Интимен гел

  • 14 066
  • 189
  •   1
Отговори
  • Мнения: 483
На мен понеже ми е много чувствителна "шушумигата"  newsm65  и много трудно сменям интимния си гел, та да ви питам ако има други такива чувствителни какво ползвате, от какво сте доволни?
Аз ползвам един италиански Личиа и съм доволна, но е добре от време на време да се сменя! Ползвах и Бионсен - изсушава ми ...
Лекарката ми препоръча Себамед - ама нещо ми се стори силен, май суши... Понякога ползвам Красная линия и не е лоша въпреки, че малко с недоверие подходих а имаше и един Лактацид - хубав е и той, но не всички са за всекидневна употреба.
Вие какво ще препоръчате?

# 1
  • Мнения: 2 936
аз използвам Нивеа,доволна съм  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 76
За това по-скоро трябва да попиташ гинеколога си. Аз по препоръка на моя ползвам Лактацид, за ежедневна употреба е.  Peace Доволна съм.
Преди това ползвах на Орифлейм и получих обриви. Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 1 153
Лактацид и Нивея Peace

# 4
  • Мнения: 730
Орифлейм,ейвън и сега съм на Красная линия-и аз с недоверие си я взех и нещо не ми мирише много хубаво Stop и мисля да полети към боклука,а сега какъв ще си взема незнам-може би Нивея Thinking

# 5
  • Мнения: 11 004
Лактацид  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 11 004
сега съм на Красная линия-и аз с недоверие си я взех и нещо не ми мирише много хубаво Stop

Всички продукти на Красная линия ли миришат като интимния гел?  #Crazy

Малко спам се получи с 2 съобщения 1 след друго, но не мога да изтрия никое от тях.

# 7
# 8
  • Мнения: 794
Нивея Интимо или на Кеърфри продукта...

Като че ли Нивеята обаче повече ми допада...

Лактацид не съм ползвала, но съм чувала само догри отзиви

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
За ежедневна употреба - чиста водица. Wink Ползвам интимен гел, през няколко дена.

Проблем с геловете съм нямала. Ползвала съм на Орифлейм, Ейвън, Нивеа, сега на Генера.

# 10
  • Мнения: 6 390
Лактацид   Peace

# 11
  • Мнения: 1 546
на айвьн ме изсушаваше ужасно,на орифлейм-абе бива,оба4е Нивейката е супер!

# 12
SebaMed -но само 1-2 капки от него. Ползвам го от доста време и съм много доволна.  Лактацид също е много добър.

# 13
# 14
  • Мнения: 4 546
напоследък ползвам най-вече Carefree, но също много съм доволна и от Genera  Peace

# 15
  • Мнения: 5 475
Аз ползвам този
 

производство е на тази фирма http://www.helan.it/prima.html#linee2
и е на билкова основа!  Peace

# 16
  • Мнения: 56
Аз от Орифлейм изобщо не бях доволна. Сега ползвам на Нивеа и за мен е много добър.

# 17
  • Мнения: 661
Този ползвам аз!И съм супер доволна!



# 18
  • Мнения: 2 495
На AVON интимния гел използвам и съм доволна Hug

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз ползвам интимния гел на Avon, нищо лошо не мога да кажа засега, но не съм пробвала други, за да го сравня и да кажа кой намирам за най-добър.

# 20
  • София
  • Мнения: 786
На Нивея ползвам, доволна съм. На Ейвън съм ползвала и на Красная линия обаче нещо ми миришат гадно.

# 21
  • Мнения: 3 248
За мен най-страхотни са Лактацид и Нивея (пробвала съм почти всичко), но първия е в пъти по-добър от втория! Peace

# 22
  • Мнения: 870
Доволна съм от Лактацид, наскоро си взех и един на Corine de Farme, който е за чувствителна лигавица и е без аромат и ги редувам. На същата фирма има и гел за суха лигавица, предполагам че той е с аромат.

http://www.corinedefarme.com/

# 23
  • Мнения: 1 305
Досега съм ползвала на Орифлейм и Ейвън
Но съм по доволна от Орифлейм
Мисля сега да пробвам някой друг може би на Нивеа  newsm78

# 24
  • Мнения: 5 577
Сега имам на Лиокрема и съм много доволна.

# 25
  • Мнения: 5 140
Какви парички е Нивеята и Лактацид-а?

# 26
  • Мнения: 2 085
За Лактацид гласувам с две ръце!Струва 5-6 лв.

# 27
  • Мнения: 614
Още един глас за Лактацид фемина  smile3521

# 28
  • Мнения: 212
   За ежедневна употреба е!Разтваря се с малко вода,ако си ча-а-ак толкова чувствителна.А сега върви промоция-емулсията с интимни кърпички е на цената на първото.В доста и различни аптеки я гледам напоследък.

# 29
  • Мнения: 5 317
Лактацид. Peace

# 30
  • Мнения: 612
Seba Med, думите на моята кума бяха/има аптека/ - за толкова деликатно и в някои стлучаи проблемно и чувствително  място никакви от рода на Ейвън и Орифлейм и Красная линия и т.н. - само медицинска козметика! Съгласна съм с нея. Преди това ползвах на Ейвън- ми  не става / без да обиждам доволните/ -  на мен не ми понесе.
 Не е силен май СМ,  newsm78 на мен не ми изсушава кожата. Та така - медицинска козметика за онуй място.  Laughing

# 31
  • Мнения: 5 647
Аз използвах Себамед също и не съм забелязала да изсушава кожата. Само миризмата му ме дразни. Сега ще си взема Личия.

# 32
  • Мнения: 730
сега съм на Красная линия-и аз с недоверие си я взех и нещо не ми мирише много хубаво Stop

Всички продукти на Красная линия ли миришат като интимния гел?  #Crazy

Малко спам се получи с 2 съобщения 1 след друго, но не мога да изтрия никое от тях.

Не съм ползвала други продукти от тази марка,а и нямам никакво намерение да го правя Naughty

# 33
  • Мнения: 730
На Нивея ползвам, доволна съм. На Ейвън съм ползвала и на Красная линия обаче нещо ми миришат гадно.

Определено ще пробвам Нивеята,а за тези двата съм абсолютно на същото мнение,даже мога да кажа,че Ейвънския мирише отвратително Sick

# 34
  • Мнения: 1 353
Сега имам на Лиокрема и съм много доволна.
а на мен ми мхареса даже повече от нивеата  smile3521

# 35
  • Мнения: 1 975
Аз използвам интимния гел на AVON и съм доволна от него, явно много зависи от чувствителността newsm78. Бяха ми препоръчали преди време Триклобактер - от аптеката, някой ползвал ли го е и доволен ли е newsm78love001

# 36
  • Мнения: 2 498
На първо място Дерком и на второ Лактацид-това е моята класация....

# 37
Аз ползвам Dercome femme на Dr. Wolff по пепоръка на гинеколога си и съм много доволна.
Виж и тази тема тук: http://www.ladypill.com/forum/read.php?f=1&i=15596&t=15596

# 38
  • Мнения: 35 961
Лактацид Simple Smile

# 39
  • Мнения: 569
 Досега съм ползвала само Нивея и не мисля да го сменям,много съм доволна Grinning

# 40
  • Мнения: 6 618
ползвам на Ейвън

# 41
  • Мнения: 1 028
Преди съм позвала на "Ейвън" и ми стори добър,сетне 3 пъти си вземах "Нивеа"-и той е хубав и е с млечна киселина,сега имам "Лактацид" и го редувам пак с на "Ейвън".Ма явно "мойта малката" не придиря много,много щото всичките са ми добре.

# 42
  • Мнения: 418
Аз ползвам Лактацид и съм много доволна,освен това мирише много приятно.

# 43
  • Мнения: 256
Аз използвам  в момента на Аvon, но смятам да го сменя защото нещо не съм доволна.Смятам да пробвам с Нивея.

# 44
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

И този на Ейвън. Peace

# 45
  • Мнения: 5 140
Мерси, ще пробвам Лактацида (така като гледам болшинството е за него)

# 46
  • Мнения: 3 376
Мерси, ще пробвам Лактацида (така като гледам болшинството е за него)

И аз така..не съм го ползвала досега,но като гледам повечето мами него хвалят най-много.

А къде да го търся?По аптеките ли? Embarassed

# 47
  • Мнения: 2 672
ейвън съм ползвала, а доста време и Красная линия - и от двата съм доволна, и от двата не съм получавала някакви проблеми. Ежедневно  ползване.
Но красная линия ми харесва повече като мирис.

# 48
  • Мнения: 9 701
Интимо на Нивеа!

# 49
  • Мнения: 35 961
Мерси, ще пробвам Лактацида (така като гледам болшинството е за него)

И аз така..не съм го ползвала досега,но като гледам повечето мами него хвалят най-много.

А къде да го търся?По аптеките ли? Embarassed

да

# 50
  • Мнения: 341
Едва ли има гинеколог, който да препоръча въобще ползването на интимен гел. Ако много настояваш обаче, ще ти кажат може би само Dercome Femme и, евентуално, Лактацид. Аз от както гъбясах веднъж, повече не експериментирам с pH-то на това място. А нормалното pH там е, забележете, от 4.2 до 4.4!!! Правете си изводите за "физиологичното" pH 5.5... Изключително деликатна работа, за да ползваме каквото ни падне, щото хубаво миришело!!!... Нищо че ни понася - то белята веднъж става.

Аз ползвам само Dercome Femme. Вярно, 18 лв. е, срещу 2-3 до към 7-8 лв. повечето останали, но си струва да се заложи на сигурно според мен. Освен това е изключително икономичен.   

# 51
  • Мнения: 1 028
За "Триклобактер" някой питаше,изключително добър,но тука нещо зачезна по аптеките,струва около 8-9 лева и една гинеколожка ме беше посъветвала да ползвам само него и никакви сапуни,интимни гелове и такива от сорта,като ми гарантираше,че  идеално предпазвал от инфекции,гъби,течения и др.Ползвах 2 опаковки-супер,после не можах да намеря  в аптеките.

# 52
  • Мнения: 1 100
Лактацид: гинеколожката ми го препоръ4а Peace

# 53
  • Мнения: 9 093
Лактацид е наистина най-подходящ ако все пак някой реши да ползва интимен гел.

# 54
  • Мнения: 1 305
На мен Триклобактер ми го препоръча гинеколога за вътрешни промивки, и съм много доволна и от него. Последно си го взех на 9 лв.

# 55
  • Мнения: 599
За "Триклобактер" някой питаше,изключително добър,но тука нещо зачезна по аптеките,струва около 8-9 лева и една гинеколожка ме беше посъветвала да ползвам само него и никакви сапуни,интимни гелове и такива от сорта,като ми гарантираше,че  идеално предпазвал от инфекции,гъби,течения и др.Ползвах 2 опаковки-супер,после не можах да намеря  в аптеките.
Не е за ежедневна употреба!
Аз също съм за Лактацид и най-вече Дерком  Peace Те са с кисело рн. Аз лично не се чувствам добре само с вода, но и това е вариант за тези, които го приемат.

# 56
  • София
  • Мнения: 10 309
Oт как пробвах преди 2-3 години Dercome, определено усетих разликата!
Освен това е достатъчно нежен да се миеш с него 2 пъти дневно, като ми се наложи  Embarassed

# 57
  • Мнения: 1 028
Цитат
За "Триклобактер" някой питаше,изключително добър,но тука нещо зачезна по аптеките,струва около 8-9 лева и една гинеколожка ме беше посъветвала да ползвам само него и никакви сапуни,интимни гелове и такива от сорта,като ми гарантираше,че  идеално предпазвал от инфекции,гъби,течения и др.Ползвах 2 опаковки-супер,после не можах да намеря  в аптеките.

Не е за ежедневна употреба!
Тя ме увери,че няма да има никакви негативи,то така си и беше де.Четох и листовката,разбира се.

# 58
  • Мнения: 2 336
И аз използвам на Нивеа-с лайка. Лайката просто е идеална за тази цел-помага и изобщо не води до дразнене. Препоръчвам продукти с лайка за тази област.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 437
ДЕРКОМ

Скъп е, но е перфектен.
Може да го няма по аптеките, защото е скъпичък, но със заявка го доставят.

# 60
  • София
  • Мнения: 10 309
ДЕРКОМ

Скъп е, но е перфектен.
Може да го няма по аптеките, защото е скъпичък, но със заявка го доставят.
Със заявка  newsm78 последния път си го купих от кварталната аптека в Дружба... има го  навсякъде.

# 61
  • Мнения: 8 917
Нивея Интимо Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 2 437
ДЕРКОМ

Скъп е, но е перфектен.
Може да го няма по аптеките, защото е скъпичък, но със заявка го доставят.
Със заявка  newsm78 последния път си го купих от кварталната аптека в Дружба... има го  навсякъде.

По-горе пише, че не го е имало
И аз си го купувам от кварталната аптека...

Ъъъъ...мнението е изтрито newsm78

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 00:24 от Diana_T

# 63
  • Мнения: 11 546
Доволна съм от Нивея PeaceПреди съм използвала на Ейвън и Орифлейм и нямам забележки.

# 64
  • Мнения: 431
Бих препоръчала единствено чиста вода. Peace

# 65
  • Мнения: 3 376
Е,чиста вода само.... newsm78. То и "там" нали си има някакви бактерии,все пак не е ли по-добре да се третираме с нещо..... Thinking

# 66
  • София
  • Мнения: 10 309
Е,чиста вода само.... newsm78. То и "там" нали си има някакви бактерии,все пак не е ли по-добре да се третираме с нещо..... Thinking
Според моя генеколог Деркома е един от малкото препарати подходящи за измиване на интимните части, но тъй като е скъпичък малко хора го използват...

А за това с чистата вода... ами каквото и да си говорим, след цял ден потене на тези жеги, не става с чиста вода  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 381
Цитат
Бих препоръчала единствено чиста вода.
Shocked SickКак само чиста вода бе? #Crazy Sick
Аз ползвам Лактацид/гинколога ми го препоръча/,но знам че Деркома е още по-добър и сега като ми свърши ще си взема от него Peace

# 68
  • Мнения: 167
NIVEA-strahoten e a ie s mle4na kiselina i laika za uspokoqvane i ograni4avane na infekciite

# 69
  • Мнения: 483
Аз използвам интимния гел на AVON и съм доволна от него, явно много зависи от чувствителността newsm78. Бяха ми препоръчали преди време Триклобактер - от аптеката, някой ползвал ли го е и доволен ли е newsm78love001
Този май не е за еедневна употреба и е силен. То май даже е като лекарство.  newsm78
Така май беше ....

# 70
  • София
  • Мнения: 10 858
Каква е цената на Дерком-а?
Аз ползвам Лактацид и съм много доволна, но бих пробвала и Дерком.

# 71
  • Мнения: 483
Едва ли има гинеколог, който да препоръча въобще ползването на интимен гел. Ако много настояваш обаче, ще ти кажат може би само Dercome Femme и, евентуално, Лактацид. Аз от както гъбясах веднъж, повече не експериментирам с pH-то на това място. А нормалното pH там е, забележете, от 4.2 до 4.4!!! Правете си изводите за "физиологичното" pH 5.5... Изключително деликатна работа, за да ползваме каквото ни падне, щото хубаво миришело!!!... Нищо че ни понася - то белята веднъж става.

Аз ползвам само Dercome Femme. Вярно, 18 лв. е, срещу 2-3 до към 7-8 лв. повечето останали, но си струва да се заложи на сигурно според мен. Освен това е изключително икономичен.   
Точно гинеколожката ми каза да се мия само с интимен гел. Аз от много години, може би 7, 8 години (още не бяха много популярни) ползвам само интимни гелове, точно поради чувствителността ми. Със сапун ми бе забранено да се мия отдолу много отдавна.
Сега ще взема и аз да си купя Лактацид. Нямаше недоволни.  Simple Smile
Благодаря на всички  bouquet

# 72
  • Мнения: 483
Цитат
Бих препоръчала единствено чиста вода.
Shocked SickКак само чиста вода бе? #Crazy Sick
Аз ползвам Лактацид/гинколога ми го препоръча/,но знам че Деркома е още по-добър и сега като ми свърши ще си взема от него Peace
Чиста вода не ама може отвреме на време може само външно с разтвор със сода, или смрадлика.

# 73
  • Мнения: 164
От известно време съм с този на Авон и горе-долу ми понася,само дето е на свършване и сега смятам да си взема на Леокрема или на Нивеа

# 74
  • Мнения: 4 358
От няколко седмици ползвам ароматизирания гел на Avon (аз също съм от чувствителните). Доволна съм  Peace
Следващият ще е Нивеа.

# 75
  • Мнения: 6 155
Дволна съм от този на Avon. В момента ползвам на Личия - също не е лош.

# 76
  • Мнения: 72
В момента ползвам Лактацид.Много е добър.Мирише супер.Ползвала съм и на avon,но не съм доволна. Heart Eyes

# 77
Засърбяла ли те е шушумигата в това положение newsm35 moresmile

# 78
  • Мнения: 95
Аз пък не съм доволна от Лактацид-незнам фалшив ли беше или какво,но  Rolling Eyes Embarassedнаправо ме дразнеше.Преди това бях ползвала Нивея и остнах много доволна-от него ми изчезна и бялото течение.Е смених Лактацида веднага с Нивея преди да съм го изхабила и се оправих.Сега съм решила да взема пак да го поопитам-защото си стои повече от половината.Доволна съм и от Красная линия от този белия за чуствителната кожа.Нямах изобщо доверие в него,но си го купих,защото нямаше друг в магазина,но останах доволна.Ползвала съм и на Айвън,но Нивеята си е Нивея. Peace Peace Peace

# 79
  • Мнения: 200
В момента съм с неароматизиравия на Ейвън и съм доволна от него  Peace, но смятам да пробвам Лактацид, като го свърша.

# 80
  • Мнения: 324
Този ползвам аз!И съм супер доволна!





и аз, също съм супер доволна и затова не съм експирементирала с друг

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Аз ползвам интимния гел на Avon, нищо лошо не мога да кажа засега, но не съм пробвала други, за да го сравня и да кажа кой намирам за най-добър.

абсолютно..аз също използвам интимния гел на Avon и съм доволна..но също нямам база за сравнение.сега мислех на Nivea или на Lycia да си взема..когато свърша този .. незнам..иска ми се да пробвам поне още 2 и тогава да се спра на някой конкретно newsm78

# 82
  • Мнения: 5 622

  Къде го има гела на Нивея?

# 83
  • Мнения: 2 922
SebaMed -но само 1-2 капки от него. Ползвам го от доста време и съм много доволна.  Лактацид също е много добър.
Peace В момента ползвам Себа Мед, но харесвам и Лактацид

# 84
  • Мнения: 1 059
Генера

# 85
  • Мнения: 2 804
Този ползвам аз!И съм супер доволна!




И аз ползвам този и съм изключително доволна !

# 86
  • Мнения: 188
 Аз ползвам на dr. wolf - dercome

# 87
  • Мнения: 156
От доста време ползвам този на Avon и съм много доволна newsm10

# 88
  • Мнения: 1 153

  Къде го има гела на Нивея?
Има го в големите супермаркети и аптеки Peace

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Сега имам на Лиокрема и съм много доволна.
а на мен ми мхареса даже повече от нивеата  smile3521
И на мен повече ми харесва.

# 90
  • Мнения: 431
Цитат
Бих препоръчала единствено чиста вода.
Shocked SickКак само чиста вода бе? #Crazy Sick
Аз ползвам Лактацид/гинколога ми го препоръча/,но знам че Деркома е още по-добър и сега като ми свърши ще си взема от него Peace
Чиста вода не ама може отвреме на време може само външно с разтвор със сода, или смрадлика.

Това с промивките е откачена работа, особено така самоинициативно.

Не знам какво ви шокира толкова това за водата... Поддържа се перфектна хигиена.

# 91
  • Мнения: 1 558

  Къде го има гела на Нивея?

В МЕТРО и в повечето магазини.

# 92
мами, може ли да ползвам тази тема и да попитам някой дали си е купил новия интимен дезодорант на ейвън
аз си го взех с надеждата да има упътване за употреба, ама цък... няма
и сега ми седи у нас и не съм съвсем наясно къде точно да дезодорирам...
та някой ако е наясно за какво говоря - ай нийд литъл хелп  Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 603
На AVON интимния гел използвам и съм доволна Hug

# 94
  • Мнения: 1 802
Аз от Орифлейм изобщо не бях доволна. Сега ползвам на Нивеа и за мен е много добър.

 Peace  Това е и моето мнение

# 95
  • Мнения: 2 242
най-вече Ейвън и един път Нивея - не съм имала проблеми  Peace

# 96
  • Мнения: 3 457
На AVON интимния гел използвам и съм доволна Hug
него ползвах но нещо не съм доволна

# 97
  • Мнения: 1 428
аз използвам Нивеа,доволна съм  Peace
Peace

# 98
  • Мнения: 596
Доволна съм от Лактацид Фемина и Нивеа Интимо.  Peace

# 99
  • Мнения: 644

Този ползвам аз!И съм супер доволна!






От скоро и аз го ползвам-много е хубав  yes
преди това ползвах на AVON-също не е лош   yes


# 100
  • Мнения: 7 914
... бях ползвала ето този :

 и не беше лош...но не са за мен интим геловете Rolling Eyes

# 101
Здравейте момичета Grinning
До сега не съм ползвала интимен гел на водичка си карам но така като ви чета май ще си взема newsm78
Само че от колко годишни го употребявате?Смисъл може ли от пубертета да се започне? Embarassed И всеки ден ли го употребявате? Или как? Embarassed Embarassed
sorry за глупавите въпросчета и дано някоя ми отговори Embarassed

# 102
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз също съм на Невея или на Лиокрема

# 103
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Lactacyd Femina е супер

Геловете  на AVON и Oriflame са ужасни.

# 104
  • Мнения: 5 317
А има ли използвали интимният гел на Регал?

# 105
  • Русе
  • Мнения: 659
Докато бях бременна ползвах Лактацид фемина, но след като свърши карам само на с водичка.
Така и така е започната тази тема, да попитам има ли някой ползвал интимен гел Ин кеър, бях му видяла рекламата в едно списание и попитах в няколко аптеки има ли го, всички ме гледаха много учудено

# 106
  • Мнения: 661
А има ли използвали интимният гел на Регал?
Аз съм го ползвала, но не съм много очарована. Не е толкова лош, но има и по- добри. Има обаче много приятен аромат. Но както съм казала вече аз харесвам интимния гел на NIVEA.

# 107
Сутринта си купих Lactacyd femina, тъй като за него нямаше нито едно отрицателно мнение - доста прочетох тук във форума по темата.  Искрено се надявам да е хубав. Все още не мога да изразя лично мнение, но като го пробвам ще ви кажа.

# 108
  • Мнения: 5 317
А има ли използвали интимният гел на Регал?
Аз съм го ползвала, но не съм много очарована. Не е толкова лош, но има и по- добри. Има обаче много приятен аромат. Но както съм казала вече аз харесвам интимния гел на NIVEA.

Мерси,май ще се откажа от него.В момента използвам Лактацид,но е на свършване,та искам да изпробвам нещо ново.

# 109
  • Мнения: 2 697

Геловете  на AVON и Oriflame са ужасни.


Не съм ползвала този на Oriflame, но за AVON (ароматизирания гел, държа да отбележа) съм съгласна напълно - не е изсушаващ или дразнещ (поне на моята кожа не действа така), но има      О Т В Р А Т И Т Е Л Е Н     мирис. Майка ми  вече две години го ползва, но аз пък не мога да свикна с тази гадост. Ползвала съм и на Красная линия (червения, с лайка), той беше приятен като аромат, но пък от него получих обриви и изсушаване на кожата. По мненията преди моето съдя, че е по-добре май да опитам с Лактацид или Дерком, а може и Нивеа в краен случай...Дано наистина се окажат един по-добър избор. smile3503

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 21:28 от Амброзия

# 110
  • Мнения: 79
аз до сега винаги съм ползвала този на ейвън, и съм доволна, но нямам база за сравнение:) та сега като 4етох май 6те си купя Лактацид:)

# 111
  • Мнения: 2 697
...Днес си купих този:



Мирише приятно, добре измива...като цяло мисля, че е един много добър продукт, особено като съотношение "цена-качество"  Simple Smile

# 112
  • България
  • Мнения: 105
Леокрема и Лактацид.Доволна съм и от двата. Simple Smile

# 113
  • в баира
  • Мнения: 861
Лактацид Фемина - съдържа млечна киселина, която е изключително важна за интимните части.

# 114
  • Мнения: 164
След като ми свърши на Авон си взех на Красная линия,но нещо не ми понесе-зачервих се и имах отвратителен сърбел.
Сега съм с този и съм много доволна.Мирише приятно.




# 115
  • София
  • Мнения: 2 104
малко със закъснение се включвам в темата, но искам да кажа че има един интимен гел (по-скоро пяна), който вече не бих заменила за нищо на света. Холандски е, на Bioclin и се казва Multy-Gyn Actigel. Препоръча ми го мойта гинеколожка и откакто го ползвам просто се родих Simple Smile Наистина малко е скъпичък- 19 лв пък и не го има във всяка аптека, но наистина си струва:)

# 116
  • Мнения: 2 697
Лактацид Фемина - съдържа млечна киселина, която е изключително важна за интимните части.

Между другото, млечна киселина (Lactic Acid) се съдържа не само в Лактацид-а, а и в други гелчета, например в Нивея Интимо, а цената на втория е доста по-достъпна според мен Hug

# 117
  • София
  • Мнения: 10 309
малко със закъснение се включвам в темата, но искам да кажа че има един интимен гел (по-скоро пяна), който вече не бих заменила за нищо на света. Холандски е, на Bioclin и се казва Multy-Gyn Actigel. Препоръча ми го мойта гинеколожка и откакто го ползвам просто се родих Simple Smile Наистина малко е скъпичък- 19 лв пък и не го има във всяка аптека, но наистина си струва:)

С какво е толкова по-различен от другите  newsm78

# 118
  • София
  • Мнения: 2 104
продуктът всъщност е медицински, а не козметичен както на ейвън и орифлейм например. съдържа екстракт от алое, пантенол и млечна киселина, освен това помага при раздразнения и зачервявания, ако естествено не става въпрос за някакво сериозно заболяване Confused може да се ползва всекидневно и не е ароматизиран. разбира се, не мога да твърдя безусловно, че е най-добрият, всяка от нас си е индивидуална  Sunglasses просто на мен ми действа отлично, не бих го заменила с никой от предните гелове, които съм ползвала.








# 119
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За ежедневна употреба - чиста водица. Wink Ползвам интимен гел, през няколко дена.

Проблем с геловете съм нямала.

И аз така. Ползвам  Ейвън. Доволна съм.

# 120
  • в къщи
  • Мнения: 467
Aз използвам отдавна Avon и съм доволна,на вас какво не ви харесва?И си мирише много хубаво.В момента съм с Genera и той също е много приятен. Heart Eyes

# 121
  • Мнения: 1 813
Ейвън  Peace

# 122
  • София
  • Мнения: 10 309
продуктът всъщност е медицински, а не козметичен както на ейвън и орифлейм например. съдържа екстракт от алое, пантенол и млечна киселина, освен това помага при раздразнения и зачервявания, ако естествено не става въпрос за някакво сериозно заболяване Confused може да се ползва всекидневно и не е ароматизиран. разбира се, не мога да твърдя безусловно, че е най-добрият, всяка от нас си е индивидуална  Sunglasses просто на мен ми действа отлично, не бих го заменила с никой от предните гелове, които съм ползвала.
Аз ползвах с години Дерком и си мислех, че е най-доброто, е преди месец си взех Лактацид по съвет на момичетата във форума, все пак нямаше нито едно отрицателно мнение.
Много съм доволна а и е 7-8лв, аз разлика от Деркома който е 17-18  Mr. Green та затова си мисля, че голяма разлика м/у тях няма  newsm78

Последна редакция: нд, 24 сеп 2006, 23:20 от nad_tab

# 123
  • София
  • Мнения: 2 104
наистина за Лактацид само хубави отзиви чувам макар че не съм го ползвала досега, ще взема да се престраша и аз да си го купя като ми свърши този на Биоклин:D

 а този на ейвън ми щипеше Sad ма пак казвам , че при всеки си е различно

# 124
  • Мнения: 2 697
Аз ползвах с години Дерком и си мислех, че е най-доброто, е преди месец си взех Лактацид по съвет на момичетата във форума, все пак нямаше нито едно отрицателно мнение.
Много съм доволна а и е 7-8лв, аз разлика от Деркома който е 17-18  Mr. Green та затова си мисля, че голяма разлика м/у тях няма  newsm78

Така е Peace - не е важна марката, а съдържанието (добре е да има млечна киселинка, нещо успокояващо и леки/или никакви аромати) и как го понася организмът...Апропо, между Дерком и Лактацид наистина няма особена разлика като състав - много различна, както каза и nad_tab е предимно цената. Mr. Green (Dercomme просто е в друга ценова категория, Лактацид-ът в малко по-ниска.)

# 125
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Лактацид Фемина - съдържа млечна киселина, която е изключително важна за интимните части.
И аз. Peace

# 126
  • Мнения: 4 358
Интимният гел на Нивеа става ли за ежедневна употреба?
Не мога да се мия само с чиста вода... чувствам се все едно изобщо не съм се измила  #Puppy dog

# 127
  • Мнения: 2 697
Теди, спокойно може да се ползва Нивея Интимо всеки ден.  Peace Абсолютно безвреден е и не е лекарствен препарат. Hug

# 128
  • Мнения: 4 358
Теди, спокойно може да се ползва Нивея Интимо всеки ден.  Peace Абсолютно безвреден е и не е лекарствен препарат. Hug
  bouquet

# 129
  • Мнения: 636
До сега използвах Керфри и Нивеа и бях доволна.Скоро си взех Лактацид (повлияна от само добрите отзиви тук в темата) и това е моят интимен гел вече! newsm53 Много ми харесва и това,че е с много лек и ненатрапчив аромат.

# 130
  • Мнения: 511
От неароматизирания кремообразен интимен гел на Ейвън съм си доволна  Hug

# 131
  • Мнения: 487
Лактацид - много съм доволна  Simple Smile

# 132
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
На Avon интимният гел използвам  Peace

# 133
  • Мнения: 565
Още един глас за Лактацид. Grinning Препоръчах го и на сестра ми - и тя е много доволна.

# 134
  • Мнения: 1 564
Използвам на Ейвън-неароматизирания. Peace

# 135
  • Мнения: 184
Най-доволна съм от Nivea и Avon Peace

# 136
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Верно този Лактацид е много хубав.От скоро го ползвам и съм много доволна.
Благодарение на вас.  bouquet  bouquet  bouquet

# 137
  • Мнения: 2 849
Лактацид и Нивея ,този на Авон и Орифлейм не ми харесват .

# 138
# 139
  • Мнения: 2 724
Използвам гела на Avon по препоръка на гинеколожката и съм много доволна . Peace

# 140
  • Мнения: 292
Аз ползвам Dercome femme на Dr. Wolff по пепоръка на гинеколога си и съм много доволна.


За мен важи същото!

# 141
  • София
  • Мнения: 10 309
Използвам гела на Avon по препоръка на гинеколожката и съм много доволна . Peace
Тази гинеколожка, ще да е представител на Авон  Laughing Laughing Laughing

# 142
  • Мнения: 6 167
Марка незнам , освен Личия , но ти я знаеш.
Като избирам гледам да има лайка.

НИКОГА не поръчвам Ейвън и изобщо от разни каталози.
Достатъчно патих от декоративната им  козметика , остава да ми унищожат и шушумигата   Wink

# 143
  • Мнения: 220
аз не ползвам.провокирана от темата, попитах гинеколожката си и тя каза,че сега нямам нужда и по-добре да не използвам.честно казано не съм много наясно  newsm78 задължително ли е да имаш някакъв проблема за да ползваш?и защо всеки гинеколог има различно мнение?

# 144
  • Мнения: 2 697
аз не ползвам.провокирана от темата, попитах гинеколожката си и тя каза,че сега нямам нужда и по-добре да не използвам.честно казано не съм много наясно  newsm78 задължително ли е да имаш някакъв проблема за да ползваш?и защо всеки гинеколог има различно мнение?

Фантичке, не мисля, че трябва да имаш някакъв проблем, за да ползваш интимен гел...Ако не се чувстваш измита, когато се миеш само с вода (ама как го обясних  ooooh!), можеш да ползваш интимен гел - и при още едно условие - ако не си прекалено чувствителна на това място. Ако ти се появи някакво дразнене или дискомфорт, просто спираш интимния гел.  Най-добре си избери такъв, който съдържа лайка и/или млечна киселина, примерно на Лактацид или Нивея... Peace

A иначе - всеки гинеколог си има мнение по темата "интимен гел" - някои препоръчват, други тотално отхвърлят, но според мен е важно как се чувства самата жена Heart Eyes

# 145
  • Мнения: 220
благодаря за мнението ти.мисля да си взема на нивея ,въпреки мнението на гинеколожката ми.от опит глава не боли.не мисля,че кожата ми е много чуствителна-съдя по това,че след кола-маска за няколко часа всичко си е ок,без червенина и тн.

# 146
  • Мнения: 98
Аз ползвам интимния гел на Лактацид-разкошен е thumbsup,чувството за комфорт след това е много готино.В момента сам с Леоkрема и от него съм много доволна.И двата са с млечна киселина.

# 147
# 148
  • Мнения: 1 416
Ползвам "Красная линия". Предпочитам червената - с невен... Най-добре се чувствам с този гел!  Peace

# 149
  • Мнения: 6 167
извинете ме за тъпия въпрос, но оставам с впечатление, че интимен гел и .. интимен сапун не е едно и също, така ли е?!

# 150
  • София
  • Мнения: 6 963
Моят е Нивея  Peace

# 151
  • София
  • Мнения: 4 576
Аз ги редувам - Avon, Saugella. И съм доволна.

# 152
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Засега съм с Avon, но като ви гледам какво сте писали, ще си взема Лактацид Peace

# 153
  • Мнения: 463
Геловете на AVon,Oriflame,Красная линя не ми вдъхват доверие хич,дори и Nivea -другите продукти на Nivea и Avon ми харесват ,но за интимните части ... Cerefree ползвам ,защото е на Jonson`s продукт,но пак се съмнявам.Все пак съм на мне ние ,че само с вода не става да поддържаш хигиена.За Лактацид не съм се сещала ,че може да имат интимен гел ,смятам да го пробва,.Искам да ви питам един въпрос?Вие по колко пути на ден си къпете шушумигата?Гледах едно предаване и се оздачих.По принцип гинеколозите казват че не е добре да се нарушава естествената и киселинност ,зашото предизвиква гъби,а в предването ставше въпрос да няколко пъти на ден -3 ?

# 154
  • Мнения: 2 211
Лактацид - супер е!

# 155
  • София
  • Мнения: 2 104
Геловете на AVon,Oriflame,Красная линя не ми вдъхват доверие хич,дори и Nivea -другите продукти на Nivea и Avon ми харесват ,но за интимните части ... Cerefree ползвам ,защото е на Jonson`s продукт,но пак се съмнявам.Все пак съм на мне ние ,че само с вода не става да поддържаш хигиена.За Лактацид не съм се сещала ,че може да имат интимен гел ,смятам да го пробва,.Искам да ви питам един въпрос?Вие по колко пути на ден си къпете шушумигата?Гледах едно предаване и се оздачих.По принцип гинеколозите казват че не е добре да се нарушава естествената и киселинност ,зашото предизвиква гъби,а в предването ставше въпрос да няколко пъти на ден -3 ?

обикновено 2 пъти на ден- сутрин и вечер и нямам оплаквания. според мен ако продуктът е качествен, не би трябвало да имаш проблем, но всеки си е индивидуален все пак...

# 156
  • Мнения: 463
Да и аз така правя:)Сверявам си часовника,в предаването ставаше дъма за повече от два пъти,гинеколозите са против пък,а аз реших че сутрин и вечер е добре ... Wink

# 157
  • Мнения: 1 353
Използвам Лактацидфемина и съм доволна

# 158
  • Мнения: 4 076
Не ползвам.При нужда-външни промивки с лайка,тетра или сода.При още по-голяма нужда-лечение  Simple Smile

# 159
  • Мнения: 3 214
Нивея с екстракт от лайка  Peace

# 160
  • София
  • Мнения: 35 946
Не ползвам.

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
В момента на Орифлейм,но ми е на свършване и съм си приготвила Лактацид. Това ми е първият гел и нямам база за сравнение, обаче съм чела в този форум хубави неща за Лактацида и за нуждата от смяна на интимната козметика, поради което го предпочетох пред другите марки.

# 162
  • София
  • Мнения: 1 244
"извинете ме за тъпия въпрос, но оставам с впечатление, че интимен гел и .. интимен сапун не е едно и също, така ли е?!"

Лени, със закъснение, но мисля, че да. На Лактацид-а например пише, че не съдържа сапун и не трябва да се смесва със сапун

# 163
  • Мнения: 634
Аз съмс  AVON и съм доволна Peace

# 164
  • София
  • Мнения: 2 164
Dercome femme на Dr. Wolff  Peace

# 165
  • Мнения: 4 473
На AVON интимния гел използвам и съм доволна Hug

Също Peace

# 166
  • Мнения: 5 362
Използвам на Ейвън в момента.На Нивеа също е много добър.За Лактацид само съм чувала отзиви-добри.

# 167
  • Мнения: 463
Опитах го Лактацид-супер е!

# 168
# 169
  • Мнения: 698
Avon - много съм доволна  Peace

# 170
  • Мнения: 106
ползвала съм на Бионсен и други но от Лактацид съм най-доволна. Peace

# 171
  • Мнения: 1 418
Ейвън.Добре се чуствам от него.

# 172
  • Мнения: 386
моята гинеколожка е на мнение, че едно чисто и здраво шушу не мирише на лошо и всеки интимен гел носи потенциална опасност заради аромантизаторите и химичните съставки да предизвика проблеми - било сега или вбъдеще. та затова не ползвам интимен гел и ми е много странно, че го правите. разбира се, без сапун, защото той пък е с различна киселинност... нямам оплаквания от другия пол.

# 173
  • Мнения: 2 697
Nadezhda, важното е това жената да се чувства добре измита и ако няма проблеми след употребата (дразнене, течения и пр.), няма проблем да се ползва интимен гел. Иначе всеки гинеколог по темата си има мнение и смята, че мнението му е меродавно..., но да не разводнявам излишно темата.Хубаво е да споделяме различни мнения Peace

# 174
  • Мнения: 376
Genera - само него ползвам.

# 175
  • Мнения: 534
Красная линия с алое-много съм доволна,мирише хубаво и кожата ми става много мека после

# 176
  • Мнения: 1 540
Интимният гел на Орифлейм  Heart Eyes

# 177
  • София
  • Мнения: 3 328
От няколко дни ползвам Флоражин - много е приятен, много лек - като консистенция и аромат, доволна съм! Преди него ползвах Лактацид - също много добро решение.

# 178
  • Мнения: 132
nivea i leocrema

# 179
А този "Лактацид" има ли лечебно действие... Въобще има ли интимен гел с лечебно действие?  newsm78

# 180
  • София
  • Мнения: 3 328
Мисля, че са с хигиенно. Течностите с лечебна цел са за промивки, струва ми се /не съм ползвала подобни и се надявам да не ми се наложи да го правя/.

# 181
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ползвам Лактацид. Доволна съм - хубаво мирише, не ми дразни кожата, лек е и има млечна киселина  Peace . Моята гинеколожка ми каза че е хубав, и знаете ли какво каза че тя ползва за целта само топла вода и се мие 2 пъти на ден. Без интимен гел. Но каза че Лактацида бил добър  Hug
Иначе и аз съм се засилила да пробвам на Др. Волф, но 18лв ми се видяха в повече  Shocked  Shocked

# 182
Ползвам Лактацид. Доволна съм - хубаво мирише, не ми дразни кожата, лек е и има млечна киселина  Peace . Моята гинеколожка ми каза че е хубав, и знаете ли какво каза че тя ползва за целта само топла вода и се мие 2 пъти на ден. Без интимен гел. Но каза че Лактацида бил добър  Hug
Иначе и аз съм се засилила да пробвам на Др. Волф, но 18лв ми се видяха в повече  Shocked  Shocked

аз също се мия само с топла вода и не мисля че е нехигиенично, напротив - разните му там сапуни прецакват лигавицата (и това съм го изпитала на свой гръб - появи ми се бяло течение и като почнах да се мия само с вода по съвет на гинеколог всичко мина)

мисля че по-скъпите интимни сапуни са добри откъм PH , но не бих ги ползвала, добре си ми е така Hug

# 183
  • София
  • Мнения: 4 493
Интимният гел на Орифлейм  Heart Eyes
ОТВРАТИТЕЛЕН Е!  #Crazy

# 184
  • Мнения: 1 104
Dercome Femme - много съм доволна.Наистина е малко по-скъп, но пък го ползваш доста време и си заслужава.

# 185
  • Мнения: 463
Като се измия с Лактацид имам чувството после че ходя без бельо Mr. Green

# 186
  • София
  • Мнения: 3 328
 newsm78 Това добре или зле е?

# 187
# 188
  • Мнения: 2 085
Като се измия с Лактацид имам чувството после че ходя без бельо Mr. Green
в какъв смисъл? newsm78

# 189
  • Мнения: 463
В смисъл ,че ми е толкова леко и приятно ...

Общи условия

Активация на акаунт