Дали това любов ли е?Или?

  • 3 012
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 217
Темата е за това, че тя винаги леко си е падала по него и се чуди има ли ответ.

Мъжът ти и предишните ти гаджета виждали ли са ви заедно, илизала ли с него + настоящ партньор? Имат ли реален поглед, как се държите един с друг или само са слушали за него?  

# 31
  • Мнения: 12 473
Имам няколко много близки приятели мъже - такива, на които мога всичко и по всяко време да кажа, изплача, видя и тн.
С някои сме били гаджета преди много години - с други  никога не е имало нищо или намек дори. Единият е съпруг на най-добрата ми приятелка.
Та това твоето са глупости според мен. Нито картичката е ангажираща, нито имаш поводи да търсиш под вола теле..)

# 32
  • Мнения: 307
Че това си е една обикновена картичка. Не го мисли толкова. Дори и да има някакви чувства не можеш да съдиш за тях по една картичка. Май нещо си внушаваш.
Аз съм на коренно различно мнение. За мен съществува приятелство между мъж и жена. Имам приятел който познава от 12-13 години вече. Никога не е имало нещо между нас и съм абсолютен сигурна че нито аз нито той е искал. Въобще не сме си симпатични в това отношение.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 175
Авторке, проблемът не е в теб, а в околните. Мнозина не вярват, че между мъж и жена може да има платонично приятелство и вместо да си пазят мнението за себе си, те се опитват да го вменят на всички останали. В твоя случай става точно така - мъжът ти и близките ти не вярват, че може да сте само приятели с този мъж и започват да ти го вменяват до степен, че чак сама да се замислиш.
Лично съм го преживяла това. Двама от най-близките ми приятели са мъже, на единия мога да поверя дори и живота си. Никога не съм имала каквото и да било с някой от тях. Но когато си хванах гадже и се почна - ама защо пак ще излизаш с Хикс, нали вече си имаш приятел...? Ама какво пак ще правиш с Хикс, защо не си с приятеля си? Игнорирай подмятанията и не се оставяй да ти вкарват бръмбари в главата.

# 34
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Авторке, проблемът не е в теб, а в околните. Мнозина не вярват, че между мъж и жена може да има платонично приятелство и вместо да си пазят мнението за себе си, те се опитват да го вменят на всички останали. В твоя случай става точно така - мъжът ти и близките ти не вярват, че може да сте само приятели с този мъж и започват да ти го вменяват до степен, че чак сама да се замислиш.
Лично съм го преживяла това. Двама от най-близките ми приятели са мъже, на единия мога да поверя дори и живота си. Никога не съм имала каквото и да било с някой от тях. Но когато си хванах гадже и се почна - ама защо пак ще излизаш с Хикс, нали вече си имаш приятел...? Ама какво пак ще правиш с Хикс, защо не си с приятеля си? Игнорирай подмятанията и не се оставяй да ти вкарват бръмбари в главата.

Абсолютно точен коментар за който съм безкрайно благодарна.Наистина нещата са точно както ги описваш и няма и да се промени нищо.Благодаря за коментара 🍀

# 35
  • Мнения: 36 161
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт