Секс

  • 15 500
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте дами!  Имам един въпрос към вас?  На 46 години съм  но с жена ми
не можем да стигнем до консенсус в леглото на мен ми се прави много секс а на нея по рядко един път седмично. Та да ви питам и при вас ли е така?

# 1
  • Мнения: X
Не. Зависи как сме правили преди това секс в  магазина, в кухнята, на масата, в детската стая и в пералното. А, и по телефона също, ако не  сме заедно през деня.

# 2
  • Мнения: X
Предразположи я за по-чести хубави моменти😊

# 3
  • Мнения: 905
Може би работата й е натоварваща и като се прибире в къщи я чакат още 4 часа труд за дома и семйството.
Помагай й тук там.
Уморена жена не мисли за секс често.

# 4
  • Мнения: 2 288
Това щях да кажа и аз, включвай се активно в домакинството и й оставяй време да си почине. След известно време ще й се завърта темата за секс, по-често в главата.

# 5
  • Мнения: X
Рецептата е проста: помагай й; интересувай се от нея; извинявай се, когато се държиш като....; закачай я сексуално.
Ако не е напълно изгубила либидото си покрай менопаузата, няма начин да не поддаде.
Според някои изследователи жената изживява своя пик на сексуална активност около 45 години Wink

# 6
  • Мнения: 1 451
Съвсем нормално е.Особено при по-голяма умора.

# 7
  • Мнения: 25 731
Ако не е напълно изгубила либидото си покрай менопаузата, няма начин да не поддаде.

И при менопауза не се губи либидото, когато наоколо има мъж на място, който знае какво иска и как да го постигне.
Още един глас за адекватно предразполагане, дори с риск пак да връхлети някоя недоклатена лелка да ми размаха пръст колко ли съм неудовлетворена в брака си.  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 24 839
Само за сведение на младите- който ви казва, че либидото пада покрай и в менопауза, да знаете че се опитва да ви заблуди.
Идея нямате колко се качва ако се появи подходящ обект. Simple Smile

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Така написано не става ясно откога е връзката, откога е проблемът със секса, за да съпостави човек?

# 10
  • Мнения: 49
Само за сведение на младите- който ви казва, че либидото пада покрай и в менопауза, да знаете че се опитва да ви заблуди.
Идея нямате колко се качва ако се появи подходящ обект. Simple Smile

Напълно съм съгласна с теб, менопаузата предизвика желание за секс и тогава жената най-много го иска ,поне от майка ми го виждам и други жени

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И аз не смятам, че либидото намалява при менопауза, поне не в първите години. По-скоро намалява с възрастта (при жените), независимо от менопаузата. Може да намалее и от много други причини - натрупана умора, прекалено много ангажименти, стрес, проблеми (битови, служебни, с децата... всякакви), болести, качване на кг (при жената) и още много причини. По мои наблюдения най-честата причина е умората. Живеем в шантаво време, в което повечето жени трябва да градят кариера, да гледат деца, да въртят къща, да висят по задръствания, да пазаруват, чистят, перат, готвят.... то край няма. Мен лично ежедневието ме изморява страшно много и в повечето делнични вечери искам само да се докопам до леглото и да припадна там. Желание имам, но сили нямам.
Та говорете, мислете, разберете каква е причината при нея и ако се поддава на промяна мислете какво може да промените.

# 12
# 13
  • Мнения: 1 336
Ако осигуриш вечеря, позачистиш и помогнеш на децата с домашните, да знаеш, че тя сама ще ти скочи....

# 14
  • Мнения: 3 706
Ако осигуриш вечеря, позачистиш и помогнеш на децата с домашните, да знаеш, че тя сама ще ти скочи....
Дано, ама надали. Не разбрахте ли, че има много жени, които не си падат по секса? Явно човека е изтеглил късата клечка...

Общи условия

Активация на акаунт