Три пъти "УРА", ще взимам 160лв.!!!

  • 1 230
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 975
Честито и от мен Oha!
Те не че не ни се подиграват с тези парички, ама като само толкова дават, защо да не си ги търсим. Браво за упоритостта  bouquet

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Най-накрая след като месец и половина висях денонощно в НОИ и НАП, се оправих със системата и се добрах до майчинството! Crazy
 Незнам да се ядосвам ли или да се радвам, че ще си взимам полагащата ми се "огромна" сума от 160 лева!? Sick

я кажи подробности как стана, защото се интересувам. беше ли осигурена, плащаше ли здраvни осигуровки всичко искам да науча.


И аз искам да науча......аз взимах само първите 6 месеца....така и не се веснах повече да попълвам документи...............с много кофти отношение се сблъсках и се отвратих........пък и незнам дали имам право ....не съм работила, преди да забременея..............и мога ли още да получавам.....хич не ги следя тези неща  Embarassed............Колко е майчинството вече........мога ли да взема пари със задна дата.......ей такива.......А на детски имам ли право ?  newsm78

Ако можете да ми дадете линк да прочета.......

Срам, срам...много несериозно се отнесох, но направо се потрисам от  бюократичния елемент

# 17
  • Мнения: 5 391
Бравос за упоритостта Peace

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
bebun кажи как се добра до майчинството по -подробно.

# 19
  • Мнения: 1 072
УРА, УРА, УРА. Който иска bebun да взима повече - Да се подпише тук
 А, който се е подписал - Да види това
А, който иска - Може да помогне

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 15:25 от letia6tata_krava

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Честито! И на мен това ми предстои.  Close

# 21
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Айде, браво и от мен!Да си гги харчите с бебчо с удоволствие!

# 22
  • Мнения: 1 353
Надявам се и аз да взимам поне толкова.Ще видим

# 23
  • Мнения: 63
Радвай се колкото и да не са пари все пак .... щом пък и ти се полагат. Всичко което ти се полага трябва да си го взимаш особенно като е от държавата..


Честито и браво че си толкова упорита.

# 24
  • Мнения: 1 949
Хм  newsm78 Абе не трябва ли да ги превеждат от фирмата, в която работиш?
При положение, че съм здраво осигурена, трябва ли да ходя да вися по разните му там бюрократични институции?  newsm78

Мале, мале! Хич не ми е ясно как става  Confused

# 25
  • Мнения: 1 202
Честито!  bouquet

# 26
Хм  newsm78 Абе не трябва ли да ги превеждат от фирмата, в която работиш?
При положение, че съм здраво осигурена, трябва ли да ходя да вися по разните му там бюрократични институции?  newsm78

Мале, мале! Хич не ми е ясно как става  Confused

Да ти кажа и на мен не ми е ясно. На мен всичко ми уредиха от фирмата, направиха ми дебитна карта, и 6те си тегля паричките от банкомат  Simple Smile

Иначе на авторката - поздравявам те, че си успяла да се пребориш с тия усойници, аз може би нямаше да ги изтърпя  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт