Добър ендокринолог в София

  • 694 072
  • 849
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 116
 Знаете ли случайно тел. на регистратурата в Ендокринология - Майчин дом?
Нещо не го откривам. newsm78
Издирвам връзка с д-р Петя Каменова....Ще съм много благодарна , ако някой знае нещо! Peace

# 226
  • Мнения: 513
Прегледите са безумно скъпи!!!!!
Кой  добър  работи със здравната каса?

# 227
  • София
  • Мнения: 477
Здравейте,
Да попитам и аз за Събина Захариева има ли някои отзиви?
Много благодаря

# 228
  • Мнения: 1
Здравейте, на мен преди 2 г. ми откриха Хашимото  Cry Откри го д-р Христоскова от МЦ Асцендент. Обаче после като ходих на вторичен преглед, само ми каза, ми имаш го, какво да правим повече изследвания. Като станеш по-зле - тогава. И повече не се и върнах там. После ходих при проф. Лозанов - уж светило. Само ми се накара защо ходя по лекари като съм толкова млада (25 г.) да съм си ходела по гаджета... Ужас! В процеса на губене на време за търсене на читав ендокринилог, реших да си направя изследване на пролактина. Оказа се висок. Ходих при д-р Цветанова във ВМА. По-разочарована не съм била. Даде ми само витамини - вика то това не се лекува  Rolling Eyes От там ми препоръчаха доц. Боянов - Александровска болница - най-накрая открих един лекар, ендокринолог, който да ми обясни всичко както хората, да ми назначи лечение, изследвания и терапия. И така накратко. Аз лично само него мога да препоръчам. Peace

# 229
  • София
  • Мнения: 356
Знаете ли случайно тел. на регистратурата в Ендокринология - Майчин дом?
Нещо не го откривам. newsm78

 Телефоните на регистратурата са 02 8956020, 02 8956030 Simple Smile
 
 Аз съм доволна от д-р Лазарова от Ендокринологията.

# 230
  • София
  • Мнения: 980
Знаете ли случайно тел. на регистратурата в Ендокринология - Майчин дом?
Нещо не го откривам. newsm78

 Телефоните на регистратурата са 02 8956020, 02 8956030 Simple Smile
 
 Аз съм доволна от д-р Лазарова от Ендокринологията.

Лазарова е невероятен Човек, с главно Ч! Може и да не е най-всеобхващащия специалист, но със сигурност знае къде да Ви насочи, в това отношение също е безценна.

# 231
  • Мнения: 0
доц. Живка Бонева от МВР болница: професионалист и много внимателна

# 232
  • София
  • Мнения: 1 324
Знаете ли случайно тел. на регистратурата в Ендокринология - Майчин дом?
Нещо не го откривам. newsm78
Телефоните на регистратурата са 02 8956020, 02 8956030 Simple Smile
 
Момичета, тези телефони са на Ендокринологията В Майчин дом (11 етаж) или на Центъра по Ендокринология ДО Майчин дом?
Лекарката ме изпрати на ехограф на щитовидната жлеза, но специално подчерта да го направя в Центъра до Майчин дом. До сега се дзверя в нета да открия някакви координати за да си запазя час, но нищо не откривам. Помогнете ми, моля!

# 233
  • София
  • Мнения: 356
 Телефоните са на Регистратура в Ендокринологията, която се намира в сградата на Майчин дом, но това не е на 11 етаж, а е на ниво -1.

# 234
  • София
  • Мнения: 1 324
Inanna, БЛАГОДАРЯ!  Hug

# 235
  • София
  • Мнения: 356
  Най-добре е да звъннеш между 11 и 12 ч. и да бъдеш настоятелна, защото не винаги вдигат телефона. Когато се обадих първият път да си записвам час, ми се скараха, че звъня преди 11 ч. Shocked Успех!  Hug

# 236
  • София
  • Мнения: 1 324
Вдигнаха ми, но ми казаха, че не се записват часове за ехограф. И тези дни нямало кой да го направи. Да съм се обадела другата седмица и да проверя пак.

# 237
  • Мнения: 20
Аз останах много недоволна от тази ендокринология. Единствения свестен е др Начев - той също прави ехограф. Аз ходих на място там и ме взе почти веднага - без час.

# 238
  • София
  • Мнения: 356
Доколкото знам, точно д-р Начев е човекът, при който е най-добре да се направи ехография там. Моята той я направи и мога да кажа, че е прецизен и обяснява всичко ясно и точно.

# 239
  • Русе
  • Мнения: 3
Здравейте момичета! Аз съм от Русе. Дъщеря ми е с пролактин вариращ на горната граница или надвишава с 200 единици. Ходихме във Варна при доц. Николова която и направи изследвания, не откри нищо на щитовидната, но тъй като дъщеря ми има кисти в гърдата, тя каза да решим проблема с кистите, Мамолозите казват да търсим хормонална причина. Обърках се вече къде да ходя. Кажете ми добър ендокринолог в София. Аз лично съм ходила преди 7г, при д-р Визенкова, но от тогава е изтекло много вода. Четох в нета за доц. д-р Русанка Ковачева, някакви отзиви за нея. Препоръчайте ми лекар който най накрая ще ни реши проблема!

Общи условия

Активация на акаунт