Новородените красиви ли са?

  • 10 663
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 888
Аз мисля, че са много красиви  Hug !Моето се роди 1.400 кг. и беше толкова крехко, мъничко и безпомощно, но ми се видя прекрасно...с малка тъмна косичка като на тати Simple Smile

# 91
  • Мнения: 5 299
Моето дете беше най красивото дете което съм виждала Simple Smile
Мисля че така може да кажа всяка майка.


Аз не мога да кажа така, дори за моите деца!
Всички новородени, които съм виждала са сбръчкани, безформени...след 6 месеца чак се разхубавяват.
Taka e i spored men. Тогава наистина ми се виждаше хубава, НО само моето бебе Blush Mr. Green
Сега като ги гледам "преди"и "след"Simple Smile имам чувството, че гледам 2 съвсем различни деца.
ПП. Датата на фотоапарата не е вярна.

# 92
  • Мнения: 1 860
 И за мен нямаше и сега няма по-хубаво бебо от моето - нормално ми се струва newsm78. Ето го Габи няколко часа след като се роди

# 93
  • София
  • Мнения: 3 390
Мисля, че е малко излишен този въпрос.
Моят син не мога да кажа, че е бил красив. Споменът ми е, че беше по-бял, отколкото очаквах и с широко отворени очички. Но определено мога да кажа, че за красив започнах да го възприемам след 1 месец, когато му се изчисти личицето /въпреки че той имаше нормалната червенина само/.

# 94
  • Мнения: 14 654
красиви са ! много даже и са умилителни и ухаят прекрасно и имат хубави подути очички и направо са си цяло съвършенство .така ми се прииска да гушна някое ,ммм

# 95
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Ами красиви са, разбира се Heart Eyes Особено моето Mr. Green Винаги съм си мислила, че новородените са сбръчкани, червендалести и маймуноподобни, но вече не мисля така Naughty Когато го видях ми се стори толкова хубав - оформен, с чиста кожа, прекрасна косичка - истинско ангелче Hug

Ето го няколко часа след като се роди



# 96
  • Мнения: 35 967
и двете бяха прекрасни, независимо, че едната е нормално родена Simple Smile; красиви, големи бебета по 4 кг., с правилни глави - на мама голямата радост! за съжаление нямам снимки, само спомени Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт