Бременни чужбински мами -4

  • 16 556
  • 262
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7 605
4естито, Надежда. да е жив и zдрав малкия ти принц   bouquet

Обиколката на главата е наистина голяма, Милена беШе с 37.5см и не минаваШе  Sad  Радвай се, 4е си се отървала "само" със Шевове, и дано те да не те драzнят много  Hug

# 151
  • Мнения: 7 091
Tandoori, aма ти още ли си тук, аз вчера не те видях и си викам, хайде скоро май ще имаме новини, а ти пак тук милата... Wink
Аз за предизвикване на раждане съм чувала какво ли не, част от нещата са: разходки, секс, люта храна и даже има една градска легенда за патладжани ( специфично eggplant parmigiana в някакъв ресторант в Georgia май беше), ами пробвай наред, ДАНО скоро ни зарадваш с новини, стискам ти палци...че току виж аз още една- две седмици и взема та те изпреваря  Wink

 Цялата серия дето си я изредила я правя за предизвикването, ама ефект тц.  Crazy Нали и за череши казват, и за ананас...никакви контракции.
Имам тук един чай от листа на малина и не знам си още какви неща, дето пише да се пие деня преди термина, да видим дали той ще помогне. Ама толкова активна от началото на бременността си не съм била, а пък точно сега се чувствам направо ще кажеш сега въм в 1-ви месец  Joy Ако не беше големия корем понякога дори няма да кажа, че съм бременна  hahaha
А ти устискай още малко,че малко раничко ти е още   bouquet

# 152
  • Мнения: 1 947
   Здравейте, мили дами! Първо - Надежда, честито за големия красавец!!! Пу-пу-пу, обичам големи бебета:)
   Пиша ви набързо и развълнувано, защото преди часове се прибрахме от болницата с моята малка-голяма Малéна.
Бързанката се роди в събота на 12 август рано сутринта, една седмица предсрочно, след като се мъчихме 9 часа
с изтекли води. Точно си говорехме с таткото, че не искам да ми изтичат водите и хоп! на момента се случи.
Благодаря на страхотния нощен мини-екип на родилното - акушерката беше върхът и страшно ми помогна за раждането
на човечето - цели 4180г и 51см. Сега спи сладко с татко.
   Успех на останалите майчета!!! Simple Smile

# 153
  • Мнения: 2 257
Да е жива и здрава Малена, да те радва всеки ден и да изпълва живота ви със смисъл. Честито, анна м.! bouquet
Честит Мартин на  Nadejda - добър, послушен, здрав, усмихнат и доволен, какво друго иска една мама? Поздравления!   bouquet

Tandoori, нищо няма да казвам Laughing Само кротко си стискам палци.... Peace

# 154
  • Мнения: 7 605
4естито Анна, да е жива и zдрава малката Малена (и аz поzнавам една Малена във Варна  Wink ) и само радост да ви носи  Hug

# 155
  • Мнения: 502
Честито бебе Малена, Анни! Да ви е жива и здрава, много радост да ви носи, да расте умна и щастлива!

И твоята госпожица не е малка, браво! Чакам да я видя на снимки, че почвам снаха да си избирам вече! Laughing Laughing Laughing

# 156
  • Мнения: 2 292
честито Ана, да сте zдрави и щастливи  Wink

# 157
  • Мнения: 7 091
Ама никой не пише в тази тема освен мен значи  Laughing Mr. Green
Аз да се "похваля", че още съм тук Joy Да не би някой да е помислил, че съм се загубила hahaha
Снощи ми падна тапата и ме почнаха едни контракции, аз се приготвих за болницата, всичко и си казвам чакай да полегна, че да си почина колкото мога между контракциите, а пък като зачестят ще отидем в болницата.
Е да, ама те се разредиха на половин час Simple Smile И сега пак имам, ама нарядко. Днеска съм на консултация, така че стискайте палци, може след прегледа да ходим до болницата Wink  bouquet

# 158
  • Мнения: 1 425
Tandoori, стискам ти палци и ти желая леко раждане! Дано да е днес, че като те чета откога си зачакала си спомням и моето велико чакане та и пет дена отгоре  Tired.

# 159
  • Мнения: 7 091
Tandoori, стискам ти палци и ти желая леко раждане! Дано да е днес, че като те чета откога си зачакала си спомням и моето велико чакане та и пет дена отгоре  Tired.

Мерси, мерси Simple Smile  bouquet Дано утре татито да се похвали Simple Smile Ако зачезна- значи съм родила  Joy

# 160
  • Мнения: 2 257
Ама никой не пише в тази тема освен мен значи  Laughing Mr. Green

Аз сериозно се замислям кой ще поддържа темичката като родиш Grinning Ти така добре се грижеше за нея:) Както ти казах вече, желая ти спокойно и леко раждане, възможно най-безболезнено - както си го искаш и съвсем скоро да си пак тук, усмихната и доволна, с малка девойка край теб. Успех! Peace

# 161
  • Мнения: 7 091
Аз сериозно се замислям кой ще поддържа темичката като родиш Grinning Ти така добре се грижеше за нея:) Както ти казах вече, желая ти спокойно и леко раждане, възможно най-безболезнено - както си го искаш и съвсем скоро да си пак тук, усмихната и доволна, с малка девойка край теб. Успех! Peace

Ами много малко мами са се разписали за бъдещите месеци  Cry Хайде някой да поема щафетата, че да мога да родя да му се не види  Laughing Joy То сигурно затова не ще за излиза девойчето  Mr. Green hahaha
И ти не се услушвай, ами се захващай сериозно с темичката Wink Ти си нашата надежда! Laughing  bouquet

# 162
  • Мнения: 1 393
Дано утре татито да се похвали Simple Smile Ако зачезна- значи съм родила  Joy
Ами аз те "следя" вече от две седмици поне- ама не зачезваш, да му се не види.  Laughing
Обаче като гледам какво си написала тази сутрин- май няма шега тоз път, а?

Така че: пожелавам ти да минава леко и лесно и да се похвалиш скоро- скоро тук!

Стискам ти палци!   bouquet  Hug  Praynig

# 163
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609

Ами много малко мами са се разписали за бъдещите месеци  Cry Хайде някой да поема щафетата, че да мога да родя да му се не види  Laughing Joy То сигурно затова не ще за излиза девойчето  Mr. Green hahaha


Ами няма да иска да излиза детето - чака да ни впишеш в списъка на бъдещите майчета - че после като излезе съвсем няма да имаш време за нас. Mr. Green

# 164
  • Мнения: 3 271
Tandoori, ако знаеш колко редовна съм станала в тази тема покрай теб. По цял ден проверява за новини!
Стискам палци леко и бързо да минава и чакаме да се похвалиш с госпожицата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт