Проблем в семейството

  • 5 547
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте на всички ,
От скоро съм тук и чак сега реших да напиша за проблемите ни в семейно отношение!

Накратко ще обобщя ,защото няма да ми стигне цял ден да пиша !
Женени сме със съпругата ми от 6 години имаме син на 5 г.,накратко казано след като се роди малкия започнахме да се караме ,почти всяка вечер имаше дребни скандали ,разправии за битовизми ,от 3 години насам дори вече не спим заедно в смисъл ,секса го няма от където и да го погледнеш ,няма близост ,няма отношение един към друг ,може би трябва да започна от там че на съпръгата ми майка и постоянно се бъркаше в отношенията ни ,кой какво трябва да прави ,защо го прави ,кое е правилното ! Определено съпругата ми много се влияеше от майка си дори и до днешна дата ,може и това е причина за скандалите ни ! Знам че детето не е предлог ,ако двамата не се разбират и вече нямат нищо един към друг. Мога да кажа че нито тя нито аз имаме вече някакви чувства един към друг ,не сме правили секс повече от 3 години ,аз нямам желание както и тя ! Просто в момента се виждам като един съквартирант както и тя и гледаме детето си , нямаме дори нормални разговори или ако има разговор той прераства в скандал ,защото се вади една моя дума от изречението и се започва ,да не говорим че се почти винаги се правят скандали за минали неща в изминали години ,които няма как да променим,те са се случили вече!
Компромиси от нейна страна никога не е имало ,а и аз не съм давал поводи за нещо ,сякаш и липсва да прави скандал на някой или по точно на мен..Пиша Ви ,защото вече не издържам психически на това напрежение,опитах се адски много пъти да променя нещата ,дори аз да променя себе си заради нея за да се чувства добре и да няма скандали ,нищо не се получи !Говорили сме много пъти ,че дори и тя нама нищо към мен както и аз към нея ,близост нямаме ,просто в момента ни свързва детето !

Моля ,дайте ми съвет как да постъпя ,защото съм в тунел без изход ! За пореден път ли да и кажа че не мога повече да живея на нерви и напрежение ,има моменти в ,които не ми се прибира в къщи при нея ,искам да се прибера само заради малкия !
Най вероятно ,каквото и да се каже по темата ,изхода ще е може би само раздяла !
Моля  за съвет !
Благодаря на всички !

# 1
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Щом не се обичате и нищо между вас не върви, защо просто не се разведете?
Или ви е страх какво ще кажат хората?

# 2
  • INFJ
  • Мнения: 9 382
Раздялата ви отдавна е факт - от 3 години живеете под един покрив, без секс, без приятелство дори.

За какво вдига скандали, какво я дразни или тормози?

# 3
  • Мнения: 924

По принцип избягвам да давам такива съвети, но смятам че единствения изход е раздяла. За детето ще е по-добре да живее в спокойствие, отколкото да е свидетел на ежедневни скандали. Явно връзката ви е изчерпана. Как може да не сте правили секс цели 3 години? Живота е кратък, ако се разделите, имате шанс да сте щастливи с нови партньори.

# 4
  • Мнения: 24
Във случая ,аз не живея живота на хората ,не ме е страх от това кой какво ще каже , страннно е че и тя казва че няма нищо към мен ,аз също и казвам същото и двамата знаем че нещата не вървят и в един момент тя казва: Да не мога повече и аз така ,и когата кажа добре дай да се разделим и да имаме отговорност за малкия ,както е редно . Тя започва как аз съм виновен за всичко ,после как с лека ръка си тръгвам ,а в същото време тя също няма нищо към мен ,странно е но аз не мога да разбера какво иска ,хем искам да се разделим хем не иска !

# 5
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Някой от вас има ли извънбрачна връзка?

# 6
  • Мнения: 24

По принцип избягвам да давам такива съвети, но смятам че единствения изход е раздяла. За детето ще е по-добре да живее в спокойствие, отколкото да е свидетел на ежедневни скандали. Явно връзката ви е изчерпана. Как може да не сте правили секс цели 3 години? Живота е кратък, ако се разделите, имате шанс да сте щастливи с нови партньори.

Знаете ли ,мога да кажа само истината ,че през тия 3 години аз никога не съм и изневерил или наранил и винаги съм бил с идеята че нещата могат да се оправят ,да нормално е на всеки човек да му липсва близост и секс ,и все се надявах че един ден или утрешния тя поне малко ще се е променила ,но това и до сега не се случва !

# 7
  • Мнения: 24
Някой от вас има ли извънбрачна връзка?

Никой няма извънбрачна връзка ,ното тя нито аз

# 8
  • Мнения: 11 642
Във случая ,аз не живея живота на хората ,не ме е страх от това кой какво ще каже , страннно е че и тя казва че няма нищо към мен ,аз също и казвам същото и двамата знаем че нещата не вървят и в един момент тя казва: Да не мога повече и аз така ,и когата кажа добре дай да се разделим и да имаме отговорност за малкия ,както е редно . Тя започва как аз съм виновен за всичко ,после как с лека ръка си тръгвам ,а в същото време тя също няма нищо към мен ,странно е но аз не мога да разбера какво иска ,хем искам да се разделим хем не иска !
Ама вие сте големи инати и двамата! И защо ли ми се струва, че не е вярно, че нямате нищо един към друг?! 

# 9
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Защо не си подарите един романтичен уикенд, само двамата?

# 10
  • Мнения: 24
Във случая ,аз не живея живота на хората ,не ме е страх от това кой какво ще каже , страннно е че и тя казва че няма нищо към мен ,аз също и казвам същото и двамата знаем че нещата не вървят и в един момент тя казва: Да не мога повече и аз така ,и когата кажа добре дай да се разделим и да имаме отговорност за малкия ,както е редно . Тя започва как аз съм виновен за всичко ,после как с лека ръка си тръгвам ,а в същото време тя също няма нищо към мен ,странно е но аз не мога да разбера какво иска ,хем искам да се разделим хем не иска !
Ама вие сте големи инати и двамата! И защо ли ми се струва, че не е вярно, че нямате нищо един към друг?! 

Искам само да дам пример за нещата ,които ме отдалечиха толкова много от нея ,и може би съм отстъпвал хиляди пъти и едва ли не съм се съгласявал че аз съм виновен за да няма скандали!
Пример ,защо си взел хляб като срока му е до други ден - скандал !
Какво ще ядем ние и малкия , няма нищо в хладилника - скандал !
Оставате ме да си пия виното и да си изпуша цигарата ,уморена съм
Още поне 6 милиарда души на тоя свят ,след работа са уморени ! пак скандал
Няма ли да пуснеш пералня ,има дрехи за пране - скандал !
това са част от примерите
И мисля че всеки на мое място ,просто няма да издържи психически !

# 11
  • Мнения: 1 457
Ако и двамата сте сигурни, че няма какво повече да се направи за брака ви, по - добре наистина се разделете. Така ще е най - добре и за детето ви.
Детето ставало ли е свидетел на караниците ви ?
По - добре разделени родители, отколкото такива, които се карат.
Все още можете да намерите подходящите за вас половинки в живота, които ще ви накарат да се чувствате щастливи.
3 години без секс, че дори и спите отделно, е кофти ситуация.

# 12
  • Мнения: 24
Защо не си подарите един романтичен уикенд, само двамата?

Това с романтиката и спа центрове и хотели го правихме много пъти ,нямаше полза нито сближаване !

# 13
  • Мнения: 24
Ако и двамата сте сигурни, че няма какво повече да се направи за брака ви, по - добре наистина се разделете. Така ще е най - добре и за детето ви.
Детето ставало ли е свидетел на караниците ви ?
По - добре разделени родители, отколкото такива, които се карат.
Все още можете да намерите подходящите за вас половинки в живота, които ще ви накарат да се чувствате щасливи.
3 години без секс, че дори и спите отделно, е кофти ситуация.

Разбира се че е ставало свидетел на скандалите ни , и всеки път повтарям недей пред него ,просто не викай ,говори нормално! Дори малкия е казвал на баба си ,че мама и тате се карат постоянно !

# 14
  • Мнения: 11 642
Във случая ,аз не живея живота на хората ,не ме е страх от това кой какво ще каже , страннно е че и тя казва че няма нищо към мен ,аз също и казвам същото и двамата знаем че нещата не вървят и в един момент тя казва: Да не мога повече и аз така ,и когата кажа добре дай да се разделим и да имаме отговорност за малкия ,както е редно . Тя започва как аз съм виновен за всичко ,после как с лека ръка си тръгвам ,а в същото време тя също няма нищо към мен ,странно е но аз не мога да разбера какво иска ,хем искам да се разделим хем не иска !
Ама вие сте големи инати и двамата! И защо ли ми се струва, че не е вярно, че нямате нищо един към друг?! 

Искам само да дам пример за нещата ,които ме отдалечиха толкова много от нея ,и може би съм отстъпвал хиляди пъти и едва ли не съм се съгласявал че аз съм виновен за да няма скандали!
Пример ,защо си взел хляб като срока му е до други ден - скандал !
Какво ще ядем ние и малкия , няма нищо в хладилника - скандал !
Оставате ме да си пия виното и да си изпуша цигарата ,уморена съм
Още поне 6 милиарда души на тоя свят ,след работа са уморени ! пак скандал
Няма ли да пуснеш пералня ,има дрехи за пране - скандал !
това са част от примерите
И мисля че всеки на мое място ,просто няма да издържи психически !
А тя работи ли? Вие работите ли? Сами ли живеете? Ако пък толкова не можете да намерите път един към друг, то разделете се. Никое дете не е щастливо с нещастни родители.

Общи условия

Активация на акаунт