Дали това любов ли е?Или?

  • 3 004
  • 35
  •   1
Отговори
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Здравейте!Не знам дали това е точното място за тази тема,ако не е ще се радвам да я преместите в точния форум.Искам да споделя следното.Всичко започна преди десет години,а дали не и повече.Случайно се случи,че от една взаимна нетърпимост с Андрей станахме в последствие добри приятели.Аз си имах връзки и той,разговаряме за всичко и споделяме всичко.Принципно и на двамата ние сме си най-близки приятели.Не пропускаме празник да си честитим.Въобще,когато можем си пишем,защото стана така че от много години живея в друг град и няма как да се виждаме.От години няма сериозна връзка въпреки,че иска дете вече.Аз пък отдавна се задомих и имам дете.Всичките ми бивши и дори сега съпругът ми ревнува от него,а съм обяснила че при нас всичко е само едно просто приятелство.Няма как да се случи каквото и да е било,но картичката,която ми изпрати за осми март ме накара да се замисля,че щом всички са ревнували от него ,явно виждат нещо,което аз не успявам.Имах нужда да споделя просто за да видя дали не се заблуждавам.Нямам намерение да се занимавам с кръшване или подобни държа на семейството си,интересно ми е дали наистина има приятелство между мъж и жена или ...първо се преминава през друг етап и чак тогава може да се говори за подобно приятелство.

# 1
  • Мнения: X
... са кошмари...Satisfied

Що не го питаш?

# 2
  • Карнобат
  • Мнения: 689
... са кошмари...Satisfied

Що не го питаш?

Обмисляла съм и този вариант,но не събирам смелост

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 567
Абсурд ние да ви кажем "дали... или" в тоя случай. То вие самата не знаете, а ние без да ви познаваме, освен по една чия и лимец да хвърлим, друг начин не виждам. (не боб, 'щото не е модерно вече).
Обикновено близкото приятелство между мъж и жена поражда ревност у половинките, и без да има някакви други трепети.

# 4
  • Мнения: 46 563
Единствено той знае.

# 5
  • Мнения: X
Моят опит  казва ", че приятелство мъж - жена не съществува. Винаги единия иска и очаква повече.

# 6
  • Мнения: 36 042
Моят опит  казва ", че приятелство мъж - жена не съществува. Винаги единия иска и очаква повече.

съществува - когато вече никой не иска и не очаква нищо от другия, т. е. консумирали са си каквото им е трябвало преди време, но са запазили добрите си отношения

а на момъка на авторката не е ясно какво му е на душата

# 7
  • Мнения: X
И какво толкова пишеше в картичката за 8 март? "Разведи се, да вземем детето ти и да избягаме към залеза заедно"?

# 8
  • София
  • Мнения: 11 492
Пействай тук текста на картичката, да видим какво ти е  писал за осми март, че да преценим; инак - няма как да ти бъдем полезни.

# 9
  • Мнения: 2 173
... са кошмари...Satisfied

Що не го питаш?
Първото нещо , за което и аз се сетих😆😉

# 10
  • Мнения: X
И на мен ми е интересно какво пише в картичката.

# 11
  • Мнения: 1 189
Дали има приятелство между мъж и жена зависи от това кой какво влага в думата приятелство. Според моите разбирания,смисъла и тежестта,които влагам в дефиницията приятелство категорично не вярвам в истинското,чисто и безкористно приятелство м/ду двата пола.
Изхождайки от тези ми вярвания,смятам,че този човек иска нещо друго от теб,което ти към този момент заявяваш,че не желаеш. И в миналото си заявявала същото,затова и ти е "приятел", а не любовник.

# 12
  • Карнобат
  • Мнения: 689


Ето я картчката.

# 13
  • Мнения: 36 042
стандартна картичка, не се вживявай
мислех, че е нещо лично и направено /нарисувано или съчинено/ от автора й

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 567
Е, че такива картички под път и над път.
Тя дори не е персонализирана.

Общи условия

Активация на акаунт