Бихте ли ходили/спали с грозен мъж?

  • 9 813
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 105
Зависи, човек може хич да не е хубав на пръв поглед, но да има някакъв чар. Не бих казала не, защото не знам.

# 61
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз не харесвам красавците по подразбиране, някак си  не са ми тръпка. харесвам да са си мои открития мъжете ми!за куриоз 14 г живях с един красавец според другите,ама той си ме избра, зна4и е верно за всеки влак и пътник, имало мая в мене брей!

# 62
  • София
  • Мнения: 3 800
ЪпсурТ Naughty как пък ще си легна с мъж, който физически ме отблъсква Sick

грозен не е равно на физически отблъскващ!
За мен е. Peace Под красив мъж не разбирам някой с манекенски пропорции, а такъв ,който мен ме привлича.Всичко това, кой е грозен и кой не, е субективно, така че аз мога да намирам един мъж за ужасен, но за другите да е симпатяга.

# 63
  • Мнения: 4 176
Да. Бих. Даже предпочитам. Мен слабост са ми грозните мъже с чар.

# 64
  • Мнения: 8 917
аз не харесвам красавците по подразбиране, някак си  не са ми тръпка. харесвам да са си мои открития мъжете ми![/quote]

 Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 463
Не бих спала с мъж, който аз намирам за грозен! Naughty

Аз също !Всеки има различна представа за хубаво и грозно, но ако на мен не  ми трепне сърчицето няма шанс да се случи .

# 66
  • Мнения: 35 983
ЪпсурТ Naughty как пък ще си легна с мъж, който физически ме отблъсква Sick

грозен не е равно на физически отблъскващ!
За мен е. Peace Под красив мъж не разбирам някой с манекенски пропорции, а такъв ,който мен ме привлича.Всичко това, кой е грозен и кой не, е субективно, така че аз мога да намирам един мъж за ужасен, но за другите да е симпатяга.

нашият разговор е малко "пи=3.14", т. е. имаме предвид едно и също  Laughing Peace

# 67
  • Мнения: 5 577
Да, ето - пича от моя подпис (на монтажа) повечето го имат за грозен - а за мен е невероятно привлекателен и секси мъж. Мъж, с който ... хм ...

# 68
  • Мнения: 1 150
Да, ако уменията не са определящи  Mr. Green
предполагам, че и грозните стават, може да имат повече хъс  Twisted Evil

# 69
Не не не не мога да правя такива неща Twisted Evil

# 70
  • София
  • Мнения: 61
Ако махнем ниския ръст и приемем, че е висок и махнем и пъпките, но слагаме кривогледство? Сега как е?

# 71
  • Мнения: 7 914
хич не знам....

Обаче съм забелязала, че някой по - грозничките мъже имат огромни претеции към жените...ето това не мога да го разбера и много ме дразни....

# 72
  • София
  • Мнения: 463
хич не знам....

Обаче съм забелязала, че някой по - грозничките мъже имат огромни претеции към жените...ето това не мога да го разбера и много ме дразни....


Комплекси от външността им - само на пластичен хирург се лекува newsm62
Извън шегата ,мъжете  домашни насилници са комплескари. Ако един маж няма самочувствие и трезва самооценка - не ти трябва.

# 73
  • Мнения: 4 473
Ако махнем ниския ръст и приемем, че е висок и махнем и пъпките, но слагаме кривогледство? Сега как е?

Е, ти пък Mr. Green СмЕни кривогледството с кривокракство(баси и думата Crazy) и ще стане Laughing

# 74
  • Мнения: 35 983
Ако махнем ниския ръст и приемем, че е висок и махнем и пъпките, но слагаме кривогледство? Сега как е?

Е, ти пък Mr. Green СмЕни кривогледството с кривокракство(баси и думата Crazy) и ще стане Laughing

а кривокракството с плешивина? нали гологлавите били супер потентни; а ще може и да си опряваш червилото, оглеждайки се в темето му Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт