Любовница на женен мъж

  • 39 655
  • 641
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 9 124
Здравейте))
Сега попаднах на темата и се зачетох, но не прочетох всичко.
Мисля, че авторката сама разбира и усеща нещата, но не иска да ги приеме.
В началото уж не я принуждавал за нищо, но настоятелно я търсел. Дърпала се и това му харесвало , продължавал да настоява. На това какво ми се вика? Лов на плячка (грубо казано) Показала си мило момиче, че се впечатляваш от него, хубава и млада си , а това е достатъчно да си стръв на такива мъже за съжаление.
Второто , което ти е направило впечатлени е , че се притеснява да не му звънне жена му докато сте заедно. Влюбеният мъж, не го е грижа за другите, ти си на първо място. Сама си отговаряш колко си значима за него и това е било знак, който си видяла , но вече хлътнала не си признала.
Третото, когато вече си станала безинтересна или не дотам желана , той е искал да прекрати връзката ви. Уплашил се е , че почваш да го търсиш, искаш внимание и да си с него. Той не търси такава връзка и това пак ти е станало ясно , но не си искала да си го признаеш.
Чудиш се защо пак те е потърсил след това и се надяваш да е " непреодолимо привлечен бил". Не, мила моя, просто пак му се е искало секс с младо момиче. Не е размислил, до следващата, която ще те замести.
Не го приемай лично, ти не си виновната , а жертвата според мен. Не сподели на колко години е, не видях да си написала. Предполагам около и над 40 години е. Има така наречената менопауза при мъжете и тя настъпва точно около тази възраст. Той има ли деца, колко са големи? На какво разчиташ и очакваш да стане в бъдеще? Мисля дори , че не си му първата с която така постъпва. Нито ще си последната. Прекъсни тази връзка и не страдай. Не е въпросът в годините , а в това че е семеен и че трепери от жена си , дори само да не му звънне , както си писала докато сте двамата.
От позицията на годините , опита, раните и изобщо преживяното можем да преценим ситуацията трезво. Но това е момиче-младо и може би наистина както тя пише е първата и сериозна връзка. Дори не искам да питам дали си имала връзка близка с други мъже преди него. Ако е така този човек е направо.... Не , той не е мъж стабилен, той е .... еми няма да пиша думата, но и ти би трябвало да се сетиш, че мъж с чест и достойнство , най-малкото би сложил граница с жена си или поне не би се впуснал в такава връзка, та ти по нашите закони си още дете.  
Не те съветвам и да споделяш с приятелки, най-силните удари се получават от тях. А с времето ще си зависима от такова споделяне , особено ако си от малък град , където всички се знаят.
Просто приключи , дай вид че нямаш общо с него, ако е така. Ако си от голям град, няма проблем, но пак прекъсни всякакви отношения. Какво той може да ти даде, освен някакъв опит в леглото? Колко време ще загубиш в мисли и страдания за него? Това е паразит впил се и те изсмуква докато има нужда.
За другите не знаете вашите дъщери дали няма на такъв да попаднат. Не е въпрос на възпитание, въпрос на чувства и на доверяване е. Сигурна съм , че хитрите и опитните няма да се дадат лесно , но и такъв не би ги прилъгал. Първо , че ще са му много скъпи и второ, че няма да му мине номера кога и какво иска да си прави с тях.
И сега да не изпаднеш в депресия заради този ..... Грешка си направила, но човек се учи. Ще те боли , но поне излез с достойнство и не бъди играчка на такъв . Това от мен, дълго стана.
Мда, просто си дай време. Залегни над други цели и се докажи. Дай му да разбере, че си имала временно нужда от него и си е изиграл времето. (нещо такова) Притеснява ме , че ще те търси след време за по 2--3 пъти и пак пауза и пак така... не влизай в този филм и не си губи времето с него. То може и да е опасно, не знаеш с какви хора общува всички и може и да те прехвърли на други свои познати (дано греша) но... и това е възможно. Пази се и бягай.

# 316
  • Мнения: X
Никъде НЕ съм написал,че е за пари а с този който има.Въпросната жена също има.И стига сте чели избирателно.

В смисъл, че той да си ги има за себе си, а тя не се докосва до тях?

Беше казал, че имаш дъщеря. Сигурно няма да имаш нищо против да се цани за миска и да я опъват наред всички мазници по журитата, докато пробие. Все пак миските са за пример, нали така?

На мене ми е ясно защо момичето така бурно защитава любовника си. Трудно е да признаеш, че си обичал боклук. Това един вид те принизява. По-добре да си измисляш колко е прекрасен, а съдбата (примерно вещицата в дома му) ви е разделила.


# 317
  • София
  • Мнения: 24 839


На мене ми е ясно защо момичето така бурно защитава любовника си. Трудно е да признаеш, че си обичал боклук. Това един вид те принизява. По-добре да си измисляш колко е прекрасен, а съдбата (примерно вещицата в дома му) ви е разделила.




Не се заблуждавай- защитава го, защото ѝ е дал едни 8 месеца душевен и физически комфорт, като по филмите.
И девойката си го иска тоя комфорт, без да ѝ пука нито че я използва, нито за жена му.

# 318
  • Мнения: X
Абе подскача, като й викат лека жена. Иска да вижда приключението си като красива приказка и вълнуваща авантюра с принца. Не като нещо мръсно, каквото на практика е. Затова омаловажава всички негативи.

# 319
  • Мнения: 1 184
Почва да става грозно. Жената ( щото вече е жена а не момиче ) , мисля си взе поука. Даже се чудя как темата не е заключена.

# 320
  • Мнения: X
Вие хубаво я ядете но една мн известна миска в едно интервю беше казала ако трябва да избирам с кого да си легна ще е този с пари а тя не е на 17г.
Откога миските /чалгаджийките (за мен, морално, са от един дол дренки), станаха за пример и еталон за качество? То сигурно затова все повече пикли се мислят за "върха на планината", като докопат някой чичко - паричко.... Пък че бил дърт, или грозен, или "мазен", или насилник, кВо толкоЗ...

# 321
  • София
  • Мнения: 3 880
Стана ми мъчно за теб. Не възнамерявам изобщо да те критикувам, не съм била в твоите обувки. Да критикувам мъжа е също безсмислено, или пък да се вживявам в ролята на жена му.

Няма да ти бъде лесно от тук насетне, ще има да сравняваш...и всяко момче трудно ще набере толкова точки, защото опита идва с годините.
Но се надявам по-скоро да се оттърсиш от тази страстна влюбеност. И да намериш радост сред приятелите си, а защо не и нов смисъл. Някой, който си е само твой и с който можете заедно да се изграждате като личности. Помисли си колко би било хубаво.
Желая ти много щастие и вяра.

# 322
  • Мнения: 3 610
Никъде НЕ съм написал,че е за пари а с този който има.Въпросната жена също има.И стига сте чели избирателно.

В смисъл, че той да си ги има за себе си, а тя не се докосва до тях?

Беше казал, че имаш дъщеря. Сигурно няма да имаш нищо против да се цани за миска и да я опъват наред всички мазници по журитата, докато пробие. Все пак миските са за пример, нали така?

На мене ми е ясно защо момичето така бурно защитава любовника си. Трудно е да признаеш, че си обичал боклук. Това един вид те принизява. По-добре да си измисляш колко е прекрасен, а съдбата (примерно вещицата в дома му) ви е разделила.



Никъде НЕ съм споменавал дали имам деца, камо ли пък момче или момиче.

# 323
  • Мнения: 3 610
Вие хубаво я ядете но една мн известна миска в едно интервю беше казала ако трябва да избирам с кого да си легна ще е този с пари а тя не е на 17г.
Откога миските /чалгаджийките (за мен, морално, са от един дол дренки), станаха за пример и еталон за качество? То сигурно затова все повече пикли се мислят за "върха на планината", като докопат някой чичко - паричко.... Пък че бил дърт, или грозен, или "мазен", или насилник, кВо толкоЗ...
НЕ мога да спомена име но със сигурност не е кифла чалгаджийка боклук и т.н. доста сериозна жена в медийното пространство ,разпознаваема по целия свят.

# 324
  • Мнения: X
Да, дължа ти извинение. Обърках те с друг потребител - сигурно защото пишете едно и също.
Ако нямаш деца, не би могъл да разбереш гледната точка на майките във форума.

Стана ми любопитно за тая наша световно известна миска, защо не можеш да й кажеш името? Тя инкогнито ли се подвизава по целия свят?

# 325
  • Мнения: 3 610
Вие хубаво я ядете но една мн известна миска в едно интервю беше казала ако трябва да избирам с кого да си легна ще е този с пари а тя не е на 17г.
Откога миските /чалгаджийките (за мен, морално, са от един дол дренки), станаха за пример и еталон за качество? То сигурно затова все повече пикли се мислят за "върха на планината", като докопат някой чичко - паричко.... Пък че бил дърт, или грозен, или "мазен", или насилник, кВо толкоЗ...
Айде сега а тия търтей дето постоянно им се сервира ,вдига слага маса, един пирон не могат да забият у дома и си ги търпят жените, че и по някоя псувня и шамарче отнасят и не смеят дума да обелят раздават правосъдие я форум. На чужд гръб у 100тояги са малко. 

# 326
  • Мнения: 3 610
Да, дължа ти извинение. Обърках те с друг потребител - сигурно защото пишете едно и също.
Ако нямаш деца, не би могъл да разбереш гледната точка на майките във форума.

Стана ми любопитно за тая наша световно известна миска, защо не можеш да й кажеш името? Тя инкогнито ли се подвизава по целия свят?
Просто смятам,че не е редно Едно и също да пуша с др потребител абсурд имам си моя глава на раменете.За децата  имам ако е от значение.Аз не защитавам момичето но смятам,че не е редно всички да я мачкат защото съм убеден за не малка част от пишещите жени в младите си години са правили необмислени постъпки глупости ако искаш го нареди но никоя няма да си признае За извинението няма нужда но благодаря.Ето,че 5те  пръсти  на ръката не са еднакви.

# 327
  • Мнения: X
Айде сега а тия търтей дето постоянно им се сервира ,вдига слага маса, един пирон не могат да забият у дома и си ги търпят жените, че и по някоя псувня и шамарче отнасят и не смеят дума да обелят раздават правосъдие я форум. На чужд гръб у 100тояги са малко.  
Кой тва?
Става ли да ползваш коректора, като ти липсва правописна култура? Че не ти се разбира много.
Никой не мачка момата. Просто е имала лошия късмет да попадне на боклук в прекалено млада възраст, за да го осъзнава. Или ще си извади поука, или не - животът си е неин.

# 328
  • Мнения: 501
Точно защото (почти) всички сме допускали подобни или същите грешки й даваме тези съвети.

# 329
  • Мнения: X
Скрит текст:
Вие хубаво я ядете но една мн известна миска в едно интервю беше казала ако трябва да избирам с кого да си легна ще е този с пари а тя не е на 17г.
Откога миските /чалгаджийките (за мен, морално, са от един дол дренки), станаха за пример и еталон за качество? То сигурно затова все повече пикли се мислят за "върха на планината", като докопат някой чичко - паричко.... Пък че бил дърт, или грозен, или "мазен", или насилник, кВо толкоЗ...
НЕ мога да спомена име но със сигурност не е кифла чалгаджийка боклук и т.н. доста сериозна жена в медийното пространство ,разпознаваема по целия свят.
Ако визираш Калканджиева, и тя не е стока.
Ако е друга световно "не"известна, пак.
Аз поне читава миска НЕ познавам.Ако има, моля за извинение, не съм я "срещала" все още.

А относно признанията за младежки грешки, аз съм си признавала Нееднократно, включително и в тази тема.
И понеже натам, закъдето се е запътила наш'та авторка, аз от там се връщам, знам прекрасно какво се случва в главата й и на какъв " левент" е попаднала.....
Собствен бизнес, разбирай има пари.Няма деца, разбирай доста му е скуууучно у дома.Уж не я натискал за нищо насила, пък в началото писа, че я преследвал доста, пък тя се дърпала, пък....тъй де, докато си легнат.А тя нали е хлапе още, хабер си няма от тарикатските номерца на свалячите/кръшкачите, му пада в ръчичките като зряла круша.
Дано й дойде акъла в главата, че ако остане на ниво "търся си мъжлета с пари и коли", доста ще си чука главата и ще рони сълзи.

По-голяма класика в жанра от това, здраве му кажи.

Общи условия

Активация на акаунт