Отговори
# 30
  • Мнения: 1 873

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН @ - ЧЕ!

# 31
  • Мнения: 391
ЕР-ЧЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!   bouquet

Много здраве, късмет и усмивки!

И ние от вчера имаме зъбче, не съм очаквала, че ще е толкова сладко и така ще му се радваме. Вчера само му отваряхме устата на горкото детенце, да гледаме зъбчето Laughing

На 1-ви сигурно ще отидеме и ние на протеста, някой друг ще ходи ли?
Рали за тогава има час за фризьор и много се чудя дали да не я подстрижеме много късо или само да я изравнят, ще видиме какво ще кажат в салона. Досега аз само клъцкам оттук - оттам и на нищо не прилича вече. Лошото е, че после сме на първия рожден ден на детенцето на нашите кумове и може да се наложи да стоим с шапка  Grinning

# 32
  • Мнения: 295
Яаааааа, Някои вече и на фризьор ходят! Браво! Ние па си имаме три косъма и не си ги даваме да ни ги режат Wink

ЕР-че, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Бъди много щастлива, обичана и здрава!!!!!!

Дрина, честит ви кръщелник! Да е много щастлив и здрав!!!!!
Галентина, има страхотни места в Стара планина, където може да се почива. И не само там, разбира се! Ние за 1 год. от сватбата ходихме на Боженци - е много е красива. Бяхме и в Трявна, останах приятно изненадана колко симпатичен е този град. Троянският балкан, от южната страна на планината - Калофер и нагоре по планината - хижа Рай, Райското пръскало..........все места, на който човек се чувства вълшебно! А вие със или без бебе ще почивате?
Меган, защо ти се повръща и ти е лошо? И ти ли си болна? Май тоя вирус, дето върлува не пропуска никой!
................................................. На нас все още ни се събират 2-3 спанета на ден по около 30-45 мин. А вече навън не иска изобщо да спи.
....................
При нас е същата работа. Само че не по 30-40 минути, успява да спи по час и половина, ама навън -  Naughty Сакън да не пропусне нещо.

Знаете ли, че Симеон откакто се изправя, само това иска да прави. Аз не го уча да стои прав, изобщо не му помагам, той сам си се държи за мебелите и така стои на едно място докато не тупне по дупе. Обаче нощно време се буди и в полу сън се изправя в кревата. Обаче явно е много заспал и залита и много реве. Тая нощ едвам се приспахме.

Ох, аз да ви призная нещо..........Напоследък ми се прокрадват едни такива мисли в главата, да ходим на море без бебе... Embarassed Много искам да го заведа да види морето, ама като си представя, че в 9-10 вечерта той ляга и аз какво ще правя. Другите тогава излизат......Ние нямаме други приятели с дете и никои не е в нашто положение. А пък незнам, май няма на кого да го оставим. Добре че приятелките се кефят да се занимават с него, голяма отмяна са. Даже сега като го написах това и не ми звучи пък зле. Какво като няма други бебета, ще се запознаем!
Аз много се отплеснах. Захващам се за работа. Приятен ден на всички!!!

# 33
  • Мнения: 651
Честит рожден ден Р-че!

Много здраве,семейно щастие,любов,усмивки и хубави моменти с любимите хора.Хайде весел празник!
Бабка Жабка,да ви е жива и здрава рожденичката и МНОГО ДА ВИ СЛУША!Мерси за почерпката и весел празник и на вас с Краско!
wasp ,благодаря ти за предложенията,на всички тези места съм била  и наистина са много красиви.Чудехме се за Елена,защото не сме ходили там и не е чак толкова далеко.А определено ще почиваме с Вики и за това гледаме да не е много далеко,иначе ми се ходи и към Троян и Велинград,но като порснем още малко.
А иначе за почивка без бебе-принципно добре звучи,но аз не бих могла да си го позволя.И ние нямаме приятели с бебенце и се чудихме какво да правим,но решихме с нея да сме.
Мишленце,ще чакаме снимки с новата фризура Grinning
Аз от утре ще си имам компания,сестричката ми ще ми дойде на гости и ще има с кого да се разхождам.
Целувки от нас!

# 34
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Хайде, сватя, честитооооооооооооооо!!! newsm51 newsm51newsm51 

Ама каква млада свекърва си има моята Тея  smile3534 smile3533

Дринка, и на вас честито бебе!!!

Пчеличке, няма да сбъркате, ако отидете!Само се обадете предварително да резервирате, че ние намерихме стая - единствената- и то защото беше неделя.

А навън пак е жегааааааааааааааааааааааааааааааааа! Mr. Green

Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 21:03 от pipi67

# 35
  • София
  • Мнения: 111
LaughingЗдравейте всички! Аз пак за малко!
Меган, честит рожден ден на патерица! hbdtu Здраве и любов ти желая!
Ние с Дея със спането сме същата работа! Ако си легне до мен изкарваме до 3 часа дружен сън, ако я оставя в кревата - след 1/2ч е будна. Само дето си мислех, че аз съм виновна и много съм я разглезила. То това за глезенето не е лъжа - ама на мен мнооооооооооого ми харесва да я гушкам, на нея също, пък и си отспиваме. Бе въобще мързел ви казвам - особено сега в жегите.   341uuСамо се моля за това гушкане да не си "Бия главата в стената" и както майка ми казва - ако я научиш така до 15г не  можеш да я изкараш от кревата ви.
Както някой беше писал и Дея се изправя нощем и спейки започва да реве - и така до 5 пъти нощем. Какво става с това дете не знам - жега ли е , зъби ли са??? На 5тия път вече като ми писне я взимам при нас и да видиш спокоен сън, ама нали не трябва та не знам!!!??? ku-ku
Освен това Меган, честито ви кръщене! Радвам се, че всичко е минало толкова добре! Страх ме е да питам колко струва почерпка в ресторант! Ние май на 6 Август ще се кръщаваме, но още не съм измислила къде! Нали искам да е интересно......
Хайде, че дълго стана! Целувки на всички

# 36
  • София
  • Мнения: 1 320
Хелоу девойки-францозойки  Mr. Green

Гледам почерпили са ви вече  Simple Smile Да ви е сладко!!!
И аз съм с голямо желание да ви почерпя, ама бгфото нещо се е бъгнало, а там съм качила почерпката  Mr. Green
Благодаря на всички на пожеланията, да ви се връща на всички  Hug

Равносметката за 22 години е страхотни родители, прекрасно детство, ненормален пубертет, гадженца, малко приятели, много познати, сериозна връзка, щастлив брак, желана и дългоочаквана бременност и още едно попълнение  - прекрасен син!!!  Simple Smile
Събирам подарци вече  Crazy, мъжото и майка ми подариха златна гривна с висулка ключе, сестра ми ми поръча еротична торта с гол мъж  Embarassed, а пъ моята приятелка ми подари страхотен елек на Бенетон (нали съм си вманиачена на тема дрехи) и бабите се отчетоха подобаващо  Mr. Green . За сега това е, ама ако още някой се е приготвил няма да му върна подаръка  Mr. Green (ако може да ми е всеки рожден ден, ама да не остарявам Crazy)
Краско хапна торта и той, не се мина момчето  Joy

Дано бгфото се оправи скоро, защото толкова торти и коктейли съм ви приготвила ей така ще си останат  Mr. Green

Прекрасен ден и още веднъж благодаря ви!!!   Hug

# 37
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕР-ЧЕ!!!!!!!!Много щастие и любов и с най-красивата панделка на любовта да е вързан живота ти!!!!!!!  Mr. Green


Пчеличка, не съм болна, но явно от недоспиване, вече 5 нощи малката реве до 2-3, сега с капките мислех, че ще е по-добре, ама то незнам дали сополките са от зъбите, но определено и зъбките я мъчат. Много е кофти, вече едва гледам, тя сега спи и аз след малко ще отида да полегна малко.
Облаче, племенницата ми надали ни е заразила, но тя милата се измъчи, сега бронхита съвсем я изтощи, а и сестра ми се е разболяла  ooooh! и сега се гледам вкъщи, ама кой кого незнам  Crazy
Благодаря на всички за поздравите!
Криша, ами при нас кръщенето в църквата всичко плати кръстницата, но то не е много, 15 лв е кръщенето, 2 кърпи, сапун, и дрешки за бебето. Ние купихме на кръстниците подарък - към 30 лв+подарък за детенцето им=15 лв+букет 10 лв+ресторанта ни излезе за 20 човека 260. Може и да забравям нещо...........А да не говорим за това, че и аз си купувах нов тоалет=костюм 115 и блуза 20= 135 лева. Ама празника си е страхотен и си струва всяка стотинка!
Дринка, как е кръщелника Ники!?!! Много да го нагушкаш и дано много да слушка!!!
А Пепино как е, малкия красавец?!И той много ми липсва, другата седмица, дано сме оздравели и Гея като се завърнат искам СРЕЩААААА!
Мишленце, ние сигурно няма още да сме оздравели съвсем и няма да можем да дойдем на протеста!  Naughty
Уаспче, незнам за морето, аз лично не мога да си представя и 1 ден без малката, поне засега, ама има мами дето си оставят децата така и отиват на почивка, прецени сама. Другото е, че детето е много полезно морския климат и аз не бих я лишила от това. А и много се радваше поне Йони на морето и плажа!Пък за лягането в 9-10 аз вече съм го приела, може да отидете някъде, където ще можете да я оставяте наблизо да си спи в количката или пък бунгала примерно и да стоите до късно на масички пред стаята и да я чувате...знам ли!  Mr. Green
Целувам ви всички и отивам да ударя една глава, докато спи мъничката!

# 38
Ер-че, честит рожден ден. Бъди здрава, много влюбена, обичана и щастлива и Краско само радост да ти носи. А след някоя друга година да му спретнете едно сладко сестриче.

Мишленце, ние на 1 юли ще сме, живот и здраве, на морето, та ще пропуснем протеста. А за подстригването и аз кръцвам Дими от време на време. И аз се изкушавам да я подстрижа като “момченце” не че и сега не ни бъркат с момченце, че малко да се поразхлади детето в тези жеги. Може пък за морето да се сдобие и тя с нова прическа Mr. Green.

# 39
  • Мнения: 5 315
Ер-че! Честит Рожден Ден  newsm59! Пожелавам ти много обич и щастие  newsm51!
babka_jabka , честито ти рожденичка   bouquet!
Дринка, честито ти кръщелника  Hug!
Меган, хайде вече да ви излезне това зъбче! Че и мама е човек  smile3560!  А снимките от тържеството?
Криша и вие да спинкате - легнали   Joy!
Пчеличка, радвам се че ти хареса  Grinning. Навивам  аз тати за море - дърпа се. Хем сестра му предлага своето бунгало на Влас.
Миринда, някога бродирах и плетох. Но взе да ме изнервя тая работа  Mr. Green, а пък бях толкова спокойно дете newsm78.
galentina ,  и аз не преставам да се изненадвам  Sick.  Въпреки че не съм българка, но за държавата обидно!
Мишленце , чакаме снимки с новата прическа на госпожица  smile3509!
Честита на мъниците новите зъбчета Heart Eyes!
Пипи, страхотно сте изкарали  family! А ние сме почти винаги на градския басейн.
wasp , нашия батко за пръв път водихме на море на 1 г. и 6 мес.  Тогава и памперси не сме видяли още. Само ние бяхме с дете, другите бяха все още гаджета. Сутрин всички на плажа. После редувахме се с татко, един ден той след обяд с детето в почивната станция - аз на плажа, друг - обратно. Вечер - всички на разходка, ресторант - малкия в количка. Но, за разлика от Валерия, той спеше навсякъде (както и сега, заспа пред вратата на зъболекарския кабинет и на дискотека на море преди няколко години  Mr. Green).
Страшна жега е в Пещера. Излизаме само към шест вечерта  Cry. Не успявам да се организирам за разходка преди 11 сутринта, а после е много топлло.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 701
 EР-ка миличка,желая ти най-красивото бъдеще!Бъди здрава и обичана!Целувки и поздрави от Пловдив! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Дринка,много се радвам,че дългоочакваното бебче се появи! newsm32Желая му да расте здрав и много да радва мама и тати.Ще ви чакам да дойдете да го видите Laughing

# 41
  • Мнения: 1 873
Привет!
Темичката ни е тръгнала с хубави новини,не ми се искаше да пиша, но да се оплача  Cry
Дария снощи ми вдигна Т, тази сутрин всичко беше наред, но като отидох да взема кухнята и навръщане да мина през Док, изведнъж вдигна 38.1.
Този следобяд стигна до 39.5... 
Сега е малко по - добре.Отказва да яде, само на кърма е общо взето и вода чат - пат.
Дано ми се оправи бързо малкото котенце, че ми липсва усмивчицата й! Sad

# 42
  • София
  • Мнения: 1 320
Здравейте пак!

Ние празнуваме  , хапваме тортета и какви ли не калорични бомби  Mr. Green
Ето и за вас мили ми приятелчета :

   

Да ви е сладко!!!  Hug

Карменче бързо оздравяване!!! Меги дано и вие да сте по-добре!  Praynig
Дринка, честите радост!!! Да ви е жив и здрав малкия кръщелник!  Simple Smile


Лека вечер!!!    bouquet

# 43
  • Мнения: 2 433
Честит рожден ден  Ани!!!!! newsm51 Да си жива и здрава мила приятелко. Много да те радват и слушат , а догодина и сестричка на Краско да ти подарят Wink
Ама аз тази почерпка не я ща Crossing Arms Искам тортата от сестра ти със стриптизьора бабарар!!!!Ще го чакам БГ-фотото ако трябва цяла седмица ама Искаааамммммм.... Naughty
Дринка - Честит Ви кръщелник Ники. Кръстник Ники сигурно е безкрайно щастлив!!!!Да ви е жив и здрав!!!!Късметлия и хаберлия!!!!
Карменче миличка, дано Дари се оправи по бързичко. И на нас ни липсва хубавата и усмивчица. Според мен еими от зъбките или от жегите. Но по бързичко да изгоните Температурата! Hug Praynig
Мишленце - и яз искам да видя новата прическа на Рали!!! Mr. Green
Валери - и аз искам на басейн!!!И на море искам.... ама август е далеч!!!! Cry (
Пипи - добре си прекарвате гледам....
Меги!!!!Искаме снимки на Йони от голямото събитие!!!! Hug Дано сте се оправили вече с настинката!!!!
Ееееееее, З-о-р-и появи се най накрая!! Вземи се сещай по-често и за нас.
Което ме подсеща ЗЛАТООООООООО, къде пак се покри миличка??????
Ама и Кламерче липсва, и Катерини хем обеща да е редовна вече... и Зорото и тя хич я нама...  и още много момичета липсват!!!!Хайде, я се стегнете и се разпишете!!!!!дори по един пост седмично стига!!!!!! Hug
Ние изпратихме децата при бабите. И сме млада семейна двойка с бебе!!!!Бебето, оказа се харесва ресторантите, и  ние се възползваме всяка вечер от това!!!! HugАбе сладур си отглеждам, да знайте!!!!! Blush Hug

# 44
  • Варна, България
  • Мнения: 736
Здравейте, сладурки!
Не ми остава време, както и на повечето от вас за писане!
Честити рожденички Р-ка и Пчеличка и Меги /на патерица/!
Бъдете здрави и доволни от живота!

Бабка_жабка, честита ти рожденичка! И браво за темичката! Ама опасна бабка си, ей!  Mr. Green  Joy
Честито християнче на Меги!  Laughing
Дрина, честит кръщелник Ники! С много късмет да е орисан!
Пипи, честито ви возило! Много ми харесаха снимките и хотела. Надявам се някой ден да го посетя!
Валерийка, честит кмет!  Mr. Green Отдавна се каня, ама все забравям да те поздравя -много хубави роклички си направила!
По въпроса на Миринда за хобито-  моето беше шиене на дрехи. Самоука съм и още от 7 клас започнах да си шия сама. Бях винаги доста екстравагантна и като ми хрумнеше, че на другия ден трябва да бъда с нещо ново по цяла вечер съм шила. Уф, акъл!  #2gunfire Впоследстие като студентка с това си изкарвах паричките. В момента съм много печена в дамската конфекция, работила съм за едни от най-скъпите бутици във Варна. Само че от толкова шиене вече ми мина мерака да шия за себе си и за който и да било друг. Стоят си машините у дома, но само за дребни ремонти ги ползвам. Вече има такова разнообразие от дрехи, че не си струва човек да си губи времето да шие. За гоблени и плетки не ме бива!  Mr. Green
Зори, къде се загуби! Пиши по-често!
Карменче, дано да оздравее по-бързо болничкото слънчице!
По въпроса за изправянето - Самуил само чака някъде да има нещо, за което да се хване и веднага е скокнал.  Laughing Много е подвижен, голям бяс се очертава и определено е взел ината на майка си!  Mr. Green Вече голяма борба се вихри като реша да го сложа да седне в количката, хваща го нервата. Онзи ден дори успя да се изправи в количката, въпреки че беше вързан! Нашият режим е следния - излизаме от 10-12.30 по дебелите сенки на кафе, следобяд 13-17 играем и спим във вкъщи, надвечер сме навън до 20 ч. Аз съм за спазване на режим и той си знае - преди обяд вече спи 30 мин, следобяд 1.30 ч. Вечер спи почти непробудно от 21 до 7-8 ч сутринта. Аз вечерно време никога не съм го взимала при нас на спалнята / имаше само няколко вечери като беше на 1-2 месеца/ През деня спи 1/2-1 час и след това се разбужда и го вземам при мен на спалнята, но най-много още 30 мин да дремне. И аз малко го подстригах и вече не прилича на бебе, а на момченце!
 Ето малко нови снимки, ако ви се гледат:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7415&AlbumId=57765 … p;PhotoId=2479340

Ееееех, вие се стягате за морето, а ние дето сме тук още не сме го помирисвали.  Rolling Eyes Първо нямам бански, а и с тези 15 кг отгоре и шкембе като за 4-5 месец  #Crazy. Ужас, вече няколко пъти ме питаха дали пак съм бременна  #2gunfire Единият път дори беше приятел на мъжа ми, който кара такси и се провикна през прозореца, докато пресичах дали съм бременна.  #2gunfire Той не е виновен човека, отвърнах му, че просто съм дебела. Ей, тоя тумбак как ще го сваля не знам. Другите части са по-добре, но корема! Другите мами секцио и вие ли сте така? Или е от това, че като бях бременна имах огроооооооомен тумбак и тогава всички ме питаха дали са близнаци  newsm78 абе, ужас, оплаках се! И честно казано не ми мина ...  #Cussing out
  чао и лека

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 22:58 от voltage13

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт