Олекотена завивка - как ги перете ?

  • 10 415
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
Пусни я само на изплакване. Обикновено така става, когато прането е по-обемисто и си сложила повечко прах.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 246
И ние сме с единични, но наистина може да пробваш да пуснеш едно - две изплаквония, без центрофуга (да не потроши барабана н а пералнята Wink)

# 17
  • Мнения: 1 925
1. Нямаме вана
2. То е ясно да я пусна само на плакнене въпросът е в отва, че ме е страх да не стане нещо на пералнята, понеже като я прах, много се мъчеше, издаваше странни звуци и много забавено се движеше барабана на пералнята. Затова питам за обществена пералня или химическо. Завивката едвам се побира в пералнята, даже я набутах като затворих люка иначе не влизаше.  Naughty Пералнята ми е АЕГ голяма.... но въпреки това... не стааава
  #Cussing out

# 18
  • Мнения: 2 040
Досега все в пералнята ги пера и не съм имала проблем ..  Peace

# 19
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Имах същият проблем! Пера я с течен препарат и пускам и допълнително изплакване или плакнеш 2 пъти. А моята завивка е и двойна вата.

# 20
  • Мнения: 213
И при нас едната двойна озори пералнята - аз се уплаших от звука и набързо я извадих - после я прах под душа, колкото можах, но от догодина - на химическо

# 21
  • Мнения: 8 917
Нашата я пера без проблем в пералнята, но ако това не е решение за вас - химическо Peace

# 22
  • Мнения: 4 621
Нашите са две завивки. Пера ги в пералнята една по една на 40 градуса. До сега не съм имала проблем Laughing

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пусни я пак да се плакне...
Ако й стане нещо на пералнята, свирни ни  Whistling

# 24
  • Мнения: 2 000
Пера ги в пералнята. Може би ти остават бели петна по завивката, защото слагаш повече прах.

# 25
  • Мнения: 8 505
И аз в пвралнята.Опитай с течен препарат за пране,ме мисля,че ще оставя петна.

# 26
  • Мнения: 174
Аз пък моята я давам на пералня, понеже е огромна и не се събира в пералнята. Струва към 4-5 лв.

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 510
Имам две огромни завивки- размери 200 на 220 см. И са с гъши пух. Абсурд е да се събере в коя да е пералня. Проблемът обаче решавам, като ги пера във ваната на майкини. Малко зор е плакненето, че много вода попива това чудо, но в крайна сметка се получава.
Пробвах да ги занеса на химическо- отказаха ми, че не им се занимавало със завивки  Twisted Evil Ама тази година пак ще им пробвам акъла или ще си намеря друго химическо  Grinning

# 28
  • Мнения: 5 622

 Всичко бухам в пералнята аз  Peace

# 29
  • Мнения: 3 478
Химическо ми се струва най-лесно за теб. Иначе обществените перални (поне тук са огромни) там ще се събере без проблем и задължително с течен препарат.

Общи условия

Активация на акаунт