"Планета Прима 2006"

  • 4 892
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 522
...
Тази година всички до една пеят на живо.

Много ме съмнява това, но ще видим. Ти от къде имаш тази информация?

Информацията е от първа ръка.А и присъствах на `Саундчек-а` онзи ден преди концерта.Всички певици репетираха и пееха на живо.
От доста време се тръби,че тази година на турнето ще има живо пеене.Ако случайно попаднете на някой от дневниците за турнето по Планета, ще чуете, че се пее на живо(както никога)

# 61
# 62
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Ивана и миналата година пя на живо-абе който го може го може!

# 63
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ивана и миналата година пя на живо-абе който го може го може!
Е, то явно да не пееш на плейбек е чудо голямо.  Mr. Green

# 64
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Малко офф, ама все още за мен е пълна мистерия как България изведнъж се оказа пълна с фенове на Depeche, Eros и пр. newsm78 Тяхната музика ще да е много слушаема, масова, хм..не подозирах, особено за Депеш. На тях им отива да ги харесват малко хора, някакси не им отива да са комерсиална група. Както и на Ерос, макар че той е значиииииително "по-продажен" в най-хубавия смисъл на тази дума. Сега ще тръпна в очакване колко "заклети фенове" (т.е. слушали поне една тяхна песен) ще съберат и "Simply Red"...Villie, нищо лично, коментарът ми е насочен към разни хора, които вероятно, така или иначе, ще се познаят в моите думи  Mr. Green

Още малко ОФФ, ама ти на коя планета живееш?!  newsm78 Това че чалга феновете си нямат понятие от Депеш, далеч не прави групата неизвестна  Stop. Не мисля, че Депеш пълнят стадионите с хора, слушали поне по 1 тяхна песен... Както и това, че не правят комерсиална музика, не означава, че никой няма да им купува албумите  Stop!

Относно Примите- снощи попаднах на дневник на турнето и се изумих от визията на Камелия  #Crazy. Супер яка къса прическа си е спретнала и беше с изключително стилен тоалет. За пеенето не мисля, че всички пяха на живо- Емилия няма глас "Ехо"  да извика, кво ще прави без плейбек?!

desislava` пак изнася инфо от първа ръка- де що има фолк певица, ти си там! Машала!

# 65
  • Мнения: 522
Малко офф, ама все още за мен е пълна мистерия как България изведнъж се оказа пълна с фенове на Depeche, Eros и пр. newsm78 Тяхната музика ще да е много слушаема, масова, хм..не подозирах, особено за Депеш. На тях им отива да ги харесват малко хора, някакси не им отива да са комерсиална група. Както и на Ерос, макар че той е значиииииително "по-продажен" в най-хубавия смисъл на тази дума. Сега ще тръпна в очакване колко "заклети фенове" (т.е. слушали поне една тяхна песен) ще съберат и "Simply Red"...Villie, нищо лично, коментарът ми е насочен към разни хора, които вероятно, така или иначе, ще се познаят в моите думи  Mr. Green

Още малко ОФФ, ама ти на коя планета живееш?!  newsm78 Това че чалга феновете си нямат понятие от Депеш, далеч не прави групата неизвестна  Stop. Не мисля, че Депеш пълнят стадионите с хора, слушали поне по 1 тяхна песен... Както и това, че не правят комерсиална музика, не означава, че никой няма да им купува албумите  Stop!

Относно Примите- снощи попаднах на дневник на турнето и се изумих от визията на Камелия  #Crazy. Супер яка къса прическа си е спретнала и беше с изключително стилен тоалет. За пеенето не мисля, че всички пяха на живо- Емилия няма глас "Ехо"  да извика, кво ще прави без плейбек?!

desislava` пак изнася инфо от първа ръка- де що има фолк певица, ти си там! Машала!
Нещо против?
А Емилия още миналата година пееше няколко песни на живо.Тази година пее всичко на живо.

# 66
  • Мнения: 677
Малко офф, ама все още за мен е пълна мистерия как България изведнъж се оказа пълна с фенове на Depeche, Eros и пр. newsm78 Тяхната музика ще да е много слушаема, масова, хм..не подозирах, особено за Депеш. На тях им отива да ги харесват малко хора, някакси не им отива да са комерсиална група. Както и на Ерос, макар че той е значиииииително "по-продажен" в най-хубавия смисъл на тази дума. Сега ще тръпна в очакване колко "заклети фенове" (т.е. слушали поне една тяхна песен) ще съберат и "Simply Red"...Villie, нищо лично, коментарът ми е насочен към разни хора, които вероятно, така или иначе, ще се познаят в моите думи  Mr. Green

Още малко ОФФ, ама ти на коя планета живееш?!  newsm78 Това че чалга феновете си нямат понятие от Депеш, далеч не прави групата неизвестна  Stop. Не мисля, че Депеш пълнят стадионите с хора, слушали поне по 1 тяхна песен... Както и това, че не правят комерсиална музика, не означава, че никой няма да им купува албумите  Stop!

Относно Примите- снощи попаднах на дневник на турнето и се изумих от визията на Камелия  #Crazy. Супер яка къса прическа си е спретнала и беше с изключително стилен тоалет. За пеенето не мисля, че всички пяха на живо- Емилия няма глас "Ехо"  да извика, кво ще прави без плейбек?!

desislava` пак изнася инфо от първа ръка- де що има фолк певица, ти си там! Машала!
Нещо против?
А Емилия още миналата година пееше няколко песни на живо.Тази година пее всичко на живо.
а бе кой иска от емилия да пее бе?!

# 67
  • Мнения: 765
Ами след концерта на "Depeche Mode" и в о4акване на "Simply Red",някак  си не се виждам да съм 4аст от турнето на "Примите" Wink...ама,репортажите от изявите им,обещавам да ги гледмам по телевизията Laughing
Ами това е . За всеки влак си има пътници .  Който иска да ходи . Ако ще " Аида " на живо да пеят аз няма да отида . Не ме дразни друго , а визията им и естетическите вкусове , които налагат . Смешни са  ми и жалки с тези перуки и рисувани вежди . Била съм в чалга заведения , не отричам способността на тази музика да те накара да се "освиниш" достойно ,а в това има някакъв чар ...май  Laughing

# 68
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 840
Не мисля, че някой от певиците ПЯ в действителност. Постоянно подвикваха на публиката, караха я да пеят с тях и по-скоро се чуваше "Хайде", "Всички" и "Сега", след което музиката се намаляваше за да се чува публиката - основно това.

Пяха, пяха, действително пяха и ако е имало плейбек, то гласът на него е бил много тих. А за подвикването и пеенето на публиката - това е концерт все пак Wink и публиката искаше да пее. А и не е нужно да накараш пеещата си публика да замълчи, за да покажеш гласовите си данни в цяла песен от край до край.Shocked Но както и да е - хора много, мнения - разни. Laughing

Не става въпрос публиката да мълчи, а нещо по елементарно - ДА ГИ ЧУЕ ДА ПЕЯТ. Станахме свидетели (или поне сме гледали по телевизията) концерти на много здезди - малки и големи. Те също подканят публиката да пее с тях, но не и през цялото време на концерта, а точно така стана при Пайнер. Дори и да са пели на живо (отдалече се чува по-добре), това бяха отделни малки коплетчета. Ако отида на концерт искам да се насладя на музиката, на песните и най-вече на изпълнението на групага/изпълнителя. Нищо няма да ми пречи на пея с тях (предполагам че на подобни концерти всички не спират да пеят), но все пак трябва да слушаме цялостно изпълнение

# 69
  • Мнения: 2 495
Дам, всички певици ще пеят на живо...така казаха по Планетата и днес като гледах Дневника, олеее Герганчето едвам едвам се мъчеше горкото LaughingА бе, казаха че Камелия готви специална изненада за феновете си.Някой да знае нещо по въпроса newsm78

# 70
  • Мнения: 677
Дам, всички певици ще пеят на живо...така казаха по Планетата и днес като гледах Дневника, олеее Герганчето едвам едвам се мъчеше горкото LaughingА бе, казаха че Камелия готви специална изненада за феновете си.Някой да знае нещо по въпроса newsm78
ше бъде облечена-както никога до сега..на тва му викам аз "специална изненада " от камиту..

# 71
  • Мнения: 522
Дам, всички певици ще пеят на живо...така казаха по Планетата и днес като гледах Дневника, олеее Герганчето едвам едвам се мъчеше горкото LaughingА бе, казаха че Камелия готви специална изненада за феновете си.Някой да знае нещо по въпроса newsm78
Изненадата е,че е с къса коса (егати изненадата) Sick

# 72
  • Мнения: 952
Дам, всички певици ще пеят на живо...така казаха по Планетата и днес като гледах Дневника, олеее Герганчето едвам едвам се мъчеше горкото LaughingА бе, казаха че Камелия готви специална изненада за феновете си.Някой да знае нещо по въпроса newsm78
ше бъде облечена-както никога до сега..на тва му викам аз "специална изненада " от камиту..
Камито и облечена  #Crazy? това се две несъвместими неща...или нейните воалчета дето се веят по тялото и, се броят за  дрешки  Mr. Green да не би изненадата да се крие в прическата защото я гледам че е с къса коса на концертите:roll:

# 73
  • Мнения: 6 417
В колко часа започва този "Дневник"? newsm78

# 74
  • Мнения: 239
Ами след концерта на "Depeche Mode" и в о4акване на "Simply Red",някак  си не се виждам да съм 4аст от турнето на "Примите" Wink...ама,репортажите от изявите им,обещавам да ги гледмам по телевизията Laughing
Ами това е . За всеки влак си има пътници .  Който иска да ходи . Ако ще " Аида " на живо да пеят аз няма да отида . Не ме дразни друго , а визията им и естетическите вкусове , които налагат . Смешни са  ми и жалки с тези перуки и рисувани вежди . Била съм в чалга заведения , не отричам способността на тази музика да те накара да се "освиниш" достойно ,а в това има някакъв чар ...май  Laughing

Пусни на бебето Ивана и Депеш да видиш какво ще и хареса. Не налагайте мнение - хората стават хора сами.

Общи условия

Активация на акаунт