Лидл 123 - 01/2019

  • 158 617
  • 2 235
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 9 576
Това за по-евтиното е популистка пропаганда. Има  стоки с по-ниски цени, но ако се изчисли една седмична кошница за пазаруване, няма да излезе по-евтино в чужбина.

наблюденията ми са, че не е по-евтино /по-скоро е рядко изключение нещо да е по-евтино/, ако се сравняват аналогични стоки, което е важно условия. обичайно цената е аналогична на нашата, но в евро. да не говорим за заведения и особено услуги, там нещата са несъпоставими.

# 1 486
  • велико търново
  • Мнения: 588
Как е като качество млякото кафе Комбо на промо пакет 6,49 лв тази седмица? Аз си правя кафето в италианска кафеварка.Ако е от значение за това как е смляно кафето ( за джазве, кафеварка или за експресо)

# 1 487
  • Мнения: 431
Туниките от понеделник плетиво ли са? Колко са дълги, за рокля може ли да се носят?

# 1 488
  • Мнения: 847
Ще го пробвам и така. Мерси. Simple Smile
Сладкото от люти чушки става много добре и за мариноване на всякакво месо,плюс различни подправки,соев сос и др.!

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 10:54 от Dkoki

# 1 489
  • Перник
  • Мнения: 4 866
Туниките от понеделник плетиво ли са? Колко са дълги, за рокля може ли да се носят?

И аз това се чудя. Според картинката са си направо рокли Simple Smile

# 1 490
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Имаше едни зелени маслинки без костилка в пакетче и напоследък не ги виждам нещо. Някой да знае нещо за тях? Детето ми много ги обича и специално ги търся за нея.
Тази седмица в Кауфланд зелените маслини са на промоция. Без костилка и салата (с чушка). Умирам за тях.

# 1 491
  • Мнения: 1 121
Здравейте!
Може ли да ми кажете как да разбия течната сметана от 33% в пластмасова кофичка? Добавям ли прясно мляко?Кога добавям захарта, в началото,или в края на бъркането? Искам да си направя кремче за десерт с плодове.

Благодаря предварително!

# 1 492
  • София
  • Мнения: 11 734
Здравейте!
Може ли да ми кажете как да разбия течната сметана от 33% в пластмасова кофичка? Добавям ли прясно мляко?Кога добавям захарта, в началото,или в края на бъркането? Искам да си направя кремче за десерт с плодове.

Благодаря предварително!
Това е сладкарска сметана и се разбива на висока скорост на миксера до сняг, твърди върхове, по време на разбиването се добавя захарта на порции.  Прясно мляко не е необходимо да се добавя. Сметаната основно е за пълнежи на еклери,  торти, към кремове, като може се добавя и течен шоколад, който предварително си стопила и охладила до стайна температура .
Да питам, коя е тази сметана за разбиване в пластмасови кофички  33 %, не я видях?

# 1 493
  • Мнения: 69 069
Ходих. Не взех скицник. Дебелината на листите е 80г/100...колкото е и на офисните листи. Предните скицници са 90г/100...вчера изрично гледах. После ще кача и снимка. Много тъпо...

# 1 494
  • София
  • Мнения: 5 547
Здравейте!
Може ли да ми кажете как да разбия течната сметана от 33% в пластмасова кофичка? Добавям ли прясно мляко?Кога добавям захарта, в началото,или в края на бъркането? Искам да си направя кремче за десерт с плодове.

Благодаря предварително!
Сметаната е 30 %, НЕ се добавя мляко, препоръчвам да е студена от хладилника,и разрежи опаковката,че остава гъстото на дъното и няма да ти се разбие и да стане гъста.

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 12:49 от Миленски

# 1 495
  • Мнения: 27 709
Ходих. Не взех скицник. Дебелината на листите е 80г/100...колкото е и на офисните листи. Предните скицници са 90г/100...вчера изрично гледах. После ще кача и снимка. Много тъпо...
Аз затова казах, че купих на детето КОПИРНА ХАРТИЯ от Кауфланд- 5,25лв/500 листа и пак е същата дебелина. Така или иначе, дори и повечето скицници които взимах напоследък не бяха по-плътни! Дори и в китайските магазини не видях свестен скицник на добра ценА- а имаха плътни цветни листове на супер цена, също и бели листове с редове....но скицниците явно им е по- изгодно да продават скъпи и с малко листове....
Сметаната аз разбивам като предварително държа в хладилника и съда за разбиване (за предпочитане метален) и бъркалките на миксера. Съдът и бъркалките трябва да са сухи, а сметаната студена (и на опаковката е показано).

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 12:47 от dolce miele

# 1 496
  • Мнения: 205
От утре ще има детски дрешки. При клиновете и блузите са написани размерите 86/92 – 110/116. Дали ще има и 98/104, но просто да не е написано, защото е между двата размера? Сори за глупавия въпрос. 😁

# 1 497
  • София
  • Мнения: 5 547
От утре ще има детски дрешки. При клиновете и блузите са написани размерите 86/92 – 110/116. Дали ще има и 98/104, но просто да не е написано, защото е между двата размера? Сори за глупавия въпрос. 😁
Пишат първият и последният,няма как всичките да ги напишат,т.е. дават диапазона

# 1 498
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Ходих. Не взех скицник. Дебелината на листите е 80г/100...колкото е и на офисните листи. Предните скицници са 90г/100...вчера изрично гледах. После ще кача и снимка. Много тъпо...
Добрутру Simple Smile 3 пъти го писахме - аз 2 пъти и още една дама Wink Конкретно с грамовете даже.  Ама тъй като на мен ми върши работа и така, взех за да има в училище дребният, без да си разпилява листите, както би било с копирната хартия, дето му давам у нас.

# 1 499
  • varna
  • Мнения: 1
Здравейте мили девойки, търсих отзиви за радиото ,което е на промоция в момента , но не открих. Моля , ако някой го ползва за мнение . Благодаря предварително.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт