Любовен триъгълник

  • 12 822
  • 178
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 19 322
А за свобода се воюва, борби се водят Simple Smile
А свободните не трябва да забравят, че свободата върви ръка за ръка с отговорността.
Тези неща ги пише в книгите и учебниците; няма да ги намериш в гащите на никой мъж Simple Smile
smile3501 smile3501

Две неща ми трябват на земята –
те са любовта и свободата.
Жертвал бих живота безвъзвратно за любов,
любовта да дам за свободата съм готов.

# 106
  • Мнения: 36 048
Ако авторката мисли да прави нещо да го прави , ама по бързо и категорично.
 Имала 2 м  да реши??? Не нямаш 2 м ...както жените слагат мъже във френзоната , така и мъже го правят. Тъй че докато "мара се побара" дето има един лаф...влака може да си намери нови пътници.
Искам да го оставя,но той ме заплашва със самоубийство.Не е толкова лесно,колкото изглежда.Дори и да съм сама реших,че не искам да съм с приятелят си,но как да го оставя,след като ме заплашва?!

който желае да наистина се самоубие, не заплашва хората около себе си, а си трае, за да не му прецакат намеренията и да успее в това, което е намислил

На всички дето много дрънкат глупости и едва ли не се чудят с какво още да ме обидят-Прави сте!Тук в този форум има и лица под 18г.Мислите ли,че е редно да пишете такива неща?!”Може да му е по-хубав”  Ако съм имала това за цел-нямаше да пиша тук,нямаше да се тормозя!

но това е чудесно! на един да му е по-хубав от на друг! спомага за биологичното разнообразние - все пак не забравяй какви инстинкти са ни заложени /учат се в училище/, ние само се опитваме да ги смачкаме заради обществото - няма нужда напълно да го правим, природата си знае работата
не се ли замисляш, че и теб може да те избират по такива критерии? напълно физически, отнасящи се до гърдите, дупето или другата ти анатомия, която ако напиша директно, отново ще се възмутиш Wink

пп лицата под 16 г. нямат място в този форум, а тези над 16 г. обикновено знаят за какво става дума от опит

# 107
  • Мнения: X
Много съм съгласна с тини_тини за свободата. Свободата от мама се извоюва. На 18 години е време да се отстояваш, даже позакъсняло ми се вижда, бунтът започва по-рано и целта му е да станеш възрастен човек с права и задължения, както и да си носиш последствията от житейските избори. След една година завършваш, ще учиш вероятно нататък, ще работиш, ами не върви да се тресеш от страх мама дали ще одобрява Пенчо или Генчо. Развивай гръбнак, докато е време, че не ти е лесно - мама не дава, лигльо те изнудва и ти между тях като някоя мишчица.

# 108
  • Мнения: 42
Много съм съгласна с тини_тини за свободата. Свободата от мама се извоюва. На 18 години е време да се отстояваш, даже позакъсняло ми се вижда, бунтът започва по-рано и целта му е да станеш възрастен човек с права и задължения, както и да си носиш последствията от житейските избори. След една година завършваш, ще учиш вероятно нататък, ще работиш, ами не върви да се тресеш от страх мама дали ще одобрява Пенчо или Генчо. Развивай гръбнак, докато е време, че не ти е лесно - мама не дава, лигльо те изнудва и ти между тях като някоя мишчица.
Така е! Simple Smile Благодаря!

# 109
  • Мнения: X
Алис, прави са по-нагоре за свободата, а на теб не ти е лесно с властна майка, но оставиш ли се да те манипулира, целият ти живот ще премине под това какво на нея ѝ харесва. Сега е момчето, догодина ще е какво образование да запишеш, после работа и накрая ще ти намери "подходящия" съпруг, разбирай, който ѝ пасва на нея...
Аз съм на принципа колкото по-рано детето се отдели от мнението на родителите, толкова по-добре за него, иначе ставаш мекотело и лесно манипулируема от всеки, с когото имаш допир.

# 110
  • Мнения: X
Кажи на майка си по най-спокойния начин, че не ти прави услуга. В момента може да е тя силната страна, но това е до време и да не се опитва да ти прекършва крилата. Ти си индивидуалност, имаш свои виждания за живота и тя трябва да го приеме и колкото по-рано стане това, толкова по-добре и за двете.
Едва ли си тръгнала по лош път с алкохол, наркотици и др.подобни, че да се налага да те държи изкъсо.

# 111
  • София
  • Мнения: 12 006
А кое нала да занимаваш майка си с гаджетата си и да и поднасяш на тепсия поле за куршене на криле?  Thinking

# 112
  • София
  • Мнения: 224

[/quote ]
Да,съгласна съм.Но всеки път,когато настоявам за моето мнение стават скандали...
[/quote]

Да, скандалът е инструмент за водене на война Simple Smile

# 113
  • София
  • Мнения: 19 322
Още е малка, майка й я издържа. Освен това в такива случаи хората става по-близки, детето замества партньора

# 114
  • Мнения: 42
Кажи на майка си по най-спокойния начин, че не ти прави услуга. В момента може да е тя силната страна, но това е до време и да не се опитва да ти прекършва крилата. Ти си индивидуалност, имаш свои виждания за живота и тя трябва да го приеме и колкото по-рано стане това, толкова по-добре и за двете.
Едва ли си тръгнала по лош път с алкохол, наркотици и др.подобни, че да се налага да те държи изкъсо.
Нееее!Против наркотиците съм!Не пуша и не пия!Дори след 20:00 не излизам навън!!!!Винаги знае къде и с кой съм!

# 115
  • София
  • Мнения: 19 322
Нееее!Против наркотиците съм!Не пуша и не пия!Дори след 20:00 не излизам навън!!!!Винаги знае къде и с кой съм!
ПаднАх, ако е истина.
Ами продължавай в същия дух и после реви, че ти се меси.

# 116
  • Мнения: 36 048
ти не беше ли на 18 г.? пълнолетна тоест?

# 117
  • Мнения: 603
Кажи на майка си по най-спокойния начин, че не ти прави услуга. В момента може да е тя силната страна, но това е до време и да не се опитва да ти прекършва крилата. Ти си индивидуалност, имаш свои виждания за живота и тя трябва да го приеме и колкото по-рано стане това, толкова по-добре и за двете.
Едва ли си тръгнала по лош път с алкохол, наркотици и др.подобни, че да се налага да те държи изкъсо.
Нееее!Против наркотиците съм!Не пуша и не пия!Дори след 20:00 не излизам навън!!!!Винаги знае къде и с кой съм!
Ако майка ти ти забрани секса, и него ли ще спреш?

# 118
  • Мнения: 42
ти не беше ли на 18 г.? пълнолетна тоест?
Хора,знамммм,че е странноооо!Просто приех,че имам властна майка.На всеки мнението му за мен е -много добро,възпитано момиче,не се забърква в нищо.

# 119
  • Мнения: 603
ти не беше ли на 18 г.? пълнолетна тоест?
Хора,знамммм,че е странноооо!Просто приех,че имам властна майка.На всеки мнението му за мен е -много добро,възпитано момиче,не се забърква в нищо.

Постави й граници на майка си, защото с това, че си го приела става много зле , но не знаеш колко много.

Общи условия

Активация на акаунт