Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И аз лудвам комшийката от етажа като посегне да я пипа. Тя е едно дърто размъкнато бабе с дебела очна линия и ме е гнус.

# 76
  • Мнения: 5 877
Любим ми е цикълът от въпроси:
- Здрасти, мъничка, сладичка... на колко си годинки?
- На тли.
- На детска градина ходиш ли?
- Даааа (гордо).
- А ПЛАЧЕШ ли? (щото това трябва да ти е първата асоциация, мойто момиче!!!)

За облеклото вече не се вживявам (моето дете все е "голо" по техните критерии), свикнах. Пробутването на съмнителни бонбони - айде. Но като я видят да яде нещо и кажат "ще почерпиш ли баба/дядо"... и то детето гледа ококорено, трябва ли или не трябва да отчупи от кифлата си на непознатата бабка? После си продължават, ааадски доволни от чувството си за хумор.

А, и много се ядосвам като ми се затръшка нещо, как пък все се намира някой да дойде да каже "сега ще те взема", "сега ще дойде дядо Торбалан", "сега баба Меца ще дойде" - ейййй, писна ми да обяснявам на малката, че "тази бабичка е забравила как се гледат малки деца и мисли, че с плашене може да ги накара да слушкат".

# 77
  • Мнения: 2 292
и мен ми беше гадно, като някой пипаше Саши в началото, но им свикнах. Вече не ме дразни. Тук всички страшно се радват на деца и всеки иска да го вземе, да го погали и на улицата и в кафенето ... той се радва и ги гледа усмихнат. щом му е приятно и не се дразни - ОК.
Мръни са им ръцете - е ами той пък се опитва да пълзи по пода, в градинката, пипа копчетата на асансьора, дръжките на стола, масата пред себе си и каквото докопа всичко пипа ... и се опитва да лапа и ръцете си лапа. ами не мога да го вържа! сега съм го оставила да си гради имунитет и да си пипа каквото иска и да му се радват хората  Hug
( е разбира се гледам да не го пипат разни просяци и живеещи по улиците миризливци )
а по повод а плачеш ли - е свекито е номер 1 - винаги като се обади по телефона пита - Саши плаче ли?????????????????????????????? е нея ми иде да я цапна по муцуната!

# 78
  • Мнения: 1 462
сега съм го оставила да си гради имунитет и да си пипа каквото иска
Не съм чувал за имунитет към кучешка тения или глисти.

# 79
  • Мнения: 1 632
Най-се дразня когато пипат децата ми по лицето!

# 80
  • Мнения: 2 292
сега съм го оставила да си гради имунитет и да си пипа каквото иска
Не съм чувал за имунитет към кучешка тения или глисти.

хм. а мислиш ли , че в пясъчника в парка , където ще играе няма да е акала котка? а ако падне на улицата и тротоарите са целите в котешки и кичешки а...та ? къде не е стъпвало животно?
Саши ходи от преди да навърши 4 месеца на гледачка - тя има 3 големи котки, които пуска д ловуват навънка - до сега тении няма!
До скоро се смяташе, че домашните животни могат да бъдат причина за алергия към полениет. Сега се доказа, че точно деца, които са отрасли с домашни животни нямат!
а за имунитета - четох една статия. Понижен риск към алергии имат деца : кърмени, със братчета и сестрички  Wink , със контатки с домашни животни, изкарали разни настинки и заболявания , които не растат във прекалено стерилна обстановка и други - всичко това повишавало имунитета.
А за тениите - на всеки може да се случи - бебе или не - да не се случва дано!

# 81
  • Мнения: 2 651
Дразня се най-вече когато бебето ми плаче,а тя преди да заспи хууубаво си поплаква,и разни дърти кукумявки  #2gunfireпочнат да се тюхкат и да викат-абе,момиче,вдигни го това дете,сърце нямаш ли!Сега си идвам от парка пълна с подобни "впечатления"

# 82
  • Мнения: 8 917
.............

То не бяха шапки, че съм тормозела детето си в раница на гръб, а то пищи не от тормоз, а от кеф, че бузите му били малки да съм го хранела повече, сигурно и марка адапте ще ми изпишат следващия път.

А, вие как реагирате?
Усмихвам се и подминавам  Simple Smile Със сигурност няма да се ядосам или да почна да давам обяснения Peace

# 83
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Много мразя такива бабички  #Cussing out

Преди 2 седмици, синът ми по изключение буташе количката и слизайки от 1 тротоар, я обърна с Виляна вътре, тя падна на главата си, а количката я захлупи отгоре. Една бабичка, свидетелка веднага се домъкна. През това време аз вече бях гушнала Виляна и видях, че не се е ударила, нямаше и драскотина, а просто много се беше уплашила. Но бабката като взе да нарежда - отидете на сянка, тук на слънцето не е добре, дайте му водичка на детето, и малко да го поизтупате..... ама не я оставих да си довърши монолога. Казах й " Нищо му няма на детето" - с абсолютно спокоен тон, а тя тръгвайки си мърмори "Да, нищо му нямало на детето. То на главата си падна - нищо му нямало! И тази майка станала!"

# 84
  • Мнения: 920
Аз пък днес се заговорих с 3 млади майчета и всичките бяха много мили и усмихнати. Едната даже ми поиска съвет. Видях, че бебчето й си смуче пръста, отбелязах факта, казах, че и мойта щерка до 2 г. си го смучеше. И тя вместо да ме отсвири, ме попита как съм я отучила. И в рейса много обичам да се заговарям с деца. Досега никой не го е обърнал с гръб към мен.

# 85
  • Мнения: 3 447
Аз пък днес се заговорих с 3 млади майчета и всичките бяха много мили и усмихнати.
Със сигурност не са били от форума Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 220
Дразнят ме подобни изказвания. В повечето случаи само поглеждам студено и отговарям нещо презрително.

# 87
  • Мнения: 5 577
Аз пък днес се заговорих с 3 млади майчета и всичките бяха много мили и усмихнати.
Със сигурност не са били от форума Mr. Green

 Twisted EvilПреднамерена си

# 88
  • Мнения: 3 447
Аз пък днес се заговорих с 3 млади майчета и всичките бяха много мили и усмихнати.
Със сигурност не са били от форума Mr. Green

 Twisted EvilПреднамерена си
Хабсолютно Joy

# 89
  • Мнения: 7 474
 Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

Свиркай си ! Това е като плетените костюмчета, които бабите подаряват на внуците ooooh! няма отърване hahaha

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт