Олекотена завивка - как ги перете ?

  • 10 401
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 237
Пера ги в пералнята и нямам проблем.Може би трябва да слгаш по-малко прах ? newsm78

# 31
  • Мнения: 3 576
Абе хора как ги напъхвате тия завивки в пералнята?? Thinking

Моята е стандартна, за 5кг пране, но въобще не ми се побира мойта, а е среден размер.

Къде в София има обществени перални?
За Студ. град съм сигурна, че има, ама няма да се дигна от Банкя до там за едното пране  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 1 006
Ние спим само с олекотени завивки,пера ги в пералнята и няма никакви проблеми с изпирането.Защо не пробваш с течен препарат,със сигурност няма да останат бели петна от праха.Аз също не мога да ги натъпча в пералнята,това мъжо го прави и аз незнам как.

# 33
  • София
  • Мнения: 100
Ние сме с мнооого голяма завивка също, а пералнята е малка-до 5 кг. Вече два пъти я даваме на химическото чистене /пране/ в битовия комбинат на "Дондуков", нооооо..... ми я връщат с остатъци от прах, и сега се замислям да смениме химическото чистене, т.е. пране. Имам смътен спомен за цената /около 10лв., но най-вероятно ще те излъжа/  newsm78
За това отивам и питам  Money

# 34
  • Мнения: 13 512
Ние сме с мнооого голяма завивка също, а пералнята е малка-до 5 кг. Вече два пъти я даваме на химическото чистене /пране/ в битовия комбинат на "Дондуков", нооооо..... ми я връщат с остатъци от прах, и сега се замислям да смениме химическото чистене, т.е. пране. Имам смътен спомен за цената /около 10лв., но най-вероятно ще те излъжа/  newsm78
За това отивам и питам  Money
Предупреди ги,че искаш да ти я изперат с шампоан/течен препарат/.Аз така ги перях моите.сега съм с гъши пух и него по същия начин пера.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Досега все в пералнята ги пера и не съм имала проблем ..  Peace
Peace

# 36
  • Мнения: 649
И аз в пвралнята.Опитай с течен препарат за пране,ме мисля,че ще оставя петна.
Peace

# 37
  • Мнения: 3 457
да не би да ти е по-малка пералнята,аз ги пера в пералнята.Имах една по-голяма ,която след хняколко нпранета се слегна и сега си я пера без проблем

# 38
  • Мнения: 5 790
И аз съм купила 2 малки. Пера ги в пералнята поотделно и досега не съм имала проблем с тях. Пробвай да я изпереш във ваната или да я дадеш на химическо.

# 39
  • Мнения: 1 581
Аз съм я носила на химическо, казвам, че е само за пране. Връщат ми я идеално изпрана, миришеща на прах за пране  Grinning
По последен спомен от миналото лято - 5 лева варненски  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 403
И аз в пералнята ги пера

# 41
  • Варна
  • Мнения: 176
В пералнята с течен препарат (да не остават петна от праха). Вярно, че малко трудно влизат, но като се намокри обемът й поспада. А и след първото пране като че ли става по-лесно. Като ми се наложи да пера нова завивка първо я намокрям с душа в банята и влиза по-лесно  Peace

# 42
  • Мнения: 5 476
 в пералнята   Peace

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 426
В пералнята с течен препарат (да не остават петна от праха). Вярно, че малко трудно влизат, но като се намокри обемът й поспада. А и след първото пране като че ли става по-лесно. Като ми се наложи да пера нова завивка първо я намокрям с душа в банята и влиза по-лесно  Peace

Е, да, обемът спада, но килограмите?! На пералнята не й такъв проблем обемът, а тежестта.

# 44
  • Мнения: 1 925
Мойта пералня си е стандартна 6 кг. , но за малко щях да я разваля, много се измъчи докато изпере, то и как изпра...  ooooh!
Ако някой го интересува вчера питах в химическото, което използвам  мисля че беше Медия на Дондуков, там ми казаха, че ще ми вземат 4 лв. и няма проблем да ми я изперат.
  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт