Тръпка

  • 3 576
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Ехоо,здравейте Hug
Имам ново запитване към вас мили дами и то е : Как поддържате тръпката във вашия брак/връзка?
Четох една тема,подобна на моята,но тя е от преди 12 години Grinning  и ми стана интересно в днешно време как се справяте с тази поддръжка? Heart

# 1
  • София
  • Мнения: 17 779
Тръпката е надценена. Питай хората с 20-30- годишен брак и ще ти кажат, че уважението и приятелството са по- важни.

Но няма да е в този форум на 50-60 годишни тигрици, развяващи се по бич и секси бельо...

# 2
  • Мнения: X
Помисли си какво ще ти е ако от утре няма да го видиш повече. Никога.
Тогава си помисли пак за тръпката.

# 3
  • Мнения: 17 407
Дано не питаш и ти за трикове.
С взаимност, ако щеш и по отношение на циркадните ритми Simple Smile, а уважението и приятелството си вървят с тръпката.
Какво да ги питаме тези с 20 годишните бракове, щом жени с такъв опит се жалват, че не могат да простят изневяра.

# 4
  • Мнения: 5 508
Тръпката се 'убива' от рутината.
Та в този ред на мисли гледаме да разнообразяваме ежедневието си с почивки и екскурзии от време на време. Може до съседния град да отскочим, но разнообразието ни влияе изключително добре.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 779
Ами, да. Нали казах уважение. Кое ѝ е уважителното на изневярата, че да я прощават...

# 6
  • Мнения: 17 407
Дали не е отговор на неуважително такова?
Тръпката си отивала, оставало уважението. Женските оправдания за инертните отношения. Човек, който тъси разбиране и близост, не брои годините брак, та да седне да се успокоява с давността му - “тъй ще е тя”

# 7
  • София
  • Мнения: 17 779
Казах, че е надценена, не че си отива безвъзвратно.
Звучиш като плоча и ми слагаш думи в устата. Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
"Как поддържате тръпката?"                        Редовен секс, уикенда заедно - по разходки /пътуване /гости /игри, взаимни изненади от време навреме, винаги целувки на "Здравей?" и"Чао! ", много" Обичам те! ", много докосване по всяко време... аз съм писала, че ние дори когато гледаме филм на дивана, се държим /галим по ръката. Много хора неглижират докосването, а то е обмяна на енергия, заряд, чувственост.... Това е при нас. 30 години брак, все още си липсваме и не можем един без друг.

# 9
  • Мнения: 2 050
Франсоаз* - това, което описваш се случва някак естествено.
Не знам какво правя или просто не си давам зор, то си става. Не сме се разделяли за повече от една вечер и все още си липсваме. Навсякъде ходим заедно.

# 10
  • Мнения: 15 619
Тръпката докарва инфаркти в една по-достопочтена възраст. Ай, пак си помислете искате ли да ви е все тръпкаво...

# 11
  • Мнения: 1 457
Ами, ние не сме женени от 20 години, а само малко повече от 5, обаче сме заедно от 9 години. Все съм слушала как с времето нещата се били променяли, битовизмите излизали на дневен ред и едва ли не страстта я няма след известно време. Не мисля така.
Като цяло ние не правим нещо конкретно с цел да си запазим тръпката. Казваме си всяка сутрин "Чао" , аз му пожелавам "Лека работа" , мъж ми ми звъни на всяка почивка да види как съм, казваме си "Обичам те". Такива неща. Държим си се за ръце, когато се разхождаме. И да, секса .. Grinning
Нямаме търпение да се видим след работа, аз го чакам на вратата и винаги се посрещаме с целувка. И все още ги има онези прословути пеперуди в стомаха. Вече си правят компания с едно човече, но ги има. Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 926
Ние живот и здраве ще направим 9 години брачен съюз, а 11, откакто живеем заедно. Не са малко, но не са и много. При нас все още я има тръпката и макар че имаме две деца и се предполага, че сме затрупани от битовузми, пак ни е много хубаво, когато можем да останем насаме. Рядко се случва да излезем някъде без децата и цени всеки миг, когато можем да останем насаме.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 493
15 г. заедно.
Както написа _Зизy_ разходки и екскурзии. Лятото всяка събота и неделя сме някъде, може да е наблизо, но не сме си е къщи. Излизаме винаги заедно. Вечеряме винаги заедно. Вечер се прибирам с нетърпение заради  спокойствието в къщи.
Е да от време на време се появява някой облак на хоризонта и разбира се най-често е заради пари, ноо гледаме да си решаваме проблемите мирно и тихо, парите никога не стигат.

Общи условия

Активация на акаунт