Липса на секс...

  • 19 060
  • 471
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте. Доста се чудих преди да споделя това, което ме тревожи, но времето минава, а става по-трудно и по-трудно. Историята е следната: Женен съм щастливо от 7 години, имам две прекрасни деца, но с времето отношенията със съпругата ми в интимно отношение меко казаха почти престанаха да съществуват. Преди няколко години започна всичко, като лека по-лека почнаха да намалят. Вече трудно можем да сме "заедно". От моя страна винаги се старая да й показвам, че я желая, че искам да съм с нея, показвам й, че я искам, говорили сме по проблема, но за нея ...или няма желание, или не иска. Понякога уж щяло да и дойде, после била изморена. В един месец ако веднъж или два пъти сме "били заедно" е добре. Това нещо продължава доста дълго време и вече много ми тежи. Не искам да й изневерявам, обаче аз имам нужда от секс. Не сме на такава възраст, че да не сме в активна сексуално. Споделете мнения какво да правя? Разберете ме добре, ОБИЧАМ жена си и децата си, но липсата на интимност ми оказва влияние...

Последна редакция: пт, 24 май 2019, 00:26 от Не се сърди, човече

# 1
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 350
Взимате си чистачка, перачка, готвачка и детегледачка и се сексите. Ако не ти се занимава да търсиш помощен персонал, се трансформираш в такъв и жена ти няма да има извинение, че е уморена.

# 2
  • Мнения: 15 619
Мъжете не разбират как жената се преуморява. Отстрани изглежда песен.

# 3
  • Мнения: 12
Взимате си чистачка, перачка, готвачка и детегледачка и се сексите. Ако не ти се занимава да търсиш помощен персонал, се трансформираш в такъв и жена ти няма да има извинение, че е уморена.
Жена ми не работи...а колкото и странно да звучи, мия чинии, пускам перални, гладя...само не мога да готвя, но във всички други дейности в къщата се включвам.

# 4
  • Мнения: X
Щом казваш, че сте говорили, но тя нямала желание или пък не искала. Да не би има все някакъв проблем, за който не иска да ти каже? Познаваш ли я достатъчно добре, за да знаеш как да реагираш в която и ситуация да е?

# 5
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 350
Щом казваш, че сте говорили, но тя нямала желание или пък не искала. Да не би има все някакъв проблем, за който не иска да ти каже? Познаваш ли я достатъчно добре, за да знаеш как да реагираш в която и ситуация да е?
Какво повече да му каже? Децата са отгледани сигурно, тя ходи на работа, а вкъщи след работа я чакат купчини с пране, неизмити чинии, гладни деца и гладен мъж. Само като си го представя, ми идва да вия.

Той искал просто секс. Тя пък иска мъж, на когото да се опре. Къде ще се срещнат не ми е ясно. Всеки има различни потребности.

Взимате си чистачка, перачка, готвачка и детегледачка и се сексите. Ако не ти се занимава да търсиш помощен персонал, се трансформираш в такъв и жена ти няма да има извинение, че е уморена.
Жена ми не работи...а колкото и странно да звучи, мия чинии, пускам перални, гладя...само не мога да готвя, но във всички други дейности в къщата се включвам.


Взимам те у нас.

# 6
  • Мнения: 1 195
Може просто да й се експериментира. Ако сте зациклили на еднообразен секс, нищо чудно да не иска. Ако е и по- срамежлива може да не иска да каже какво си мечтае да пробвате.

# 7
  • Мнения: 12
Може просто да й се експериментира. Ако сте зациклили на еднообразен секс, нищо чудно да не иска. Ако е и по- срамежлива може да не иска да каже какво си мечтае да пробвате.
И това не е, аз съм този, който иска да промени нещо, но тя не желае Sad
Щом казваш, че сте говорили, но тя нямала желание или пък не искала. Да не би има все някакъв проблем, за който не иска да ти каже? Познаваш ли я достатъчно добре, за да знаеш как да реагираш в която и ситуация да е?
Не, с нея споделяме всичко, а още повече, че ако има проблем тя веднага ми казва. В разговорите точно това е, тя ми казва: на мен рядко ми се прави, а аз й казвам, че аз желая, но изход не намираме...
Вяра ти си го представяш само от женска страна, но аз загърбих всичко, което ми доставяше лично на мен удоволствие, за да съм близо до семейството, но и аз имам нужда от внимание.

# 8
  • Мнения: X
Не, с нея споделяме всичко, а още повече, че ако има проблем тя веднага ми казва. В разговорите точно това е, тя ми казва: на мен рядко ми се прави, а аз й казвам, че аз желая, но изход не намираме...

Ами въпросът е тогава - защо не желае секс, рядко й се прави? За да не й се прави - си има причина... и то много причини съществуват, за да не му се прави секс на някого, стига да осъзнава, че няма някакъв психологически проблем, защото и оттам става пречка.

# 9
  • Мнения: 6 173
Той искал просто секс. Тя пък иска мъж, на когото да се опре. Къде ще се срещнат не ми е ясно. Всеки има различни потребности.
Да де, ама кой ли го разбира това.
Като чуя - тя не работи или едно дете има да гледа вкъщи само, направо ми призлява. Дори да си клати краката по цял ден пак е уморително. Сменете си ролите поне за ден пък да видим кой-кого.
И сега ще дойдат лелите да обявят, че един път в месеца си е направо ненормално, ще ви налазят хиляда болести и най-добре да си намериш любовница или айде направо развод като за по-сигурно.

# 10
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 350
Вяра ти си го представяш само от женска страна, но аз загърбих всичко, което ми доставяше лично на мен удоволствие, за да съм близо до семейството, но и аз имам нужда от внимание.
До тук два пъти се поставяш в ролята на жертва. Недей, никоя жена няма да те съжали. Извинявай за откровеността, но е така.

В моменти на несигурност и неудовлетвореност изпадаме в кризи. Жена ти поддържа ли се, купува ли си често нови дрехи, гримира ли се? Променила ли е начина си на живот? Прилича ми на депресия. Не може да не работиш, да имаш мъж, който ти помага в домакинството, и да нямаш желание в свободното време да се отдадете един на  друг.

Другата възможност е да си е съвсем наред и има някой, който ѝ е завъртял акъла.

# 11
  • Мнения: 12
Не, с нея споделяме всичко, а още повече, че ако има проблем тя веднага ми казва. В разговорите точно това е, тя ми казва: на мен рядко ми се прави, а аз й казвам, че аз желая, но изход не намираме...

Ами въпросът е тогава - защо не желае секс, рядко й се прави? За да не й се прави - си има причина... и то много причини съществуват, за да не му се прави секс на някого, стига да осъзнава, че няма някакъв психологически проблем, защото и оттам става пречка.

Това е нейното мнение, че просто не изпитва желание и нужда от интимност.
Вяра ти си го представяш само от женска страна, но аз загърбих всичко, което ми доставяше лично на мен удоволствие, за да съм близо до семейството, но и аз имам нужда от внимание.
До тук два пъти се поставяш в ролята на жертва. Недей, никоя жена няма да те съжали. Извинявай за откровеността, но е така.

В моменти на несигурност и неудовлетвореност изпадаме в кризи. Жена ти поддържа ли се, купува ли си често нови дрехи, гримира ли се? Променила ли е начина си на живот? Прилича ми на депресия. Не може да не работиш, да имаш мъж, който ти помага в домакинството, и да нямаш желание в свободното време да се отдадете един на  друг.

Другата възможност е да си е съвсем наред и има някой, който ѝ е завъртял акъла.
Аз търся откровенност, а не съжаление. Със сигурност живота се промени, все пак вече имаме две деца, но не само нейния. Моя също се промени. Възможно е да е рутината от ежедневието, но поне веднъж в месеца отиваме някъде, имаме възможност поне едното дете да го оставим, така че да ни олекне поне малко. Това за друг човек...100% не е.
evencee ролите може да ги сменяме (признавам не сме го правили), но винаги съм й казвал, че е свободна да прави каквото желае, било връщане на работа, било пътуване, излизане с приятели. Само, че или го прави сама или го правим 4-мата (3-ма в най-добрия случай).

# 12
  • Мнения: 32 133
Проведи хубав разговор с жена си по темата. Да намерите причината.
И като и вметнеш, че без секс не става и ти имаш нужда от това.
И ако си намериш любовница, няма право да те съди.

# 13
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 350
Виж сега, налага ми се да си изясня малко картинката. Казваш, че се включваш, но тя не работи. Това означава ли, че тя трябва да станала преди вас, да ти е направила кафе, а за децата закуска и да докато вие... нали, тя да приготвя дрехите на децата, които после да разхвърли детските заведения? Чакат ли я часове, прекарани в пазаруване, готвене, пране и почистване на къщата? Таман се давръндиса и часовете свършват - взима голямото, храни го и се започва следобедното му обучение. Междувременно тати се прибира и иска... нали. Ами и чиниите след вечеря да измиеш и простряното да прибереш, няма да ме спечелиш въобще, защото на следващия ден се виждам отново сама във въртележката. Всичко чака само мен. Ти се включваш не по график, а когато решиш - тя винаги трябва да е на разположение. Това уморява повече от всичко.

Проведи хубав разговор с жена си по темата. Да намерите причината.
И като и вметнеш, че без секс не става и ти имаш нужда от това.
И ако си намериш любовница, няма право да те съди.
Заплаха може би или предупреждение?

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 23:33 от Вяра

# 14
  • Мнения: X
Това е нейното мнение, че просто не изпитва желание и нужда от интимност.


Възможно е да не изпитва желание и нужда от интимност, ама не е възможно да не знае защо и причините са... абсурд, на мен няма как да не ми се прави просто, то за да не ми се прави - си има причина винаги.

След децата как беше сексът, тоест преди няколко месеца/година? Просто трябва да намерите причина защо не й се прави секс, да ти го изясни и се разберете. Иначе в една връзка трябва да си има секс, да, нали сплотява.

Общи условия

Активация на акаунт