седмица...предимно сутрин или късно вечер по-малко но са търпими.
Ще гледам да наминавам по често.
Чао за сега и ти стискам палци на теб и красавицата Peace

# 145
  • Мнения: 502
Здравейте бъдещи мами!

Искам да се похваля с моето момченце Мартин. Роди се на 29.07.2006 в 0:28 часа, с тегло 4120 г и ръст 55 см. Обиколката на главата му беше 40см и шашна всички в родилното. Раждането беше предизвикано с коктейл от натурални продукти и мина нормално и бързо (40 минути бях в родилна зала), но аз имам много шевове.

Сега сме в къщи, борим коликите, ходим по разходки и го кърмя през 3 часа.

Успех и много леко раждане на всички, които всеки момент очакват срещата с бебока си!

На мамите с малки коремчета - лека бременност!

# 146
  • Мнения: 7 091
Nadejda, честито момченце!! Браво на Мартин за рекордните сантиметри!!! Да ти е жив и здрав!!! Дано твоите шевове минават по-бързо и не те притеснават. Ти си го преносила два дена, беше за 27-ми нали? Кажи какво използва за предизвикването моля те?


Момичетаааа, аз съм още тука.. Rolling Eyes Досега се оплаквах все как ме боли тук и там, сега когато трябва да излиза вече девойката ходя като кон напред назад, возя се в кола по 1 час..няма и няма контракции. Много рядко ме хващат и много за малко.
Да видим дали ще изкараме до рождения ден на тати както планирахме  Laughing Той е на 19-ти.
Стискайте палци! Sunglasses

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 18:31 от Tandoori

# 147
  • Мнения: 502
Благодаря ти, Tandoori, да ти се връща скоро!  Laughing Wink Sunglasses

Аз бях с контракции от средата на 6 месец, но като мина 37 седмица спряха напълно, сякаш щях да го нося още 9 месеца.  Joy И аз така като теб, най- после можех да се движа, да пътувам с кола. Но пък тогава започнаха жегите и краката ми се подуха толкова много, че всяка стъпка беше болезнена.
20 дни преди термина лекарката не хареса записа на тоновете на бебето (било много мудно) и ме прати в болницата за контролен преглед. Там ми правиха разни тестове - предизвикаха ми контракции чрез система за 20 минути и записваха тоновете. Проблем нямаше, а се оказа, че поради жегата съм се обезводнила и затова бебето не мърда много. Но тогава ми направиха преглед на видеозон и като го видяха колко е голям, направо ми предложиха секцио, което аз отказах. И така всеки ден до термина чаках да тръгне нормално раждане, ходех на запис и нямах и половин контракция.
На следващия ден след термина ме приеха в болницата и ми казаха, че предизвикването може да продължи 3 - 4 дни.  #Crazy Сутринта към 10 часа ми дадоха коктейл за предизвикване на контракции. Половин литровата гадост съдържаше само натурални продукти (бирена мая, овесени ядки, шампанско и кой знае още какво). Към обяд получих болезнени, но нередовни контракции, които по едно време даже спряха. В 22 часа пратиха мъжа ми да се ходи, а мен да си лягам и спя и на сутринта да се готвя за втора порция коктейл.  Sick 20 минути след като си легнах ми падна тапата и имах 4 см разкритие. Докато дойде мъжа ми (живеем на 5 минути от болницата), аз получих направо изгонващи контракции. В 23.30 влязохме в родилната зала, имах пълно разкритие и главичката се напипваше. Следват 40 минути яки напъни и бебето излезе, а след него и водите. Таткото преряза пъпната връв и  последваха голямата радост и дългоочакваното гушкане на сладурското бебе.    bowuu

Стискам ти палци за леко раждане и много щастлива среща с твоята бебка!
 

# 148
  • Мнения: 7 091
Благодаря ти, Tandoori, да ти се връща скоро!  Laughing Wink Sunglasses
Аз бях с контракции от средата на 6 месец, но като мина 37 седмица спряха напълно, сякаш щях да го нося още 9 месеца.  Joy И аз така като теб, най- после можех да се движа, да пътувам с кола. Но пък тогава започнаха жегите и краката ми се подуха толкова много, че всяка стъпка беше болезнена.

Малеее, като те слушам и косата ми настръхва  Joy Точно така станах и аз! Дали ще пренося се чудя...а не ми се иска да ми предизвикват раждане.  newsm78
Благодаря ти за пожеланията!!!  bouquet

# 149
  • Мнения: 1 393
Nadejda, ЧЕСТИТО!!!! 
Да ти е живо и здраво бебчето!
 bouquet   bouquet   bouquet
[Момичетаааа, аз съм още тука.. Rolling Eyes Досега се оплаквах все как ме боли тук и там, сега когато трябва да излиза вече девойката ходя като кон напред назад, возя се в кола по 1 час..няма и няма контракции. Много рядко ме хващат и много за малко.
Да видим дали ще изкараме до рождения ден на тати както планирахме  Laughing Той е на 19-ти.
Стискайте палци! Sunglasses


Tandoori, aма ти още ли си тук, аз вчера не те видях и си викам, хайде скоро май ще имаме новини, а ти пак тук милата... Wink
Аз за предизвикване на раждане съм чувала какво ли не, част от нещата са: разходки, секс, люта храна и даже има една градска легенда за патладжани ( специфично eggplant parmigiana в някакъв ресторант в Georgia май беше), ами пробвай наред, ДАНО скоро ни зарадваш с новини, стискам ти палци...че току виж аз още една- две седмици и взема та те изпреваря  Wink

Общи условия

Активация на акаунт