Отговори
# 60
  • Мнения: 260
Мойта прави магаренце, ама тя без да я уча.....почна да го свързва после с едно плюшено магаренце и сега като я питаш "Как прави магаренцето" половин час не млъква Mr. Green
Иначе бабичките са ужас някакъв. Докато бях бременна ми се караха че не нося червен конец. А преди няколко дена някаква се озяпа в Надето и вика "Пу, да не ти е уроки" и си ПЛЮ на ръката и я пипна по челото #Crazy Отнесе си го с пълна сила, бяхме и двете със свеки и бая я насолихме. Ама ха, как ще ми точи лиги по детето!

# 61
  • Мнения: 2 047
Уни, как не те е срам, на 7 месеца с памперс!  Tired

То детето трябва да го е срам, не мен. Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 569
Изобщо не ги бавя, а в прав текст им казвам да продължат разходката си и да не ме занимават с глупости.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 421
  Бабите ги "преживявам". Въпреки, че зависи от настроението ми - леле ако не съм настроение...
 Само веднъж една баба много ме вбеси - пътуваме с Креми (беше бебе на 6 месеца) с влак. Постлах й чаршафче и я сложих да легне, тъкмо се унесе детето да заспи и бабата се пресегне и хоп дръпне й бибероната(не било хубаво да смуче биберона). Учтиво й казах, че детето си заспива с биберона и да не го пипа. Бабата след малко пак - вече й направиха и хората в купето забележка(явно ме видяха колко кръвнишки гледах).  Креми заспа, аз се загледах през прозореца и бабата пак дърпа бибероната - е, вече просто ми преля, развиках се.

Най-много се дразня от разни познати, които нямат деца, но постоянно ми дават съвети за отглеждането им(без да ги питаш) и са "най-компетентни по всички въпроси". Това направо ме довежда до лудост.

  Лафа от вчера е - Тея ПАМПЕРИ що не ги махнете?

Е, тоя лаф направо е класика - задаван ми е от хора на всякаква възраст.
"Ами не ги махаме, защото така искаме"

# 64
  • Мнения: 3 886
абе направо им тегя една дългаааааааа......май...... и широка Joy hahaha Joy hahaha

# 65
  • Мнения: 1 711
Имах една комшийка,която като ме види че излизам ми даваше наставления как да държа детето като пресичаме и други глупости.Направо побеснявах! #Cussing out

# 66
  • Мнения: 4 473
Изобщо не ги бавя, а в прав текст им казвам да продължат разходката си и да не ме занимават с глупости.

КоУега Peace Twisted Evil
Младите сме били невъзпитани, да бе! Аре молА ви се да съм невъзпитана, отколкото досадна и натрапваща Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 2 039
Да да,както се казва в една реклама  Grinning!Нали ще ги килна  #2gunfire!

# 68
  • Мнения: 3 569
Да да,както се казва в една реклама  Grinning!Нали ще ги килна  #2gunfire!

Кил в главата - headshot. Муахахахахха

# 69
  • Мнения: 1 462
Замислям се за това, което ми казват.  Ако вече съм мислил по темата - ignore.  Ако не съм - замислям се.  Дали ще се издразня решавам аз.  Ако успея, не се издразням.

Бабки по алеи и градинки се парират лесно, те са подвижни.  Срещата е секунди, повечето от които минават в техен опит да осъзнаят нещо от типа "Ама ние ползваме вносен, обикновено работи.  Пък и аз не пуша."  Само кикотът на големия ми син издава, че съм им казал нещо смешно.

Бабки в рейса е по-трудно да отсвириш.  Седи на седалката до теб и дудне ухилена.  Аз съм лесен - слушалките на ушите и жми градо.  Обаче детето е възпитавано да бъде Примерен Гражданин, гледа я в очите, отговаря, шашка се.  Аз се опитвам да проведа разговор с него в този момент, защото имам приоритет пред бабката в главата му, но хухавелниците изчакват "любезно" да свърши разговорът ни и пак се включват пиратски.  Ако ситуацията ми е удобна, обръщам детето с гръб към натрапника.  Досега само веднъж ми се е налагало да "обидя" бабка в прав текст, казвайки и, че мнението и не ни интересува.

Обаче ПОБЕСНЯВАМ ако някой посегне на мое дете.  Да го щипе по бузките, да го гали по главата, да го пипа по ръцете и пр.  Гнусарки, които съм виждал да си целуват кучетата, си позволяват да припарват до детето ми!  Е тук вече не знам какво да направя... Иде ми да ги убия.  Не става с казване - те изобщо не се интересуват дали и какво мисля, искат да нагмечат детето, защото е по-голям сладур от кучето и и да си идат после.  Посягат от засада, дебнат да се приближат небрежно и да си протегнат гнусните израстъци към лицето на малкото ми.  Страх ме е да фрасна някоя такава рецидивистка в лицето, защото ще дам лош пример на децата.  Какво да правя?

# 70
  • Мнения: 1 052
Вбесявам сеееееее #2gunfire и не само от баби.
Защо детето е без чорапки, защо е с чорапки, махни му биберона от устата, махни и ръцето от устата, май не иска да яде, май е гладна, абе ти сигурна ли си, че така и е добре.....
И още милион непоискани съвети, и само стискам зъби, толкова много, че после след разходка ме боли ченето. Но, най-обичам разни хора да ми пипат бебето с неизмитите си ръце..... То за куче се пита дали да го погалиш...... smile3511
Но вчера ми обраха точките, когато направих забележка на една жена да не ми я пита, и веднага след като се скри от полезрението и, друга, свидетел на забележката ми, краднешком едва ли не, започна да я пипа по ръцете и лицето!

# 71
  • Мнения: 3 423
Къде ги тия баби?

# 72
  • Мнения: 437
хм, аз бая се вбесявам на такива изцепки... и определяно им се зъбя много на тези нахалници...

# 73
  • Мнения: 1 052
Пипащите бяха на опашка пред Техем в зона Б18.
Иначе по паркове, колкото искаш. Аз се водя социопат, и си мислех че ми личи, ама тези са оперирани от всякакво чувство за такт.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 421

Посягат от засада, дебнат да се приближат небрежно и да си протегнат гнусните израстъци към лицето на малкото ми.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт