Добър ендокринолог в София

  • 695 244
  • 849
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 411
Здравейте момичета,
четох, четох но пак си трябва питане. Виждам че повечето препоръчвате ендокринолози от Мед.академия в сградата на "майчин дом". Преди по-добри бяха в ендокринологията до Мин. на земеделието.

Моля препоръчайте ендокринолог от който имате лични впечатления. Много добри думи чух за д-р.Анна-Мария Борисова. Моля споделете.

# 211
  • София
  • Мнения: 980
Отделението на Ана мария е специализирано само в тероидите. Вече няма ендокринология зад Земеделието, там е локалната поликлиника. Вече всичко е в майчин дом. Кажи какъв ти е проблема за да знам към кой да те насоча, лежала съм и в двете отделения.

# 212
  • Мнения: 513
ЗДравейте,
майка ми има захарен диабет от 3-4 години .

Скоро  я взех  да живее при мен в София ,  но  напоследък не ми се вижда добре.
Днес направихме пълна кръвна картина, а утре  профил за захарта и мисля в четвъртък да отидем при някой ендокринолог, за да види положението.

Моля , кажете къде да отида?
Може да не заботи с касата..

# 213
  • София
  • Мнения: 980
В майчин дом, мисля на 10 етаж беше диабетологията. Най-добре да постои няколко дни за пълни изследвания, ако наистиан има сериозна разлика в здавето й. От всичко което прочетох за диабета, според мен трябва да се видят много други хормони и инсулина е последното. В моя случай високия ми алдостерон ми прави бели от там и инсулина. Мога само да те посъветвам и теб първо да я заведеш на термодиагностика при доктора в 22ра поликлиника. На мен той първи ми помогна и ме насочи в правилната посока. После всичко се нареди от самосебе си като пъзел.

# 214
  • Мнения: 19 547
Може ли малко повече подробности за този доктор с термодиагностиката? Някакви координати може ли да ми дадете или пък да питам направо там? А как се казва той?

# 215
  • София
  • Мнения: 980
Нарича се термо-визуална диагностика. Напълно безвредна, като снимането с фотоапарат. В софия се прави при
Д-р Васил Маринов -
22 ДКЦ  /до х-л “Плиска”/
сутерен,  к-т №8, тел. 9711137 - в. 280,
GSM 0888 251448, дом. тел.  9735207
               РАБОТНО ВРЕМЕ:
09.00-17.00,
събота:  09.00 - 13.00  -  при записан час


нещо не мога да намеря сайта, давала съм го в предишни мои постове в други теми, моля те потърси там

Последна редакция: ср, 11 апр 2012, 12:03 от х_diabet_mama

# 216
  • Мнения: 513
Прочетох за термовизуалната диагностика и много ти благодаря.Толка безвредно, а в същото време  невероятно решение да си спести човек  излишно ходене по доктори.

Знам къде е 22 ДКЦ, там е педиатъра на детето и мисля още днес да звънна:)
Адски много ти благодаря:)

Без никакви  направления  ще отидем и поне ще знаем после при какъв специалист да ходим Simple Smile

Благодаря ти още веднъж!!! Hug

# 217
# 218
# 219
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте, искам да попитам за Доц. Сечанов. Ходили ли сте при него, какви са ви впечатленията?

Всички отзиви за него са от 2006-2007 години. По-актулана информация ще се радвам да получа от вас.

Поздрави.   bouquet

# 220
  • Мнения: 411
Здравейте, искам да попитам за Доц. Сечанов. Ходили ли сте при него, какви са ви впечатленията?


и аз моля за отзиви за него. Препоръчаха ми го като хирург и трябва скоро да се ориентирам..
Моля за съвети и за друг хирург- независимо къде в София.


# 221
  • София
  • Мнения: 1 462
Прегледа при доцент Сечанов е 60 лв, в болница св. Панталеймон - Младост. Често да си призная това е висока цена и ще си потърся друг ендокринолог.

# 222
  • София
  • Мнения: 980
При почти всички доценти и при всички професори е такава цената за съжаление.

# 223
  • София
  • Мнения: 980

Този апарат не го знам, но дано задапаратното устройство е компетентно.  За док в 22 поликлиника се убедих, че е много добре подкован с информацията която работи и му се доверих. Примерно, каза че чел по справочниците, че при високо кръвно се появява синьо петно на китката от вътре, и факт аз го имах. Ей такива данни трябва да знае диагностика, иначе аз и да гледам снимките и да не ги гледам, като не знам как да ги тълкувам? newsm78

# 224
  • София
  • Мнения: 1 462
Записах си час при д-р Лъчезар Лозанов. Майка ми беше ходила преди време при нега, а и други мнения прочетох тук във форума. Часа ми е на 3 май, после ще споделя мнение. За съжаление и при него ще  трябва да си плата, защото всички часове по здравна каса са заети до края на май  #2gunfire #2gunfire #2gunfire  Хубав ден.

Общи условия

Активация на акаунт