А бихте ли ходили/спали с красив, но надут и самовлюбен мъж?

  • 5 015
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 463

Ш'гу прасна. Пука ми, че бил самовлюбен. Мен ко ме интересува това....
[/quote]

Точно !!! И съм го правила - беше адски секси, как да го пропусна


Тези дето са уж големи хубавци,в леглото са гола вода.

Да бе да , и лисицата за гроздето така разправяла  newsm62
Такива мъже доста са "потренирали" и има страхотни попадения -к`во като са самовлюбени -точно това ги кара да се стемят към съвършенство , до преди 4г бих се възползвала newsm10

# 61
  • Мнения: 2 556
На мен много си ми вървеше на такива едно време. Ходила съм, даже и чувства съм влагала  Twisted Evil

На 19 г. супер бях си паднала по един такъв. Даже стихове писах за него, имам си ги за спомен  Grinning Това ми е и най-краткото ходене с някого - нямаше и месец. Просто не беше за издържане...

И първото ми гадже беше ужасно самохвален тип, но аз пък тогава съвсем нямах грам опит и само го гледах с възхищение  Flutter Цяла година откарахме  Confused Веднъж на един филм с Харисън Форд ми се обиди, че не съм забелязала, че му бил като двойник  newsm78 При раздялата ми ми сподели, че не издържал вече - всички само го хвалели, а аз съм му правела понякога забележки даже.... горкия  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 153
Едно време колекционирах такива, даже последното ми гадже, преди мъжа ми, беше от този сорт и бяхме заедно 5 години, защото и такива мъже подлежат на дресировка и могат да захапят по някого и да забравят и суета и надменност в един момент.  Така че определено не ми пречи дали са от гореописания тип нито за секс, нито за връзка Peace

# 63
  • Мнения: 1 150
Едно време колекционирах такива, даже последното ми гадже, преди мъжа ми, беше от този сорт и бяхме заедно 5 години, защото и такива мъже подлежат на дресировка и могат да захапят по някого и да забравят и суета и надменност в един момент.  Така че определено не ми пречи дали са от гореописания тип нито за секс, нито за връзка Peace

 Mr. Green но 3 години

# 64
ако се влюбя Sunglasses за да съм сляпа Twisted Evil

# 65
  • Мнения: 5 228

А в други теми народа масово твърдеше, че "аз не съм жена за една нощ"  Grinning

Щото това е хипотетично, а другото - не.  Laughing

# 66
Преди 2 седмици ме забърса един такъв. Снажен, атлетичен, муцунка бонбон, надувка от всякъде, той е най-великия, безпогрешен, интелегентен и каквото каже той - това е и не подлежи на никакво обсъждане. И в леглото........гола вода......
Ама много ми се иска да му посмачкам фасона.......

# 67
  • Мнения: 377
В другата тема отговорих с не знам, защото смятам, че при дадени обстоятелства външният вид не би ми правил впечатление. Но тук твърдо опция номер 2, такива по 2 минути не мога да ги търпя, камо ли да стигнем до секс или пък връзка.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт