Бременни чужбински мами -4

  • 16 557
  • 262
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 768
Здравейте и от мен Peace
Не съм редовна,понеже съм си от месец и половина в БГ и не се задържам най пред компа.Като се прибера след 3 седмици в Германия ве4е няма да има ставане от компа и 6е съм на линия.
Как я карате в жегата? TiredОх,4е в БГ е ад.. ooooh!
До скоро.
Веси

# 166
  • Мнения: 11 319
Тандури, къде си? Как си?
Вероятно вече си станала мама на чаровница.  Hug
Аз малко отзад панаира да ти отговоря на питанката - El lucer del alba означава Зорница (Вечерница).

# 167
  • Мнения: 1 768
Привет на бъде6ите мами Laughing
Днес с 100 зора се епилирвах..Мале голям зор #CrazyМного ми е зор от тоя корем и тея килца и де виждам,де не.. Tired
Как се епилирате вие,каква стойка заемате newsm784е на мен никак не ми приляга..Навеждам се и така ме стяга после корема,мъка,мъка...о6е веднъж 6е се пробвам и после съм пазарила мъжа ми да поема 6афетата,4е няма да стане сама... #Cussing out

# 168
  • Мнения: 558
Понеже не ми е трудно да си кръстосвам краката на "лотос"- съответно ми е много лесно да се разчепатя (извинявам се за грубия израз). Преди и на врата можех да си кача крака, ама напоследък не смея... Проблема ми обаче е, че съм късогледа и, и аз все изпускам по някой косъм, особено отзад на "прасенцата"...
Виж, ако говориш за "бразилско" епилиране- не знам какво да кажа, щото не го практикувам Wink  Ама и аз не се виждам да успея да се справя качествено Laughing

Ееех, кога ли ще пише Тандоори-то тука пак ....  Party baby_neutral  bouquet

# 169
  • Мнения: 7 430
Тандури....още ли си тук newsm78

Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане и хайде вече да излиза Принцесата Hug

# 170
  • Мнения: X
И аз влизам в темата не за да пиша (щото ако пиша само ще се оплаквам), ами за да проверя Тандоори дали е родила.
Леко и безпроблемно раждане и красива и здрава принцеса!

Момичета,
всяка вечер съм с болезнени контракции, след 16-17 часа съм абсолютно неработоспособна. Междувременно се боря със медицинската система тук, която не познава възможностите на стволовите клетки и няма изобщо никаква практика за вземането им. Единствения начин е да си направя уговорка с лекар или акушерка, като им дам подробни инструкции изпратени ми от банката за стволови клетки, която избрахме, но това е страшно трудна работа.Гледат ме като някаква луда чужденка, капризничеща за глупости. Много сме се навили за тази процедура, дано да успeeм.

# 171
  • Мнения: 5 183
И аз влизам в тази тема, само за да видя дали няма вести от Тандури.
Лека седмица желая на вси4ки вас, бременни мами.   bouquet

# 172
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Гледах,гледах,търсих,търсих а тя темата минала 4ак на трета страница  ooooh!
Разкритикуваха ме,4е не съм се разписала оЩе тук та затова бързам да поправя този пропуск  Wink
Ей ме на: бременна съм с номер две както се вижда от тикера Термина ми е на 30/03/07,навръх рождения ден на дъЩеря ми Джулия. Какъв ли Ще е подаръкът ?  newsm78 Wink

# 173
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
МкДирок, честито! Страхотна новина!   bouquet

# 174
  • Мнения: 2 257
Я виж ти! Grinning Честито!!! Пожелавам ти лека и красива бременност. Peace

# 175
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Сърде4но ви благодаря за посреЩането ,мили дами  Grinning Hug  bouquet

# 176
  • Мнения: 7 091
Гледах,гледах,търсих,търсих а тя темата минала 4ак на трета страница  ooooh!
Разкритикуваха ме,4е не съм се разписала оЩе тук та затова бързам да поправя този пропуск  Wink
Ей ме на: бременна съм с номер две както се вижда от тикера Термина ми е на 30/03/07,навръх рождения ден на дъЩеря ми Джулия. Какъв ли Ще е подаръкът ?  newsm78 Wink


Аууууу, а пък аз чак сега виждааааам  Laughing И си ми пратила бележка, а пък си мълчиш ( то не че аз видях лентичката  Embarassed Simple Smile).
Лека бременност ти пожелавам и хубаво здраво бебче! Дано всичко по време на раждането минава бързо и безпроблемно!
Моя термин беше на 21. 08, мъжа ми е роден на 19-ти и все се шегувахме, че ще се роди на рождения му ден. Да, ама не Simple Smile. Излезе си по-късно детето Wink

# 177
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Е няма ниЩо, де.  Grinning На теб ти е простено.  Hug  bouquet Благодаря ти, Ани. От твоята уста/клавиатура в Божиите уШи  Peace

# 178
  • Мнения: X
Маkдирокова, честито!

Много се радвам за теб !
Разликата между децата ще е страхотна - 4 годнини! Каката знае ли вече?

# 179
  • Italia
  • Мнения: 4 492
МиШенце merci и на теб  Hug
Каката уж знае,уж не знае. Питахме я какво предпо4ита,брат4е или сестри4е,тя вика " И двете" Shocked СноЩи се опитваШе да гледа с едно о4е в пъпа ми и вика " Много е тъмно,ниЩо не се вижда,трябва ми фенер4е"  Joy hahaha Joy Ама според мен не си дава сметка оЩе,де.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт