Любовен триъгълник

  • 12 796
  • 178
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Кажи, защо майка ти не харесва Б?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 36 602
А каква е всъщност причината да не го "оставиш сега"?

# 47
  • Мнения: 42
Причината да не го оставя сега е може би привързаността ми към него.
А майка ми не казва,че не харесва Б.,но просто си мисли,че няма как да има чувства към мен.Смисъл вижда и се всичко съмнително.Самата тя е изстрадала много от баща ми.Живели са добре до момента на сватбата...После дори я е ударил,когато в била в 8 месец с мен.

# 48
  • Мнения: 157
Хлапе, пишейки тук си проверявай написаното поне по три пъти. Ще те разкостят тук (включително и аз). Кога се използва "и", кога "й". Кога се използва пълен член, кога не пълен, коя дума се пише с "у", коя с "о".
Имай предвид, че в този форум има много майки на ученици и виждайки този правопис изпадат в шок, че е възможно и техните деца на 18 години да правят такива грешки.
А относно темата......хич не й  е мястото в този сайт.

# 49
  • Мнения: 42
Добре,защо я няма човечността?Добре,разбрах!Ще си поправя правописа,но къде е човечността???Сега това ли е важно?Мога да ви кажа,че леля има 2 висшета и в момента работи в Германия като леличка в детската градина,защото просто няма връзки в България и разбира се връзкарите са с предимство!Съжалявам!Наистина може да съм на 18 години,но и на мравката път правя,може да не знам кога да напиша и или й,но щом видя възрастна жена с тежки чанти отивам и помагам.Така че моля ви не ме нападайте,защото ми става все по-тежко. ....ХЛАПЕ.....

# 50
  • Мнения: 157
Добре,защо я няма човечността?Добре,разбрах!Ще си поправя правописа,но къде е човечността???Сега това ли е важно?Мога да ви кажа,че леля има 2 висшета и в момента работи в Германия като леличка в детската градина,защото просто няма връзки в България и разбира се връзкарите са с предимство!Съжалявам!Наистина може да съм на 18 години,но и на мравката път правя,може да не знам кога да напиша и или й,но щом видя възрастна жена с тежки чанти отивам и помагам.Така че моля ви не ме нападайте,защото ми става все по-тежко. ....ХЛАПЕ.....
Първо, ХЛАПЕ не е обидна дума.
Второ, все още нямаш достатъчен опит, никой тук не може да ти даде правилния съвет. Единствено натрупания опит и понякога инстинкта ще ти дават решения на един или друг казус, на една или друга ситуация или ще ти показват  кой път да хванеш.
А примерите с подобни истории като историята на леля ти са много. Но изключително  малко са примерите в които хората без образование са успели. Не принизявай образованието, по-скоро мисли как да се възползваш от него.

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 18:06 от Stan_ang

# 51
  • Мнения: 7 325
Грешки е нормално да се правят, обаче очеизвадна неграмотност хич не е ок. Как си стигнала до последна година в училище ми е интересно. И това няма нищо общо с доброта, емпатия, чувствителност, .... които твърдиш, че имаш.
Лелките тук се опитваме да ти кажем, че е добре да насочиш енергията си към градивни неща ( за самата теб ) като образование започвайки от правописа, а не да я хабиш в мисли по момчета и безперспективни връзки.

# 52
  • Мнения: 603
Авторката сама иска да си троши главата и нищо на света не може да й промени мнението. Чакам след 3 - 4 години нова тема за този Б какъв излязъл след цветята и розите.

# 53
  • Мнения: 42
Не се наричайте ЛЕЛКИ!!!!!Писах тук,защото вие имате опит!Знаете как стоят нещата!Аз съм на 18 години и съм наивна.Дано някога тази наивност изчезне,че си страдам от нея

# 54
  • Мнения: 603
Тази наивност по-добре да се пренасочи към образованието ти и лелките тук ти го казват, защото иначе става доста лошо. Мъже много, но тези години в гимназията са най-лесни. Даже студентите сме с повече ангажименти от учениците.

# 55
  • Мнения: 157
Не се наричайте ЛЕЛКИ!!!!!Писах тук,защото вие имате опит!Знаете как стоят нещата!Аз съм на 18 години и съм наивна.Дано някога тази наивност изчезне,че си страдам от нея
Имаш предостатъчно време да си правиш собствени грешки и да се учиш от тях. Така се трупа опит

# 56
  • Мнения: 42
Тази наивност по-добре да се пренасочи към образованието ти и лелките тук ти го казват, защото иначе става доста лошо. Мъже много, но тези години в гимназията са най-лесни. Даже студентите сме с повече ангажименти от учениците.
Това,че съм ученичка в 12 клас не означава,че нямам ангажименти!Все пак имам един родител.Помагам с каквото мога!Не стоя на заведения по цял ден.Нито пуша,нито пия,нито на дискотеки ходя...

# 57
  • Мнения: 18 547
Не бързай да си правиш бебе ,другото ще се оправи само.

# 58
  • Мнения: 42
Не бързай да си правиш бебе ,другото ще се оправи само.
Никакво дете на тези години!!!Първо трябва да си стъпя на краката,след това идва въпроса за това КОЙ ще бъде бащата....КАКЪВ ще бъде...Това съм го разбрала като съм изстрадала!Не сме планували да имаме дете скоро.Така сте го разбрали...

# 59
  • Мнения: 580
Майка ти може да е права за чувствата ти, както и за чувствата на Б. В момента ти си разочарована от приятеля си и искаш да поличаваш същото отношение като от Б. Ако се хванеш с Б, няма гаранция че ще ти харесва Б като човек, като външен вид и т.н. Същото е и с Б. Иска те, защото не може да те има и си интересна. После може да не си. Хората така сме устроени. За това те съветвам да си дадеш почивка от момчета. Разкарай сегашния--сама казваш, че няма да го изтърпиш още дълго. Ако ти трябва стимул- не е редно да му даваш напразни надежди и да го лъжеш за чувствата си. Като го разкараш, света ще ти изглежда по-различен. Обясни на Б че имаш нужда от малко време и виж дали искате още да сте заедно. Да не стане след месец-два да не се търпите. Ако пак искате да сте заедно след време, добре. Ако ли не, поне няма да сте се наранил и ще имате някакви, що годе, приятелски отношения. До колкото разбрах, държиш на него като приятел.

Общи условия

Активация на акаунт