Отговори
# 45
  • Мнения: 42
Моето дете като е някъде на гости каквото му сложат да ядене и пиене всичко си изпива и изяжда. Ако го има в къщи може да не погледне, но на чуждо място яде като за последно. Вече две баби които са го виждали ми казват, че той много добър апетит си има, но ми го казват укорително с идеята, че аз не му готвя и не му приготвям вкусни неща - и аз винаги отговарям "В къщи не му позволявам да яде".

# 46
  • Мнения: 3 447
И вдигат вежди като Венета Райкова, и питат: "Абе ти не я ли учиш???"  Sick

Еми да - може ли да не я научиш на такова полезно и необходимо умение Thinking Урок номер едно за оцеляване в Големия свят е да знаеш как прави магаренцето - моля, всички бременни да вадят тефтери и да записват Naughty

# 47
  • Мнения: 5 577
Много се хилих, това за магаренцето го чувам за пръв път.  hahaha

# 48
  • Мнения: 3 447
Много се хилих, това за магаренцето го чувам за пръв път.  hahaha
Срамота!  Ти това дете на какво го учиш, а  Thinking

# 49
  • Мнения: 5 577
Много се хилих, това за магаренцето го чувам за пръв път.  hahaha
Срамота!  Ти това дете на какво го учиш, а  Thinking

Сега опитах, не може  Sad

# 50
  • Мнения: 3 447
Много се хилих, това за магаренцето го чувам за пръв път.  hahaha
Срамота!  Ти това дете на какво го учиш, а  Thinking

Сега опитах, не може  Sad
Бягай в ъгъла да се срамуваш и никво влизане в Клюкарника, докато не го научиш Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 292
ядосвам се , но не показвам, ние се заговаряме любезно и оставяме въпросната личност да се развихри и се стига до радост , гукане, закачки ... и др, неща които на Саши мнгоо му харесват . Той обича да се занимават с него и да му говорят чужди хора. Голяма радост пада. и той се обажда ... Общо взето използвам случая.
А че ми става гадно от думите - гадно ми е.Още помня една съседка, която явно си няма друга работа а стои все на прозореца ... по едно време Саши не искаше да стои буден в количката. Или спи или реве ... Е тя дойде да ми обяснява какво пищящо бебе е и как нейната незнам коя си дъщеря била такава и какво станало от нея ... а Той изобщо не е пищящо бебе, напротив, просто не щеше в количката и понякога се събуждаше точно преди да се приберем и пищеше по улицата  Sad 
Ама интересното е , че той както си пищеше, като дойде бабката да разправя глупости, взе да му говори и гука ... той се успокои и взе да и се хили ... стана му интересно  Wink та и сложих един + на тази случка  Wink
Всякакви ги има.

# 52
  • Мнения: 4 621
Дразня се #Cussing out Постъпвам в зависимост от ситуацията: или отминавам с абсолютно пренебрежение или казвам на въпросните, че това изобщо не им влиза в работата и не съм им искала съветите.

# 53
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Ядосвам се на хора (не само баби, но всякакви индивиди дават съвети), хоито не са ми симпатични.
Аз също правя забележки - на майка или баща, които оставят количката с детето ПРЕД магазина (докато те СА в магазина), но още не съм баба  Joy

Случаят, за които си спомням е с една лелка в парка, която познавам по лице от разходките там и по принцип ме дразни, защото води с нея 4-5 кучета (май 2 нейни и 2-3 от улицата), които са в ужасен вид - не се грижи за тях и те милите са мръсни, неподстригвани и дърливи.
Та веднъж сме в парка с Тити, а тя милата плаче страшно, защото беше доста силно слънцето и бях й сложила шапка, а тя мрази шапка от раждането си ... (като беше бебенце това беше почти единственото, за което плачеша). Лелката казва на една друга кучкарка (и по-височсо, за да я чуя): "Тая майка що не вземе детето да го гушне, да го нахрани..."  
Е, нямаше начин да се справя със ситуацията  hahaha

# 54
  • Мнения: 2 978
Магаренцето е втора фаза. Първата стъпка е да го научиш къде е лампата (да я показва с пръстче)  Mr. Green

Ахахахах вярно, че е така..сега се сетих Joy
После да казва мама, тати и на колко е годинки...ще припадна от смях Laughing

# 55
  • Мнения: 5 577
Има ли сериозно детенце, което прави магаренце, притеснена съм.  Sad

# 56
  • Мнения: 2 047
   Направо се зачудих колко много са хората, които най-безсрамно се месят в чужди работи.
Изведнъж всички баби (включително и непознати с вид на изкукуригали) се барнаха големи разбирачи. Пък те какви са ги вършили кой ги знае.
Лафа от вчера е - Тея ПАМПЕРИ що не ги махнете?

# 57
  • Мнения: 3 447
Има ли сериозно детенце, което прави магаренце, притеснена съм.  Sad
Пусни едно сериозно запитване в Майките... с анкета, разбира се Grinning

# 58
  • Мнения: 5 577
Уни, как не те е срам, на 7 месеца с памперс!  Tired

# 59
  • Мнения: 11 030
Моята дъщеря има едно гигантско бебе с размер на истинско бебе и всеки път щом излезем с него навън, понеже ми тежи, го мъкна ей така под мишница. Бабите направо подивяват и започват да коментират разни неща от рода на:" Гледай я тая как си е помъкнала детето"...Някой пък така се изцъклят, че може и аритмия да си докарат.
Joy Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт