АВГУСТинчетата са си добре, защото са с мама на море

  • 10 389
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 811
Честит имен ден на празнуващите  Hug Heart Eyes

Честита ви количка  DidiP    Simple Smile
 
Благодаря за хубавите думи за снимките  Hug
Наистина еше чудесно и пожелавам на всички ви такова море и лято  Hug

Sunnily* , оказа се че и нашата кухня има санитерен полуден и няма да пропуснем манджата та утре сме на линия само последно не разбрах къде е срещата в Южия и в колко часа???

Ние в събота ще търсим някаква евтинка лятна количка, за съжаление нещо във форума не можах да попадна на такава втора ръка и ще купуваме че вече тези 5-етажа с Стефанаки и количка не мога да ги изкачвам и слизам за един обяд.

Хайде до скоро.

# 46
  • Мнения: 903
Това да имаш близнаци си е сложна работа... такава двойна количка сигурно не влиза в асансьор  newsm78
О, да, няма шанс да влезе в асансьора, ако не е сгъната Sad
Много кофти това с детските градини и ясли #2gunfire Аз още не съм рпоучвал тук в шумен, дано да няма такъв проблем.

# 47
  • Мнения: 1 878
Добре предлагам да усредним и уточним  Mr. Green

УТРЕ СРЕЩА 9.30 В ЮЖНИЯ ПАРК НА ВХОДА ОТ КЪМ НИШАВА това е при езерцето и въртелешките. Закъснелите да се въоръжат с един поне Джисем и да звънкат за координати  Mr. Green 0898 308 223 е моя  Heart Eyes

Аз ще си нося един голям чаршаф (за спалня  Mr. Green) в случай че решим да се отпуснат малко и малките извън количките, че в тая жега моя не го свърта много много в нея.

# 48
  • Мнения: 2 556
Здравейте и от нас,

Кари се разболя от някакъв доста як вирус  Sad От снощи е с висока темп. - цяла нощ - и не успявам да й я сваля трайно... Сега е тук до мен, обух я с чорапки, напоени с вода и оцет и я съблякох по памперс, играе си сякаш не е с 39 гр.  Confused Нурофена и Панадола нямат никакъв ефект и мисля след 2-3 часа да й сложа свещичка Ефералган. Сутринта рано я водих на преглед, няма й нищо друго засега освен температурата. Нещо съм се шашнала много този път, не знам защо, тя и преди е вдигала, но сега понеже ака веднъж по-рядко се опасявам да не се прояви и разстройство.

Пожелавам на всички бебчета да са здравички, а и ние дано се оправим по-бързо  Simple Smile


Диди, страхотна количка, снимай я после и с малките сладурки вътре - ще изглеждат супер!

# 49
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 654
Благодаря за поздравите, момичета. И аз поздравявам всички празнуващи. А Кари да оздравява бързо.

# 50
  • Мнения: 4 116
Как забравих и аз .- Честит имен ден на именничките!!!  bouquet
И сестрата на мъжа ми е Петя, трябва да й се обадя, добре че ме подсетихте!
 Gigi, за лятна количка евтина мога да препоръчам моделите на Чиполино, поне моята е такава - от баткото ни е останала, но е като чисто нова,не е мръднала, само дето онзи ден един болт се беше разхлабил и падна.... ама са хубави. А на Илиянци, където им е склада са си най- евтини.
Тес, слагай направо свещички, а чорапките в сода и оцет - аз оцета си го държа в хладилника и много бързо се сваля така температура. Peace
Утре и нашта кухня имала санитарен ден, не си само ти- Съни, недоразбрала  Joy
Но аз така или иначе нямам шанс да дойда, както казах- ще търча до детската градина да пускам молбата, а мъжа ще го оставя вкъщи с децата, че ще идва един приятел на брат ми да товари чували с паркет и да ги носи към Добрич... изобщо много натоварен ден се очертава ooooh!

# 51
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Честит имен ден мили именнички, със здраве да си носите името   bouquet
Честита нова количка на принцесите Силви и Татянка, но държим на снимка с мацките  Praynig Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 2 271
Здравейте и от нас,

Кари се разболя от някакъв доста як вирус  Sad От снощи е с висока темп. - цяла нощ - и не успявам да й я сваля трайно... Сега е тук до мен, обух я с чорапки, напоени с вода и оцет и я съблякох по памперс, играе си сякаш не е с 39 гр.  Confused Нурофена и Панадола нямат никакъв ефект и мисля след 2-3 часа да й сложа свещичка Ефералган. Сутринта рано я водих на преглед, няма й нищо друго засега освен температурата. Нещо съм се шашнала много този път, не знам защо, тя и преди е вдигала, но сега понеже ака веднъж по-рядко се опасявам да не се прояви и разстройство.

Пожелавам на всички бебчета да са здравички, а и ние дано се оправим по-бързо  Simple Smile


Диди, страхотна количка, снимай я после и с малките сладурки вътре - ще изглеждат супер!

По същия начин започна и нашия вирус.На третия ден вече трайно нямаше Т.И аз не можах да я смъкна с нищо.Просто от самосебе си стана на 3 час(до 37.3).После започна и разтройството.Оправих я с диета и най-вече шипково пюре.На 2 ден се зачерви силно и гърлото.Стискам палци бързо да се оправя Кари!
Добре предлагам да усредним и уточним  Mr. Green

УТРЕ СРЕЩА 9.30 В ЮЖНИЯ ПАРК НА ВХОДА ОТ КЪМ НИШАВА това е при езерцето и въртелешките. Закъснелите да се въоръжат с един поне Джисем и да звънкат за координати  Mr. Green 0898 308 223 е моя  Heart Eyes

Аз ще си нося един голям чаршаф (за спалня  Mr. Green) в случай че решим да се отпуснат малко и малките извън количките, че в тая жега моя не го свърта много много в нея.
Е ние в толко ставаме!И отново ще пропусна срещата.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 110
Вени, срещата ще бъде евентуално ако се разберем в Южния парк - а дали наа входа откъм Нишава или Витошка, допълнително ще уточним. Ако Деси с близнаците идва, може да пътувате заедно двете коли - тя също е от Дружба.

Наканила се е да идва, пък да видим, дали пък няма да ни мине котка път....  hahaha Надявам се, че няма и ще се видим утре.
Вени, аз не съм много много за пътеводител, че и аз се чудя къде ще спра с колата и откъде ще мина....  newsm78
Диди, честита количка. Аз вече съм с Чиполино Туини и съм много доволна (ако не падаха задните колела щях да съм още по-доволна, но........  Joy) Влиза с асансьора и е сравнително лека и лесна за управление. Тази вашата лятна я видях, но доста тежичка ми се видя, пък и варианта за асансьора с нея отпада... Иначе доста се чудих.
Тес, да се оправя Кари бързо!
Айде мацки, приятна вечер и живот и здраве, до утре!  Wink

# 54
  • Мнения: 464
Е ние в толко ставаме!И отново ще пропусна срещата.

Бе и ние по принцип в толкова ставаме, ама утре специално ще си навия телефона да стана  по-рано. Имам един ангажимент да свърша и след това идваме при вас.
 
И аз ще взема нещо за постилане, манджата на беба, вода, памперси, масло за слънце и допълнителни дрешки.
Само да не се изсипе много дъжд, щото според този сайт ще е облачно и дъждовно времето. Така че дайте да го видим какво ще е положението утре и да се запътваме на към парка...

# 55
  • Варна
  • Мнения: 439
Имам нет вече мъжо не можа да изкара месеца без нет....Нямам почти никакво време с тоя плаж все ме тегли към морето.
Честит имен ден на празнуващите!

Целувки от нас и да не боледувате:)

# 56
  • София
  • Мнения: 9 997
Честито на именничките!

Кари, бързо да се оправя, какви са тези вируси!

Съни, утре май всички кухни са със санитарен полуден, и нашата е така  Joy

Само да не се изсипе много дъжд, щото според този сайт ще е облачно и дъждовно времето. Така че дайте да го видим какво ще е положението утре и да се запътваме на към парка...

Ако това се случи за пореден (не знам вече кой път) повече на срещи няма да идвам...

# 57
  • Мнения: 1 878
Ей радвам се за кухните  Mr. Green дано да съм предупредила навреме някой или аз съм последния заплес  Mr. Green

Утре казаха че ще вали може би и то по планинските и северни райони, така че айде смело и на парка. Стискайте палци, че утре ще зареждам сама бензин  Joy досега все мъж ми го правеше  Embarassed - така де типична жена шефьорка съм  Blush

Втая връзка Дидка я кажи бебето заключваш ли го в колата като отиваш да плащаш или........... newsm78

# 58
  • Мнения: 464
Добро утро, мацки - айде на кафето

аз вече го пия и храня беба, после изчезвам до Ейвън и след това идвам при вас. Надявам се да сме повече и да се наклюкарим на воля..
ВЗимам един чаршаф и десетина малки топки за малчовците и айде на паркаа

Съни, днес няма да плащам, а ще си вземам поръчката. Тъй като е до МВР на Сливница, винаги вземам сестра ми с мен да седи в колата с Алекс, щото бебето никога няма да си оставя само в колата, а ако я оставя без надзор - може и да ми я вдигнат;)

Чао за сега и до виждане...

Тес, мила - пожелавам ти много скоро малката чаровница да се оправи Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 4 116
Привет от нас!
Времето е супер и сигурно ще си изкарате добре на срещата...
Аз ходих до градината с децата, ама то патила бяха ... колко време чаках такси - така и не се научих да си поръчвам по телефона. После не можахме да намерим градината с шофьора, обикаляхме, обикаляхме, а тя била между едни блокове на ниско място скрита  ooooh!. Та той ми вика- няма тука детска градина и ме остави на една съседна. Там питах къде е тази, която търся- упътиха ме и айде пеш. А аз без количка, бебо 12 кила на ръце си го мъкна, жега, слънцееее... Намерихме я накрая градината, подадох молбите, шанс мимимален да вземат Мони на есен, но все пак  Praynig Оттам пак жега, пеша докаго стигна до една спирка и айде вкъщи. Как ще ходя да го взимам Мони от тази градина, ако го приемат, не знам! Далеч си е, Светлин да наесен няма да ходи много стабилно, ще има да си го нося на ръце и да трупам мускули  #Crazy
Така ми се иска да имахме поне една баба под ръка  Cry

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт