Проблем в семейството

  • 5 569
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 780
Как става бебе ако не правиш секс три години ,бебе на 10 месеца плюс девет-прави около година и половина,  а  за колко пъти сте го направили не питам ,може и месеци да са любеве.Може и една вечер, но факт ,секс е имало преди година и девет месеац.Не са три години.Като почнете  да  стилизирате разни неща не се усещате.Вземай си куфара и на палатка ,остави жената да си гледа децата,  както и  издръжката нужна за гледане на две деца.Пък след още някой месец тя ще си намери  каквото и трябва.

# 31
  • Мнения: 1 482
Как става бебе ако не правиш секс три години ,бебе на 10 месеца плюс девет-прави около година и половина,  а  за колко пъти сте го направили не питам ,може и месеци да са любеве.Може и една вечер, но факт ,секс е имало преди година и девет месеац.Не са три години.Като почнете  да  стилизирате разни неща не се усещате.Вземай си куфара и на палатка ,остави жената да си гледа децата,  както и  издръжката нужна за гледане на две деца.Пък след още някой месец тя ще си намери  каквото и трябва.

Бебето на 10 месеца не беше ли на човека от другата тема - нещастен?
Тук има брак от 6 години и дете на 5, доколкото разбрах.

# 32
  • Мнения: 18 780
Как става бебе ако не правиш секс три години ,бебе на 10 месеца плюс девет-прави около година и половина,  а  за колко пъти сте го направили не питам ,може и месеци да са любеве.Може и една вечер, но факт ,секс е имало преди година и девет месеац.Не са три години.Като почнете  да  стилизирате разни неща не се усещате.Вземай си куфара и на палатка ,остави жената да си гледа децата,  както и  издръжката нужна за гледане на две деца.Пък след още някой месец тя ще си намери  каквото и трябва.

Бебето на 10 месеца не беше ли на човека от другата тема - нещастен?
Тук има брак от 6 години и дете на 5, доколкото разбрах.
Ай ,верно, като чета линкове към други теми ,извинавям се , на автора и  слушателите-читатели ,че не внимавам в картинката.Но секс така или иначе е имало , ако наистина няма са болни.Ако ще с кукла да е.

# 33
  • Мнения: 2 814
Как издържате толкова време такава токсична връзка, не мога да проумея. Вие не сте просто изстинали, направо се мразите, поне ти, от това, което пишеш. Явно си й полезен, затова те търпи и не иска развод, а ти защо го правиш, представа нямам.

# 34
  • Мнения: 7 461
Не ми е ясно защо толкова хора се страхуват да се разведат. Голямо малодушие. А с малко или повече късмет животът може да се подреди.

# 35
  • Мнения: X
За раздяла си сте, след като прочетох всичко. Само едно не разбирам - защо не се разделяте, след като нищо не става? Още по-лошо ще става, повярвай ми.

# 36
  • София
  • Мнения: 24 839
Не го приемам като страх.
Днес се женят на късна възраст- избирали са най- подходящия дълго време, огледали са го отвсякъде, претегляли са плюсове и минуси, живеейки заедно и накрая се оказват разочаровани и излъгани в очакванията си.
Как да вярваш, минал 30- 35, че някъде там те чака "сродната душа", след като тази се е оказала пълно фалшименто?
Затова си седят заедно- поне децата да имат двама родителя.

# 37
  • Мнения: 1 468


Аз също не вярвам всеки от вас да е издържал 3 години без секс. Вие сте доста млади, как се издържа това? Вярно е,че когато има скандали и напрежение в двойката, интимностите се разреждат, нооо това вашето е много дълъг период. Или тя, или ти авторе, имате по нещо странично. Ако тя си има друг, тези караници се случват, защото те сравнява с другия.Преживяла съм го,много е неприятно. Щом не стигате до разбирателство толкова време,може би е дошъл моментът за раздяла. Иначе тормоза ще става все по-голям. Такива дрязги като вашите са нормални за семейства с дълъг стаж, но вие сте заедно от малко време.

# 38
  • Мнения: 237
Не вярвам, че не си правил секс 3 години, както и жена ти. Правите, но не един със друг.

И мен това ме шокира и не го вярвам- не може 3 години да не правят секс с някого! Просто не иска да си признае авторът за да не го нападнат- негова си работа, но съм сигурна че няма как да изкарат 3 години без секс...


По темата- причинявате нещо гадно на детето си- не само че ви слуша скандалите, ами такъв пример ли ще му дадете? Това ли да търси като порасне и да счита за нормално в една връзка?
Животът е твърде кратък- разделяйте се!!

# 39
  • София
  • Мнения: 17 900
Отиди на фитнес, облечи се хубаво и се парфюмирай.
Ако случайно си качил някакви кила, потруди се да ги свалиш. Гледай я влюбено дори да ти казва "майната ти" и пробвай да я посрещнеш по секси слипове. Изпери, изглади и изчисти всичко, но да не ти личи, че си изморен, щото никой не харесва намръщени и изморени хора. Трябва да има плам в очите постоянно, после й приготви хубава романтична вечеря и я милвай постоянно. 

# 40
  • INFJ
  • Мнения: 9 558
The Catcher in the Rye , интересно ми е дали ще дадеш такъв съвет и на жена? Wink Той да й вика "майната ти", а тя да му се фръцка по бельо и да му готви вечеря.

# 41
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Евентуално посещение на брачен консултант? Това ако считаш, че все още може да се възстановите като семейство. Ако не - раздяла.

Брачния консултант , би ли направил така че аз да имам пак чувства към нея или тя към мен ,дали може да ме накара да я обичам ,като всичко в мен е празно ?

Четох дотук, сори, пич, обаче нататък няма смисъл. Като нямаш чувства, какво очакваш? Ние да ти побаем и те да се върнат? Или просто се чудиш след поредния скандал как да й отмъстиш? Като нямаш чувства - вдигаш си чукалата и си тръгваш. Или я гониш - това зависи от собствената ти съвест. Или от това кой е по-смел. Тя ще се оправи, сигурна съм.

# 42
  • София
  • Мнения: 17 900
The Catcher in the Rye , интересно ми е дали ще дадеш такъв съвет и на жена? Wink Той да й вика "майната ти", а тя да му се фръцка по бельо и да му готви вечеря.
Познай от веднъж.

# 43
  • INFJ
  • Мнения: 9 558
Дори за миг не съм се съмнявала.

# 44
  • Мнения: 24
Как издържате толкова време такава токсична връзка, не мога да проумея. Вие не сте просто изстинали, направо се мразите, поне ти, от това, което пишеш. Явно си й полезен, затова те търпи и не иска развод, а ти защо го правиш, представа нямам.
.

Най вероятно още стоя и го правя заради детето ми , адски съм привързан към него и адски много го обичам , може би все още това ме спира да кажа край , колкото до секс аз и в началото казах че вече не издържам , но за мен лично е по добре да и кажа че имам нужда от това и че ще го получа другаде , отколкото да го получа и да я излъжа !!

Общи условия

Активация на акаунт