Гарнитура за хол - моля за съвет!

  • 4 874
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 300

Е точно на този се е спрял мъжът ми! Ама на мен май този с дървеното по ми харесва. От колко време го имате и доволни ли сте? На Мебел Стил Добрич е нали?
Не съм сигурна на коя точно фирма е. Ще проверя във фактурата и ще напиша утре. Купихме го от Айко за сумата от 1320 лв, като цената варира в зависимост от това дали има механизъм и от размерите. С поръчка ,защото ние си избрахме комбинацията от кожа и дамаска. Стана готов за около 30 дни. Доволна съм- нито една въглавница не се е сплескала ( макар че аз ги размествам от време на време да не седим все на една и съща), дамаската се чисти лесно с прахосмукачка, но не съм я прала още защото мисля че няма нужда. Събираме се и двамата легнали с мъжа ми ( единия на тройката, другия на лежанката) и гледането на ТВ си е кеф. Имаме го от една година.

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 08:36 от r0ksi

# 31
  • Мнения: 7 640
и аз съм пред избор на нова гарнитура, тези ъгли с лежанки, които са толкова актуални в момента, ми приличат повече на две ъглови легла с възглавници Sad.
Много широко ми изглежда мястото за сядане.

# 32
  • Мнения: 22 948
Добре де, вие дивана заради гостите ли го купувате, та е проблем, че не могат да се съберат повече от 10 човека?!
По-важно е на вас да ви е удобно ежедневно.

Ние сме с тройка с лежанка и огромен пуф - много е удобно!
PeaceУ нас има гости постоянно,не съм забелязала да е неудобен newsm78А вечер пре телевизора си е перфектен.Надя е права,все пак ще го ползвате основно вие,да не канит гости всеки ден.

# 33
  • Мнения: 1 403
Малеее,нашия диван си го поръ4ахме в Лабиринт, в понеделник трябва да дойде  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 129
Ние скоро си поръчахме подобен диван - 2-ка с лежанка и две табуретки.Много сме доволни и са доста удобни.
http://moncher.dir.bg/_wm/gallery/item.php?did=261132&df=17& … ad80126d7d1eb9132

 Peace

# 35
  • Мнения: 4 546
вдигам темата, за да не пускам нова.   в магазина ни казаха, че понякога клиентите имали проблем  - не можели да си вкарат дивана в къщата - не можели да минат мебелите през вратите  #Crazy някой имал ли е подобен проблем? вратата ни е 80 см.
иначе ето  този диван сме си набелязали http://www.mebelstyle.com/big/madrid.html

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 11:08 от herelina

# 36
  • Мнения: 7 640
даа, мои съседи- просто нямаше как да се извърти  и се бяха видяли в чудо.

# 37
  • София/Перник
  • Мнения: 985
вдигам темата, за да не пускам нова.   в магазина ни казаха, че понякога клиентите имали проблем  - не можели да си вкарат дивана в къщата - не можели да минат мебелите през вратите  #Crazy някой имал ли е подобен проблем? вратата ни е 80 см.

Да, има и такива проблеми! Затова гледайте размерите на мебелите - особено височината на дивана!
Коя врата ви е 80см.? Входната ли  Thinking? Ако е така - лошо.

# 38
  • Мнения: 4 546
не, входната е 90. 80е вратата на хола и е с метална каса. ама не ме устройва да стои и в коридора  Laughing
казаха също в магазина, че можело с въртене да се вкарват, ама знам ли дали не лъжат  newsm78 и също, че краката на дивана като се махнат и възглавниците - става точно 80см. ама то като е точно не знам дали ще мине.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 160
вдигам темата, за да не пускам нова.   в магазина ни казаха, че понякога клиентите имали проблем  - не можели да си вкарат дивана в къщата - не можели да минат мебелите през вратите  #Crazy някой имал ли е подобен проблем? вратата ни е 80 см.
иначе ето  този диван сме си набелязали http://www.mebelstyle.com/big/madrid.html
herelina , вземете всички размери и добре преценете дали дивана ще мине през вратите. Ние през юли си взехме диван на Мебелстил. Още като го поръчахме се зачудих дали ще мине през входната врата. Ама моя мъж ме успокои че били "стандартни", как нямало да мине и т.н.  #Cussing outКакво стана - първо не можа да влезе в асансьора(на 10 етаж сме), събраха се комшии та 5 човека дигнаха дивана да го носят по стълбите, стълбището - тясно незнам с какви "фокуси" го завъртяха и добре че дивана беше порядъчно опакован с найлони та остана невредим, горе сваляха краката да може да мине през вратата (на нашия възглавниците не се махат)-счупиха 1 отвертка, мъка, мъкааа докато ги развият тия пусти болтове ...
Иначе дивана много си го харесваме и е страшно удобен!

# 40
  • Мнения: 4 300
Обикновенно се процедира така:
обръща се дивана така, че страничната му подпиралка за ръце да легне на земята и чрез завъртане се вкарва първо облегалката, после и другата част през вратата. Личният ми опит сочи че това е най верният подход newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 18 679

Ние сме с тройка с лежанка и огромен пуф - много е удобно!

А какво е пуф?

# 42
  • Мнения: 7 640

Ние сме с тройка с лежанка и огромен пуф - много е удобно!

А какво е пуф?
табуретка Wink

# 43
  • Мнения: 334
вдигам темата, за да не пускам нова.   в магазина ни казаха, че понякога клиентите имали проблем  - не можели да си вкарат дивана в къщата - не можели да минат мебелите през вратите  #Crazy някой имал ли е подобен проблем? вратата ни е 80 см.
иначе ето  този диван сме си набелязали http://www.mebelstyle.com/big/madrid.html
Да ние имахме такъв проблем,трябваше да ги качваме през прозорците.Нашата врата също е 80 см.

Общи условия

Активация на акаунт