Протеста на 1 юли и нашето участие в него

  • 2 787
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 534
А не бе , а на бас , че ще прати Фандъкова , ако е така ще черпя , да знаеш  Wink

# 31
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А не бе , а на бас , че ще прати Фандъкова , ако е така ще черпя , да знаеш  Wink

бива Hug

# 32
# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 6 743
Ааааааа, верно ми беше малко, ама другият път повече  Joy Mr. Green
Ама пък хубави снимки съм направила - хайде похвалете ме деееееееееееееееееее  Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 2 249
Ааааааа, верно ми беше малко, ама другият път повече  Joy Mr. Green
Ама пък хубави снимки съм направила - хайде похвалете ме деееееееееееееееееее  Crossing Arms
майтап няма-снимките са страхоти-особено тези на дечицата и на близнаците-щом  чак мъжа ми се отплесна да им се радва-предлагам да ти сложим титла'фотограф на фондацията" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ааааааа, верно ми беше малко, ама другият път повече  Joy Mr. Green
Ама пък хубави снимки съм направила - хайде похвалете ме деееееееееееееееееее  Crossing Arms
майтап няма-снимките са страхоти-особено тези на дечицата и на близнаците-щом  чак мъжа ми се отплесна да им се радва-предлагам да ти сложим титла'фотограф на фондацията" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

аз ще ги гледам по-късно Winkи ако заслужаваш ще те похваля Mr. Green
 Heart Eyes

# 37
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ааааааа, верно ми беше малко, ама другият път повече  Joy Mr. Green
Ама пък хубави снимки съм направила - хайде похвалете ме деееееееееееееееееее  Crossing Arms
майтап няма-снимките са страхоти-особено тези на дечицата и на близнаците-щом  чак мъжа ми се отплесна да им се радва-предлагам да ти сложим титла'фотограф на фондацията" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

аз ще ги гледам по-късно Winkи ако заслужаваш ще те похваля Mr. Green
 Heart Eyes

ето,хваля те и аз,наистина има невероятни снимки!!!!

# 38
  • София
  • Мнения: 1 333
Поздравления!!!   bouquet
Снимките са много хубави, а от тях се вижда колко прекрасни деца са родили Българските майки.... Бъдещето на България!!!

Да са ни живи и здрави! И нека гласът ни бъде чут и да постигнем това за което се борим всички Заедно!

Общи условия

Активация на акаунт