Дрогериен фон дьо тен с пълно покритие?

  • 6 569
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 326
Vichy Dermablend изключително траен фон дьо тен.
Ревлон
Лореал в мека тубичка прозрачна с черно по нея.
Смятам да пробвам този на Vichy, чувам доста добри отзиви и за него, а пък и съм много доволна от другите им продукти.


Отиди в някоя голяма аптека и пробвай тестерите на Виши. Можеш да ги помолиш да ти предоставят тестер в пликче имат на виши и да прецениш дали това е твоят фдт

# 16
  • Мнения: 1 195
Clinique (anti blemish solutions пише на опаковката). Не съм сигурна дали е "дрогериен", но това е единствения фон дьо тен от който съм доволна наистина.

# 17
  • София
  • Мнения: 38 724
Revlon Colorstay много го хвалят.

Аз пък не обичам много покривни, въпреки че съм на двойни години.

# 18
  • Враца
  • Мнения: 2 706
Impala  Peace

# 19
  • Мнения: 206
Maybelline superstay 24h - хвалеха го по едно време много в youtube за доста покривен и с добра цена - нещо между 15 и 20лв.
Не съм го пробвала , нямам нужда от такова покритие , но поне това което виждам от клипове и ревюта е че има добра покривност.

# 20
  • Мнения: 51
Esteе Lauder или Клиник

# 21
  • София
  • Мнения: 28 787
Тези са дрогерийни?

# 22
  • Мнения: 51
Тези са качествени и са среден клас, на достъпна цена. Не очаквайте чудеса от ФДТ за 20лв

# 23
  • София
  • Мнения: 28 787
Само че авторката пита за дрогерийни и освен това е писала, че не е доволна от ЕЛ. Освен това аз съм доста доволна от един фдт за 20 лв, но не е подходящ за кожата на авторката, затова не го препоръчах.

# 24
  • Мнения: 10 019
Ето този е идеално покривен, подходящ за смесена кожа, овлажнява също, не изсушава както популярния Double Wear na EL. Издържа цял ден.

# 25
  • Мнения: 51
Да, други пък препоръчват Импала. Успех! Аз просто казвам от какво съм доволна Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 2 702
Vichy dermablend 3d correction или dermacol. По-покривни за смесена кожа не знам. Не са дрогерийни, но цената на дермакола е 20лв, колкото и на Л'ореал

# 27
  • Враца
  • Мнения: 2 706
Да, други пък препоръчват Импала. Успех! Аз просто казвам от какво съм доволна Simple Smile

Те не са ли дрогерийни? Simple Smile

# 28
  • Мнения: 51
Да, други пък препоръчват Импала. Успех! Аз просто казвам от какво съм доволна Simple Smile

Те не са ли дрогерийни? Simple Smile
Импала не са дрогерийни.Dermacol са изключително покривни, също не дрогерийни, с ефект “маска”, не са адаптивни и са по-скоро професионален грим за фото сесии.

# 29
  • Мнения: 84
Maybelline superstay 24h - хвалеха го по едно време много в youtube за доста покривен и с добра цена - нещо между 15 и 20лв.
Не съм го пробвала , нямам нужда от такова покритие , но поне това което виждам от клипове и ревюта е че има добра покривност.

Имам го. И аз изгледах добри ревюта, но на мен не ми идва толкова покривен. Другото, което мога да кажа е, че когато го нанеса е с жълтеникав оттенък, но след това се окислява и става оранжев. Иначе не е толкова зле. За цената си е добър.

Общи условия

Активация на акаунт