Здравейте, няколко пъти вече писах във форума с надеждата да получа някакъв отговор, и ето ме пак тук.Всичко започна миналата година Април, получих проблем с уринирането откриха ми в цервикален секрет гарднерелла, докторът каза, че може би от това е честото уриниране, което имах.Пих антибиотик и се премахна, но уринирането остана, в следствие се започнаха едни непрестанни изследвания и ходения по мъките и какви ли не диагнози, които чух.През декември в уретален секрет ми откриха хематоличен стафилокок, който също премахнах  с Аугментин, но дразненето в уретрата проявяващо се с болка и нещо като парене остана.Последният уролог, при който бях предположи ,че е стеснение в уретрата, напарви ехография и установи задръжка на урина, което никой до сега не ми беше казал, изписа ми Омник токас за 2 седмици, но без ефект.После започна да говори за диагнози от сорта на цистити и възпаления, при положение, че имам изследвания в които няма нищо.Изписа ми Тавиник 500, който се чудя дали да приемам, тъй като след толкова Аб имам вече срив в имунитета...Не зная вече къде да търся решение, особенно след прегледът направен последно и думите му,, Ми ако е интерстициален цистит, то много жени се самоубиват от него''.Е,благодаря да имам доверие за диагноза и да пия антибиотика.Всъшност в момента се ориентирам към Токуда, но не знам ве4е какво да правя.Симптомите ми се повлияват само от един билков чай и това е, изпитвам постоянен дискомфорт в уретрата(поне аз там го локализирам), който е нещо като парене и болка,също наблюдавам и слаба струя при уриниране и предполагам, че поне може да е прав за стеснението.Моля Ви , ако някой е имал такава диагноза да сподели или поне да препоръча някой добър уролог диагностик.